Meiden ik ben sinds vanmorgen kots maar dan ook kots misselijk!!! Helemaal geen last van gehad, kan dat nu pas beginnen? Ik was vorige week nog zo trots dat ik nergens last van had haha Iemand anders word minder misselijk en het begint bij mij pas! Maar kan natuulijk ook door de nitrofurantuine komen(blaasonsteking).. Hmmm wel zullen zien!
Alles kan natuurlijk, maar mij lijkt het dat het van de antibiotica komt eerlijk gezegd. Zou voor de zekerheid even de huisarts bellen, die kan wat beter inschatten waar het door komt denk ik!
tsja wil je niet ontmoedigen maar bij mij begon de misselijkheid met 10 a 11 weken en is tot 22 weken doorgegaan Maar hoop voor jou dat dat niet het geval is. Kan best van de antibiotica komen!
Ik was nooit echt misselijk, maar wel eens zo'n kokhals gevoel. Heb ook nooit over hoeven geven, op één keer na: en toen was ik al 12 weken geweest..!
Sommige mensen worden helemaal niet misselijk in de zwangerschap en sommige pas met 20 wkn terwijl ze van te voren nergens last van hadden. Dat verschilt bij iedereen.