Sinds een week ofzo nogal wat 'druk' van onderen. en sinds een dag of 3 ! zakt de pijn naar onder/achter beetje bij mij bilbot/schaambot/bovenbeenbot vooral naar de linker kant. de pijn is soms zo erg dat ik bijna niet kan lopen of op dat been kan staan volgens mij vlk lijk dit op bekken klachten moet morgen er mee naar de fysio toe herkend iemand deze klachten of heeft iemand tips tegen de pijn alvast bedankt xxxxx
ja ik herken het wel.Mijn fysio was gespecialiseerd in bekken problemen en heeft de boel gemasseerd, erg pijnlijk maar oh zo fijn.En heeft een paar oefeningen meegegeven.Ik heb er nu minder last van.Als ik weer meer last krijg bel ik haar en masseert ze me.Succes bij de fysio.
ja meid,,klinkt idd als bekkenklachten. fisio geeft wel verlichting,maar blijf op jezelf letten hoor!is wel belangerijk. succes en hoop dat het meevalt.