Hoi dames, Nu weet ik het ook niet meer. Vannacht de hele nacht menstruatiekrampen gehad. Ik dacht ik word zeker wakker met de rode vriendjes. Vannochtend echter helemaal geen menstruatie te bekennen en temperatuur met 1 graad omhoog gegaan. Wat denken jullie?? Toch nog een testje doen zo???
Ik zou gewoon even testen. Vooral omdat ikzelf er anders constant mee bezig zou zijn, en het na een ( negatieve) test beter los kan laten. Succes!
Ik ga zo met mijn tweede urine testen dan. Ik heb wel al gedronken. Maar 1 bakje thee. Ik laat het zo weten!
13 dpo had toch wel een duidelijk streepje te zien moeten zijn ben ik bang. Hopelijk kan je het nu loslaten en komt je ongi vandaag of morgen zodat je weer verder kan in een nieuwe ronde.
Hey monique, Mijn lf is normaal 14 dagen op dag 15 menstruatie. Dus dan zou ik morgen ongesteld moeten worden. Ik ben erg regelmatig. Maar als ik zwanger was zouden mijn testen nu wel positief moeten zijn toch?
Ja wat RoGiJuLi zegt, dan zou je nu in principe wel een streepje moeten zien, er zijn dames die heel laat positief testen, maar dat gebeurd niet zo vaak. Hopelijk heb je snel duidelijkheid meid.
Julkie hebben natuurlijk gelijk! Ik wacht mije menstruatie morgen af en hopelijk volgende ronde meer geluk!
Goeiemorgen dames, Vandaag nod en nog geen rode duiveltjes. Wel hele nacht krampen gehad. Dus toch maar weer afwachten vandaag. Trouwens de wonfo testen zijn volgend mij ook niet echt hetzelfde als kruitvat testen. Ik heb op alle wondfo een testen een lichte lijntje na tijd dan. Indroogstreepje?????
Ja dat klopt Pipo, Vandaar dat ik dit slechte testen vind. Want ik heb bij de kruitvat nooit zulke duidelijke indroogstreepjes gehad. Maar kennelijk heeft de wondfo dit wel
Nee Brenda028, Ik heb vandaag niet getest. Ik wacht vandaag nog of mijn menstruatie alsnog doorkomt. Normaal wordt ik wakker met mijn menstruatie Nu alleen de krampen die continu aanwezig zijn.
Helaas geven de kv testen bij mij ook zulke streepjes. Het zijn echt dezelfde testen. Misschien de ene keer een duidelijker streepje dan de andere keer, maar ze staan er net zo goed. Volgens mij staat het ook op de testen van kv dat ze can wondfo zijn. Hoop dat je menstruatie niet doorzet en je vandaag of morgen toch een mooi duidelijk streepje krijgt. Overigens kan het zo zijn dat je zwanger bent en het streepje pas na leestijd zichhtbaar wordt, echter na een paar dagen zou hij duidelijker moeten worden en binnen de leestijd er moeten staan. Gebeurt dat niet dan zijn het helaas indroogstreepjes.
op de verpakking van KV 2 voor 5 euro staat dat de fabrikant wondfo is. Dus het zijn echt zeker weten dezelfde testen. In de maanden dat ik niet zwanger was ook na afleestijd hele lichte streepjes en in de maand dat ik wel zwanger was meteen duidelijke streepjes binnen of net vlak voor het eind van de afleestijd