Mijn zoontje is 13 weken en drinkt zijn flessen altijd goed leeg! Vanaf een week of 6 ging hij na de 19.00 fles naar boven( eigenlijk rond 20.00 omdat hij standaard een huilbui krijgt ) en sliep door tot 6.30/7.00 met een fles om 23.00! Maar we moeten heb om 23.00 altijd wakker maken en dronk half slapend zijn fles helemaal leeg. Gisteren dronk hij maar 30cc en viel telkens in slaap, heb wel 5x geprobeerd om de fles terug te doen maar hij pakte hem niet! Dus maar in zijn bedje gelegd en werd om zijn tijd (6.30) wakker. Nu willen we vanavond proberen om hem gewoon te laten slapen. Maar kan dat eigenlijk al wel?? Hij woog met 9 weken 5,3 kilo en nu zal het over de 6 kilo zijn denk ik! Is 4 flessen van 180/6 niet erg weinig??
Deze vraag had je beter bij flesvoeding kunnen plaatsen... Hij wordt ws ook verplaatst straks. Maar ik denk dat het idd wel te weinig is. Ze hanteren tot zes maanden de regel 150x het gewicht dus dat zou dan ongeveer 900cc moeten zijn. Dan is 600 wel erg weinig. Dan denk ik toch maar wakker blijven maken. Hebben wij ook moeten doen en hier wel tot 8 maanden. Pas een paar weken niet meer.
Nee, dat hangt van het kind af. Te weinig is het ook niet.. elk kind is anders.. Je kunt kijken hoe het gaat met 4 x 180 en anders kun je nog wat ophogen. Ik zou persoonlijk niet groter gaan dan 210. Zoon is met 15 weken (dus ongeveer 3 maanden) over gegaan op 4 flessen (was ook niet wakker te branden). Maar we zijn wel met ruim 5 maanden begonnen met bijvoeden. We gingen over op 3 x 180 en 1 x 210.. na verloop van tijd werd dit 4 x 210 (bijna 4 maanden) en weer wat later rijstebloem (4,5 maand). Dochter is pas met 18 weken (4 maanden) over gegaan op 4 flessen en zijn pas met 6 maanden gaan bijvoeden. Haar flessen zijn nooit groter geworden dan 180/6
@ frannie; ik heb gevraagd of ze hem willen verplaatsen dank je! Maar hij krijgt nu 800cc ipv 900cc. Want de fles 180/6 aangemaakt is ongeveer 200. Maar wel 100cc te weinig dus! Hij lijkt het er erg goed op te doen. Vanacht van 20.15 tot 6.00 geslapen. @cygnet; jouw kindjes sliepen ook snel door dus! En geen problemen met minder voeding? Hij lijkt het er goed op te doen. Hij is hetzelfde als voorheen alleen slaapt hij nu langer. Haha! Mijn dochter sliep ook snel door maar toch iets later met een maand of 4 geloof ik( toen was ze ongeveer net zo zwaar als mijn zoontje nu) In ieder geval bedankt voor jullie antwoorden @
Over die flessen kan ik je niks zinnigs zeggen, ik gaf op die leeftijd nog BV. Maar onze zoon ging ook met ongeveer 12-13 weken de hele nacht doorslapen. We legden hem altijd al rond acht uur op bed, en dan gaf ik hem weer voeding als hij er wakker voor werd (heb hem nooit gewekt voor avondvoeding). En met 12-13 weken was dat pas na 6 uur 's morgens. Prima gegroeid, en hij kon het blijkbaar goed aan om zo lang zonder voeding te doen. (m'n borsten in eerste instantie niet, maar jij hoeft niet bang te zijn dat je flesjes 's nachts zomaar gaan lekken ).
zoon met 6,5 week van 23:30 - 8:00 met 15 weken van 19:30 - 8:00 dochter met 7,2 week van 00:00 - 8:00 met 18 weken van 20:00 - 8:00 geen problemen gehad met voeding
Hier geven we de fles nog wel om 23u. Hij dringt nog steeds alles schoon op en slaapt hierna heerlijk verder tot 8u. Wel flinke knul dus heeft het ook echt nodig. Ik geeft hem daarom liever 5x180/6 dan 4x210. Met bijvoeden/pap verschuift het vast wel vanzelf. Maar als jou meisje het goed doet zo en goed groeit lijkt het me geen probleem.