Hallo allemaal, Hoe doen jullie dat s ochtends? Ik ben s ochtends al vroeg weg dus mijn man kleed mijn dochtertje aan. Soms is ze al wakker als hij gaat douchen en dan zet hij haar gewoon in haar ledikant met wat speelgoed. Maar sinds kort klimt ze over haar ledikant heen zonder slaapzak maar gister avond dus ook met slaapzak aan. Waar laten jullie je kinderen dan? Alleen laten rondlopen kan niet ze haald alles overhoop en zit overal aan. En we hebben ook geen traphek voor de trap. Dat wil niet is een hele aparte hoek. Nou ben benieuwd, misschien denk ik te moeilijk.
In de box zou kunnen, maar in verreweg de meeste kinderstoelen mag je kinderen niet zonder toezicht laten zitten. Tenminste, op onze meegroeistoel staat een waarschuwing.
Aller eerst toch een trap hek plaatsen, dan een hek wat je ruim om de trap heen plaats of wat verbouwen eraan. Want mijn kids hebben altijd gewoon rondgelopen als ik douchte. Of samen douchen inderdaad, maar vaak zaten ze gewoon te spelen.
Ik douche meestal of samen met dochter of toen we nog geen traphekjes hadden zette ik haar op de badkamer met de deur dicht. En dan zelf niet te lang douchen. Badeendje geven om mee te spelen en het gaat prima!
Samen douchen of als dat te veel tijd kost gewoon met wat speelgoed in de badkamer zetten en de deur op slot. Ik heb trouwens van pvc en een rubber ring een pijpje gemaakt dat in de afvoer past, zodat er een badje ontstaat dat niet kan overstromen. Die gebruik ik als ik samen met 1 van de jongens douche. Die zit dan heerlijk aan mijn voeten te spelen. Zodra ik klaar ben moet douchen, laat ik zoon zitten terwijl ik me afdroog. Als ik klaar ben, droog ik het kind af.
Ik douche als mijn zoontje ligt te slapen. Dat is 's ochtends vroeg voor hij wakker is, of 's avonds als hij al in bed ligt. Een enkele keer als mijn man thuis is en hem in de gaten kan houden. Samen douchen is geen optie. Mijn zoontje vindt de douche vreselijk, dus dat beperken we tot het hoognodige en gaat samen met enorme drama's
Dat hadden mijn ouders vroeger ook. Ondanks dat we alleen een douchebak hadden, hadden we zo toch een badje. @TS, geen tips voor je helaas
Ik douche tegenwoordig maar 's avonds, nadat ik hem in bed heb gedaan. Hem alleen rond laten lopen is hier ook geen optie. Plus dat hij dan waarschijnlijk alsnog met zijn kleding en al onder de douche kruipt/loopt. Als ik 's ochtends wil douchen sta ik eerder op. Mocht er nood aan de man zijn kan hij in de box of inderdaad in de kinderstoel voor de tv. En gelukkig klimt onze man nog niet uit het ledikant.
Mijn dochter zat op haar kleed voor de tv met een voedingskussen in haar rug als steun (badkamer is be eden, dus ik kon haar zien). Later ook in de kinderwagen. Toen ze goed kon zitten zette ik naar ook wel tegelijk in bad met een zitsteun voor peuters. Klein laagje water en veeeeel schuim ging meestal goed. Ennuh heeeel snel douchen haha
Wij hebben wel traphekjes, dus bij ons spelen ze op dezelfde verdieping. Ik heb dan alle deuren open. Of ze gaan in bad terwijl ik douche. Soms douche ik even snel voor mijn man weg is.
Ik douche als papa er is, 's avonds als ze slaapt, of samen met haar. Ze is nooit alleen in huis als ik onder de douche sta. Is toch al drie jaar gelukt zo
Hekje in het kozijn anders? Als ze met slaapzak ook uit bed klimt, zou ik sowieso voor hekjes gaan en een peuterbedje... Hier wel traphekjes, scharrelt de jongste gewoon war rond boven, kijkt soms even om het hoekje van de douche.
Wij hebben ook een moeilijke trap voor een traphekje maar hebben er één in zijn deurgat gezet. Hij speelt dan op z'n kamer, hooguit haalt hij zijn commode leeg maar dat is zo opgeruimd. (Douchen doe ik altijd 's avonds, maar als ik aan het schoonmaken ben doe ik het altijd zo)
Mee inde badkamer? Hier gingen ze ook wel in de kinderstoel voor een filmpje. Maar meestal douchte ik savonds.
Ik heb een tweede kinderstoel, die van Ikea, boven op de badkamer staan. Daar zet ik haar in vast als ik douche, alleen laten (als in: niet continu kunnen zien of snel kunnen ingrijpen) vind ik geen optie. Geef haar wat speelgoed, zing ondertussen liedjes of tegen d'r kletsen en dat gaat meestal goed.