ik hoop dat iemand dit herkend ..... ik heb zo'n ongelofelijke pijn . ik kom net uit bad en kom de trap af en krijg enorme menstruatie steken even pijnlijk als weeen maar dan van 1a2 sec krijg dan geen lucht zo'n pijn ..... zit er gewoon van te zweten ... de baby ligt ineens ook anders de voeten hebben altijd rechts gelegen kontje en rugje links nu helmaal andersom . volgens de vk is t zo goed als ingedaald maar zou ik dan nog indalings weeen kunnen hebben ??? en zijn dat ook maar steken van een paar sec ???? ik hoef de vk niet te bellen want ik weet al wat ze zegt :: ga maar in bad liggen , nou daar kom ik net uit dus dat heeft geen zin . t lijkt ook wel of die steken komen als de kleine beweegt ... en oohhh mijn god wat doet t pijn schreeuw t echt uit en me vriend heeft ook geen idee wat ie met me aan moet . nu is ie even weg tot half 10 en maar goed ook want ik wil niet dat hij zich opgelaten voelt en geen idee heeft wat te moeten doen ....
ik herken het niet ! als je het niet vertrouwd vk bellen !!! liver een keer te veel dan een keer te weinig !
Ik zou ook bellen hoor!!!!!!!!!!!!!!! Wil je niet ongerust maken, maar niet wachten hoor!!!! Succes en hopelijk is het niets ergs!
Pijn kan overigens ook van je placenta afkomen dus je moet echt voor de zekerheid bellen!!! Beter te veel dan 1x te weinig he!!
t zijn geen weeeen dat weet ik zeker want dat is anders maar wel net zo pijnlijk . komt wel na een aantal minuten terug . maar weeen is toch 1 kange steek van ongv 1 min lang en dit zijn steekjes van een paar sec
Een vriendin van mij had dit ook en bij haar was het de placenta....die aan het loslaten was. Ik twijfelde of ik dit hier moest typen want ik wil je absoluut niet ongerust maken. Maar alsjeblieft als je twijfelt, bel!!
Weeen kunnen ook verschillen he, dus ik zou er niet meteen vanuit gaan dat het geen weeen zijn. En als het zo pijnlijk is, dan zou ik toch echt de vk bellen.
Dat is ook zo, maar het begon bij haar ook met hele pijnlijke steken...waarna ze inderdaad later ook bloed verloor. Ik zeg ook niet dat het dat is hoor, en al helemaal niet om je onnodig ongerust te maken! Maar bij haar begon het dus ook zo. Hopelijk is het gewoon niets en trekt het weg! Of zijn het beginnende weeen en heb je je hummel straks lekker in je armen!
Sorry, ik bedoel dit niet vervelend hoor, maar je vraagt om advies. 99,9% van de adviezen die gegeven worden is vk bellen. En het advies van heppiedepeppie is het volgens GOOGLE niet... en de vk heb je ook niet gebeld omdat je blijkbaar al weet wat ze gaat zeggen. Wat nu als ze in dit geval opeens iets heeeeeeeeeel anders zegt? Waarom vraag je dan nog om advies?
heb gebeld moet even afwachten of t regelamtiger komt , evt dus in de douche of bad om te kijken of afzakt weer
Je kreeg dus al een beetje het advies wat je verwacht had, denk je dat het in bad/douche minder wordt? Ik hoop het wel voor je en anders moet je gewoon weer bellen! Daar heb je alle recht toe!! Lastig he als je allerlei klachten hebt die je niet zo 1,2,3 kunt herkennen. Hopelijk zakt het weg!