Heey meiden, Weten jullie misschien of de schuurman baby voetjes opmeet voor schoenen? het gaat om zijn eerste schoentjes.. Ik vind schuurman zelf een goede winkel maar wil even weten of ze het daar opmeten,, thnxx Liefsz 8)
ken geen schuurman, maar bijna elke schoenenzaak heeft zo'n meetding. Ik vraag ernaar, zo niet ga ik naar een andere winkel. Zelfs de scapino enz hebben die dingen en mensen die weten hoe ze ze moeten gebruiken
Schuurman heeft het, heb ze het laatst bij een kindje de voetjes zien opmeten. Ziengs zou je ook kunnen kijken, die heeft ook goede schoenen!
heey meiden,, thnx voor de antwoorden! ben er net geweest en heb hele leuke schoentjes voor L,iam gehaald! ze hebben idd zijn voetjes opgemeten! hij heeft maat 21 haha Liefsz 8)
Hoorde pas over dr Visser schoenen van Scapino die goed zouden zijn. Heeft iemand hier ervaring mee? Zijn deze net zo goed als de duurdere schoenen van de andere winkels?