wat is spotting nu eigenlijk precies?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Anais, Oct 26, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anais

    Anais Fanatiek lid

    Mar 16, 2008
    1,314
    1
    0
    Gérante
    limburg/Hasselt
    Hoi
    ik heb dus elke maand opnieuw een week of twee ong voor mijn regeltjes spotting...maar nu vroeg ik me dus af hoe komt het dat je spotting hebt waarom komt het en wat is het nu eigenlijk precies.reken je zoiets aan als 'je regels' of tel je het niet mee?het kan echt verwarrend zijn want je kan je cyclus niet goed berekenen.

    bv nu heb ik mooi mijn ei gehad(helaas niet kunnen klussen) en op dag 27 direct oud bloed verloren en dat was een week geleden en nog steeds zie ik elke dag een klein veegje bloed...maar ze willen niet doorkomen....moet ik nu tellen dat dat mijn regels zijn en dus denken dat ik ze al heb of telt dit niet en tel ik vanaf ze echt doorkomen?maar welke functie heeft spotting eigenlijk?waarom gebeurt dit bij sommige mensen?

    beetje rare vraag maar ja :)
    xxxxx
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Wat de oorzaak van spotting is is niet altijd duidelijk, het hoort niet bij je nieuwe menstruatie. Die begint als het echt doorzet.
    Het is heel vervelend maar hoeft een zwangerschap neit in de weg te zitten!

    Imke
     

Share This Page