@Marlau vorige keer met platte bedrust met 36 plus 1 bevallen. Heb nu het gevoel dat ze wat eerder komt, ben benieuwd of dat uit komt.
@Gruffalo123 wat vervelend dat ook boodschappen doen te veel is. Laten bezorgen een optie? @Marlau nee die pols valt nu gelukkig mee! De andere daarentegen heb ik orig jaar gebroken en daar weinig kracht in. Maar gelukkig ook niet de pijn die ik toen ervaarde en echt ook een. Spalk nodig had. Nu doe ik af en toe mijn steunkous om mijn pols bij veel last en dat is voldoende. Mijn lies gaat ook al weer de goede kant op. Mijn been ging weer omhoog, alleen lopen is nog wat pijnlijk en na een tijdje gezeten te hebben, heb ik wat opstart problemen.
@Julias helaas geen bezorgservice hier, maar mijn man heeft al gezegd dat hij voortaan de boodschappen zal doen. Ik kan in ieder geval wel bestellen en bij een pick up point laten klaarzetten. Fijn dat het lopen alweer wat beter gaat, hopelijk krijg je niet weer zoveel last.
@Gruffalo123 dat lijkt me heel zwaar volledige bedrust. Fijn dat je het nog hebt weten te redden tot 36+1. Wel te vroeg natuurlijk maar dan heeft je kindje wel alle kans. Ik hoop dat je dit weer gaat redden. Wel een fijn gevoel dat je in ieder geval de 28 weken al voorbij bent. @Julias fijn dat je pols nu minder opspeelt! Wat een ellende als je lichaam zo brak aanvoelt. Sterkte. Wij hebben gisteren de knoop doorgehakt en zijn uit de naam! Zo blij haha! Het voelt dan een stukje echter of zo.
Lief dat personeel je geholpen hebben! Maar echt rustig aan doen dus! Kleine boodschapjes per keer misschien? Rest van de dag rustig aan gedaan?
Heerlijk zeg eventjes weg met elkaar, even bijkomen is ook fijn! Waar zijn jullie heen? Wij gaan morgen, maandag en dinsdag nachtjes weg
Na al die weken kan ik nog steeds niet wennen dat ik geen meldingen krijg van het forum vergeet daardoor gewoon te reageren..
@Marlau nou inderdaad! De baby slokt alles op! Dank je wel Wat heerlijk om uit de naam te zijn! Wij twijfelen tussen 2 namen en nog kijkend naar een betere die nog beter is. Net gevraagd om de knoop door te hakken en voor de ene naam te gaan, zodat ik toch kan gaan wennen. Maar wel met de mogelijkheid om terug te krabbelen naar de andere naam. Ik krijg tot eind januari maar ik geloof dat ik nu al terug krabbel Heerlijk al die nachtjes weg! Geniet er van!
Ik ben ook zo blij sinds we de naam hebben. Komt het inderdaad weer dichterbij van. Nu hopen dat niemand aan ons zoontje gaat vragen hoe de baby heet
@caroline1 wij moeten ook uitkijken zoontje niet de naam verklapt . We gebruiken de naam al vrij veel en hoewel zoon nu nog koppig volhoudt dat baby zusje gaat heten, denk ik dat hij de naam binnenkort ook wel gaat overnemen en gebruiken. Ach ja, zo een ramp is het ook niet als hij het verklapt, maar ik hou het liever nog even stil.
Wij zijn heel streng met de naam. We zijn er officieel nog niet eens uit Ik wel en als de baby geboren wordt voordat papa met een beter alternatief is gekomen, dat heet hij zo Maar we gebruiken de naam niet. Met de oudste ook heel krampachtig volgehouden. Al hebben meerdere vriendinnen mij in vertrouwen genomen hoe hun kindje heette al voor de geboorte, ik doe het niet. Ben echt te bang dat mensen de naam stelen ofzo (Heb dat namelijk wel eerder gehad met ideeën enzo ) Nou heb ik wel een erg originele naam in mijn hoofd. Daar komt echt niemand op Tenzij dus eerder gehoord dan
Geboortekaartje ook net afgemaakt! Mijn man is grafisch designer en heeft het kaartje van mijn zoontje ook gemaakt. Laat maar komen zou je zeggen! Haha nog even geduld Is ook veel beter! Maar ben best een beetje ongeduldig al stiekem
Leuk zeg! Ik heb voor de oudste zelf het kaartje ontworpen en de illustraties getekend in ons eigen drakenthema Dat ga ik nu weer doen
Wat een creativiteit met de kaartjes. Helaas hier absoluut geen tekentalent, enige handwerktalent dat ik heb is borduren . Al wel een leuk kaartje tegen gekomen bij een drukkerij, maar iets zelf ontwerpen is natuurlijk wel heel gaaf @caroline1 bang dat iemand de naam 'steelt' ben ik niet, geen andere zwangeren in de omgeving/familie dus dat scheelt. Het is ook een naam die maar 3 a 4 keer per jaar gegeven wordt in Nederland, dus ook niet heel populair. We hadden deze naam al 4 jaar geleden in ons hoofd en in de afgelopen jaren wel een paar keer terloops genoemd in gesprekken, maar tot nu toe niemand die hem heeft over genomen.
Wij noemen de baby ook altijd nog zusje/baby. Het voelt ook zo raar om haar naam te noemen. Hebben we bij mijn dochter ook nauwelijks gedaan. En toen ze geboren was voelde het heel natuurlijk. Bij mij in de omgeving ook geen zwangeren bijna. Eentje maar, maar die is na mij uitgereken. De grote golf was meer in half/eind 2016. Dus ik verwacht vanaf einde 2018 weer de broertjes en zusjes. Ik heb al wel een mooi kaartje gezien. Wij hebben de vorige keer ook voor een standaard kaartje gekozen. Ik vind het niet zo belangrijk, als ik hem maar mooi vindt. @mamaNath87 wij zijn een weekendje naar Friesland. Vandaag laatste dag, morgen weer terug. Heerlijke tijd vind ik dit, is het derde jaar dat we dit doen. Altijd wel geluk gehad met het weer en lekker net even voor alle kerstdrukte. En nog betaalbaar, volgend weekend is het kerstvakantie. Waar gaan jullie heen?