Waar heb jij als zwangere vrouw last van bij een meisje/jongen. Ik weet dat het fabeltjes zijn vaak, maar ben toch benieuwd. En hoe groeit jou buik. Vertel je eigen ervaring ik ben zo benieuwd wat ik krijg maar moet nog weken wachten.
Ik ben zwanger van een jongetje! Kwaaltjes: Buiten de kwaaltjes die iedereen vaak wel heeft (menstruatieachtige krampen, lage rugpijn) ben ik van 4 weken zwangerschap t/m 18 weken zwangerschap 24/7 kotsmisselijk geweest en heb ik medicatie (primperan) geslikt. Ik heb tot 15 weken zwangerschap echt extreem haaruitval gehad en slap en futloos haar. En ik heb geen dag hoofdpijn gehad, nog steeds niet. Iedereen dacht hierdoor dat we een meisje zouden krijgen, maar "hij" heeft toch echt een piemeltje <3 Ik draag mijn buik vrij laag en naar voren wat wel echt op een jongetje zou duiden. Ben nu 5 kilo aangekomen en dit zit ook echt alleen rondom mijn buik, verder nergens. Bij mij kloppen de bakerspraatjes dus absoluut niet. Heb zo'n test gedaan op internet en van de 15 vragen kwamen er 12 op een meisje en 3 op een jongen uit. De Chinese geslachtskalender daarentegen klopte wel weer, deze gaf een jongetje aan.
Gefeliciteerd! Super leuk een jongen, leuk om dit stuk zo te lezen, ik ben ong 5 weken zwanger. Bij mij begon het bij mijn reukvermogen, last van gevoelige borsten en opgezet, en zo af en toe menstrautie krampjes vooral als ik nodig moet plassen. Ik heb nu al een opgezette buik maar dat heeft te maken met mijn darmen.
Dankjewel! Jij ook gefeliciteerd met je zwangerschap. Ik had overigens wel ook hele zere borsten tot een weekje of 15, maar heb ook tot 14 weken medicatie gebruikt (Utrogestan en progynova) waar deze klachten ook van komen. Maar pijnlijke borsten zijn Volgensmij niet gerelateerd aan een jongen of meisje. Last van darmen heb ik nog steeds. Kan echt maar eens in de 4-5 dagen naar het toilet.
Meisje - Geen kwaaltjes, voelde me tip top. Buik was alleen aan de voorkant te zien. En had een zwangerschapsstreep over mijn hele buik. jongen - misselijk van week 6 tot week 10. Verder geen kwaaltjes Buik was alleen aan de voorkant te zien. Geen streep. meisje - misselijk van week 6 tot week 10. Veel en vaak hoofdpijn. Buik was alleen aan de voorkant te zien. Geen streep. onbekend - misselijk van week 6 tot heden Heel veel maagzuur, moe en regelmatig flinke koppijn. Last van mijn darmen. Buik is alleen aan de voorkant te zien. Geen streep.
Ik heb 3 totaal verschillende zwangerschappen gehad en heb 2 meiden en 1 jongen mogen krijgen Kwaaltjes zeggen imo helemaal niets over geslacht.
Leuk topic! Jongenszwangerschap: -heel erg misselijk tot laat in de zwangerschap. -haaruitval -de glow die beloofd wordt -moe en koud Meisjeszwangerschap: -nauwelijks misselijk -vanaf begin maagzuur -kramp in kuiten -absoluut niet de glow -geen haaruitval, maar wel een bos hooi op m'n hoofd. -zere borsten -groeiende borsten -hoofdpijn Gelijkenissen -lage bloeddruk/bijna flauwvallen -draag alleen van voren en laag -rare gravings vanaf het begin -eerste maanden depri gevoel en veel zorgen maken. Gaat in het 2de trimester over.
