Hoi ik heb een zoontje van 4,5 maand oud, hij kwijlt verschrikkelijk (loopt er met straaltjes uit) kouwd en sabbelt de gehele dag aan zijn handjes, is wat hangerig geen koorts, wel dikke poepluiers toenstraks zat ie er alweer hele maal onder. nu heb ik eens zitten kijken en voelen, en nu voel ik aan de onderkant beetje aan de zijkanten voor mijn gevoel tandjes komen, zowel links als rechts, je voelt echt een hard bultje op die plekjes en hij vind het heerlijk als ik dat wat masseer, nu had ik gelezen dat er (altijd) eerst tandjes voor komen, zou het echt tandjes zijn of verbeeld ik me, en kan het zijn dat hij daarom huilerig en hangerig is, het is vanmiddag wel in eens een stukkie erger als andere dagen, we vermoeden al even dat er tandjes aankomen, wat doen jullie, een zetpilletje geven als je denk dat ie er echt last van heeft. en hebben jullie ervaring met eerste tandjes, die niet de voortandjes zijn maar meer richting de hoektandjes (gok ik)
Wat je omschrijft klinkt als tandjes Heb je dentinox in huis?? zo ja dan dat erop smeren werkt heel snel anders gewoon een zetpilletje als jij denkt dat ie er erg veel last van heeft.
dentinox, nog nooit van gehoord, ga dat morgen dan maar gelijk halen, maar het kan dus gewoon wel tandjes zijn, want vooraan is het tandvlees nog niet wit, en geen bultje, aan de zeikantjes echt wel, verklaart wel het mega kwijlen, en de stinkluiers he.
Onze zoon begon al met 3 maanden te kwijlen en zijn handen op te eten en van alles naar de mond, en bij t voelen dacht ik idd ook harde plekjes te voelen. Wij dachten ook die krijgt tanden!!! Maar ze kwamen met 7,5/8mnd pas echt door en heeft ie nu 2 tandjes voorin onder. Ik heb ook dentinox gekocht, maar vind dit toch lastig smeren als ze steeds hun mondje dichtdoen, hoofd wegtrekken, kaken op elkaar en geen idee of t heeft geholpen voor zover ik kon smeren. Ik geef hier een bijtring die ik even in de koeling heb laten staan en als je merkt dat ie er echt veel lastvan heeft( pijnlijk, rode wangen, warm aanvoelen) kan je een zetpil geven.
ik denk dat het smeren geen probleem zal zijn, hij vind het heerlijk als ik over zijn tandvlees vrijf, vooral bij de bulten die er echt zijn, je ziet het nl gewoon en het is er helemaal wit. hij slaapt nu eindelijk, bij de fles van 20:30 zal ik nog eens kijken voelen, en dan beslis ik of ik een zetpilletje geef,