Hoi, Ik heb even ene vraagje over baby luuf.Ik hoorde van een vriendin dat je het pas mag gebruiken vanaf 3 maanden,maar op de bijsluiter staat niks vermeld daarover.Weet iemand hoe dat precies zit?
Staat toch op de buitenkant... volgens mij idd vanaf 3 mnd net zoals eucalyptusbadje van zwitsal/etos ed. Wat wel kan bij verkoudheid bij zulke kleintjes is een uit doormiddensnijen en naast het bed zetten (stinkt enorm maar helpt vaak wel) en misschien het hoofdeind ietsje hoger dus een boek onder de pootjes van het bed.
http://www.zelfzorg.nl/product.php?id=849 Als je hier klikt op bijsluiter staat er niet bij dat het niet mag. Maar idd de ui helpt ook heel goed!
Mag gewoon hoor. Heb het ook en toen nagevraagd bij de drogist. Mag voor de drie maanden al gebruikt worden. Schijnt dat kraamverzorgers het soms ook al komen kopen voor baby's. Wij hebben het gebruikt toen Fenja 1 maand was en ze heeft er niets geks van gekregen.
ik zou het nog niet zo vroeg gebruiken, hoorde vandaag nog bij de kruitvat (ik stond er ook mee in handen, mijn zoon is nl verkouden) en die zei dat haar kindje er helemaal een allergische op de borstkas heeft gehad, dus ik kijk hier wel even mee uit nu ik dat gehoord heb...
tja. als je kindje een gevoelig huidje heeft of allergisch blijkt te zijn dan kunnen ze uitslag krijgen. Maar dat kan ook na drie maanden gebeuren. Als je het pas na drie maanden mag gebruiken moeten ze dat op de verpakking zetten. Babyluuf mag gebruikt worden voor de drie maanden alleen tja.....gevoelige kindjes kunnen er wel iets van krijgen maar dat kan natuurlijk altijd gebeuren. Oja.....En je kan het ook een beetje op het rompertje smeren of op een spuugdoekje en dan in de box hangen. gaat toch het neusje open maar je smeert het niet op je kindje. Dit deden wij ook. Heb het 1 keer op haar borst gesmeerd maar ging ook goed hoor.
wij hebben het ook na een maand al gebruikt. Mocht van de apotheek. Alleen moesten we een kleine hoeveelhed gebruiken. Ook een gesneden ui bij haar bed hielp erg goed
Ik heb het bij Glenn op zijn ruggetje tussen de schouderbladen gesmeert. Dat helpt ook goed. Glenn freubelt nl nogal aan zijn nek/hals in zijn slaap. En als daar dan Luuf zit.........nee daar moet ik niet aan denken.
wij hebben t ook gebruikt gewoon op t dekbedje en de kleertjes gesmeerd en hij heeft er ook niks van over gehouden hoor
ik heb het ook al ruim voor de drie maanden gebruikt...heb het bij de apotheek gehaa;ld toen en daar zieden ze ook dat je het gewoon mag gebruiken voor 3 mnd.