Jongen: buik naar voren, verder mijn normale postuur, extreem misselijk, dagelijks spugen tot 16 weken. Jongen: buik naar voren, verder mijn normale postuur, lichte misselijkheid. Meisje: overal dik tonnetje rond, behoorlijk misselijk maar niet veel spugen. Huid op mijn gezicht is ook een slagveld incl pigmentvlekjes. Ze zeggen dat een meisje de schoonheid afneemt van de moeder. Tja daar lijkt het hier wel op
Bij mijn zoontje een jaar geleden: Misselijk, maar niet overgeven Last van mijn borsten Lang en donker beenhaar (ik hoef normaal niet vaak te scheren, maar nu bleef ik bezig) Binnen een week na de positieve test trok mijn acne weg! Mijn haar viel nauwelijks uit en ik had aan het eind van mijn zwangerschap echt een mooie lange, dikke bos haar Enorme craving voor citroen! Belachelijk gewoon.. Ik geloofde daar niet zo in. Na de geboorte was het vrijwel meteen weg. Nu een meisje: Niet misselijk geweest (!) Erg moe Ik ruik overal zoete geuren, alsof ik er meer voor open sta. Daarbij vind ik mezelf de hele tijd stinken, dus was mezelf wanneer het kan Mijn huid is erg wisseled: droog/vet en daardoor veel pukkels Mijn haar valt bij bossen uit Ik heb normaal echt mooi haar, maar het lijkt extra uit te vallen. Beenhaar werd wel snel langer, maar niet perse donkerder. Zin in bacon! Terwijl ik nooit varkensvlees eet omdat ik het echt vies vind. Niet geprobeerd, maar waarschijnlijk zou ik het nu lusten.. Mijn gekste "kwaal" ik voel me heel sterk in live sociale situaties en je kunt me amper boos krijgen. Dit terwijl ik best moeilijk kan zijn normaal Bij mijn zoontje(s) vloog ik qua stemmingen heen en weer. Je leest wel dat het andersom zou zijn, maar is hier dus niet zo. Ik heb de baking soda test gedaan bij deze en de vorige zwangerschap! Vorige (jongen dus) bruiste het en bij deze bleef het plat.. natuurlijk op meerdere dagen getest. Voor de volledigheid: dit was voor ik dagelijks citroen dronk/at O en die Chinese kalender klopte hier alle drie de keren! Zo bizar.. Ook iets waar ik eigenlijk te nuchter voor ben.
Ik heb een jongen en een meisje en eigenlijk 2 ‘dezelfde’ zwangerschappen gehad. Tot 16 weken misselijk, buik naar voren en heel erg last van m’n rug. Bekken begon bij de tweede eerder pijn te doen, maar dat wijt ik aan de tweede zwangerschap.
Ik heb nu 3 dezelfde zwangerschappen en 2 jongens en nu een meisje. Allemaal gelijk aangekomen en qua misselijkheid en moeheid ook beetje gelijk. Allemaal dit tot einde vooralsnog. Ziet alleen aan m’n buik dat ik zwanger ben. Geen puisten of pukkels of wat dan ook. Enige wat ik nu denk ik wat meer heb is maagzuur.
Hier zwanger geweest van zowel jongetjes als meisjes. Alle zwangerschappen verliepen hetzelfde (geen klachten, misselijkheid etc) en ook alle buiken droeg ik hetzelfde (snel groot, ronde bal, enkel van voren/zij zichtbaar, nergens anders dik, weinig aangekomen einde vd zwangerschappen). Bij die uit 2001 (*) dronk ik veel melk (jongen) Bij die uit 2003 (*) had ik geen gekke dingen (meisje) Bij die uit 2004 at ik veel margharita pizza's (jongen) Bij die uit 2010 at ik veel frikandellen speciaal (meisje) Bij die uit 2016 at ik veel Brinta pap (jongen). Zoals je ziet... er zit totaal geen logica in
Bij onze zoon had ik last van avondmisselijkheid de eerste 12 weken en daarna ben ik de zwangerschap door gehuppeld. Ik had weinig tot geen last van andere kwalen, alleen trek in kleurendropjes. Mijn haar was echt prachtig en dik, verloor geen haartje (wat ik normaal doe met bossen met mijn pcos) Bij onze dochter had ik bruin verlies rond mijn officiële menstruatie en kreeg ik vanaf week 20 last van harde buiken die gedurende de zwangerschap opliepen. Ook weer last van avondmisselijkheid. Uiteindelijk ontwikkelde ik zwangerschapssuiker in de laatste 4 weken en werd ik met 38 weken ingeleid. Bij beide zwangerschappen wel een flinke buik maar ben ik wel veel meer aangekomen bij onze zoon dan onze dochter.
1e zwangerschap jongen. Misselijk tot ver in de 20 weken en dan speciaal een afkeer voor warm voedsel. Kon heel veel qua geuren niet verdragen en had heel veel de hik. Op laatst maagzuur. Droeg hem laag en naar voren maar dat is gewoon vanwege mijn lichaams bouw dat heb ik nu namelijk weer. Deze zwangerschap nog misselijker dan de vorige. Nu nog s’avonds standaard weeïg en propvol gevoel. Weinig eetlust ook. Veel bloedneuzen en constant moe. Beide keren meteen last van slapeloosheid. Midden in de nacht klaarwakker en dan de slaap niet meer kunnen vatten. Nooit last van gekke cravings gehad ofzo. Pas geleden zag ik iemand een waterijsje in thee dippen haha. Moest ik wel om lachen
1e zwangerschap een beetje kwaaltjes, jeukende tepels - misselijk tot 12 weken maar goed te doen : meisje 2e zwangerschap kots en kotsmisselijk diagnose HG : meisje 3e zwangerschap nog een standje erger qua misselijkheid, continue het gevoel van zware griep : jongen 4e zwangerschap helemaal nergens last van, 0,0 misselijkheid en op en top lekker in mijn vel: jongen