Hallo dames, Ik ben momenteel 17 weken zwanger en heb nog geen buik(je). wel merk ik dat m'n broeken niet meer lekker zitten. Ik ben dus naar de stad geweest voor positiekleding...alleen.. dat verkopen ze dus nauwelijks in de winkels. Overal word ik doorverwezen naar internet (helaas was er geen prenatal oid) Dus ik ben aan het speuren op het internet. Nu heb ik al eerder wat besteld van de wehkamp maar daar zitten al ''buiken in'' zal ik maar zeggen. Dat is dus veel te wijd! Broeken zijn ook te wijd omdat daar ook al verwacht word dat je een onderbuikje hebt ofzo. Wel lees ik op internet dat je positiekleding in principe vanaf dag 1 kan dragen omdat het met je mee groeit... maar.... welk merk groeit met je mee dan? Alle shirtjes en broeken die ik nu heb gepast zijn nog te groot omdat er al een ''buik in zit'' ( ik draag normaal altijd esprit maar ook die heeft vreemde positiekleding ) Wie heeft er tips? groetjes Maartje
De positie-jeans van H&M zaten hier met een paar weken al fijn, en ik pas ze nog steeds ook al ben ik inmiddels bijna 10 kg aangekomen en heb ik een beste buik gekregen. Hier liggen ze bij H&M trouwens wel in de winkel, tussen de babykleding en de 'maatje meer'-kleding. Verder valt het mij ook enorm tegen in fysieke winkels. C&A heeft bv best veel positiemode, oa jassen, maar dus niet in de winkel alleen via wehkamp; hier staat in een vrij grote vestiging maar 1 klein rekje positiemode en dan maar vier verschillende kledingstukken ofzo. Echt treurig!
h&m Miss Etam, wat ik weet niet overal een buik in hoor? Die broeken met buikband kan je gewoon omvouwen zittenheerlijk !
Je zou voor nu ook jurkjes kunnen kopen met een legging als je daarvan houd... Die draag ik vaak. Mijn eerste positiebroek met buik heb ik met 12 weken gekocht bij miss etam. Die zit nu nog steeds het lekkerst!
Heb van noppies nu een hele leuke broek zonder band, maar met koordje. Lijkt mij dat je die lang kan dragen. Kijk deze Noppies Pantalon - Zwart - Zalando.nl Ik vind H&M ook ok en een legging met lang t-shirt en evt vestje zijn hier favoriet
Heb van een vriendin twee broeken gekregen, een 'dure' van mamalicious en een 'goedkope' van de hennes. Ik draag ze beide nog niet maar dat gaat niet lang meer duren denk ik. Die van de hennes kwam ik inde winkel hier in de stad overigens niet tegen. Geen idee waar zij hem destijds vandaan heeft. