Baarmoedermond open bij innestelingsbloed?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door lobj, 8 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lobj

    lobj Actief lid

    27 jun 2007
    270
    0
    0
    o-vl
    heey,

    men beste vriendin probeerd ook zwanger te geraken , maar aangezien ze geen internet hebben stel ik de vraag maar...

    Ze heeft een kleine bloeding gehad, en ze voelde dat haar baarmoeder mond open stond... nu is haar vraag of de baarmoeder mond open staat bij innestelingsbloed?
    Want het ondertussen al 2 weken geleden en nog steets geen duiveltjes, ze heeft nog niet durven testen...


    Xx.
     
  2. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    goeie vraag! Wil ik ook wel eens weten! En laat 'r eens testen! Is het positief, dan weten we ook meteen dat waarschijnlijk de bmm open gaat voor innestelingsbloed.
     
  3. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Nee, een open baarmoedermond is niet goed.
     
  4. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Misschien een domme vraag, maar hoe open is 'open'? Open in de zin van dat er geen afschermende slijmprop of zoiets zit, of dat de spier minder sterk gespannen is, of echt open in de zin van 'op een kier'... :oops:
     
  5. Yustin

    Yustin Fanatiek lid

    6 jun 2007
    1.014
    0
    0
    Hoe voelen jullie het verschil tussen open en dicht als ik vragen mag?
     
  6. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Las daarnet bij Fertility Friend (lijkt wel alsof ik er aandelen heb, zo vaak verwijs ik naar ze ;) ) dat sommige vrouwen dat 'open zijn' helemaal niet voelen.
    Meer dat je kan voelen dat de baarmoeder mond zachter is in de vruchtbare tijd (zacht als je lippen, terwijl het in onvruchtbare tijden meer voelt als het puntje van je neus) en dat de baarmoedermond in vruchtbare tijden hoger is, soms zelfs zo hoog dat je m niet eens meer kan voelen.
    Duurt vast een paar cycli voordat je de verschillen goed kan waarnemen.
     

Deel Deze Pagina