Wie kan mij helpen

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door kruimeltje, 27 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kruimeltje

    kruimeltje Actief lid

    2 dec 2006
    101
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Ik zou jullie graag het volgende willen voor leggen:

    Heb op 13 mrt 09 heb ik mijn mirena laten verwijderen, ben toen op 15 mrt ongi geworden, 4 apr weer ongi, op 18 apr beetje bloed verlies gehad.
    Nu heb ik afgelopen donderdag een negatieve test gehad (heel begrijpelijk) maar als ik nu op mijn borsten druk komt er een beetje melk uit. Wat denken jullie??
    Ik wil er niet van uit gaan dat ik zwanger ben dan maak ik mij alleen de kop gek.
    wanneer zou ik weer een test kunnen doen op alles uit te sluiten?

    Wat denken jullie???

    Veel liefs een onzeker kruimeltje
     
  2. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    lijkt me heel vroeg als het van een zwangerschap zou komen. ik lekte vanaf 10 weken en dat was echt heel snel. maar er zijn altijd uitzonderingen. het kan echter ook van veranderende hormonen komen, dat lees je hier wel vaker. ik zou wachten tot je nod (en daarvoor je cyclussen na de mirena aanhouden) en dan testen.

    spannend, je weet maar nooit..
     
  3. kruimeltje

    kruimeltje Actief lid

    2 dec 2006
    101
    0
    0
    Toen ik nog de mirena had, had ik geen ongi. Ik weet dus ook niet welke cycles ik moet aanhouden! in ieder geval bedankt voor jou snelle reactie!

    X-je
     

Deel Deze Pagina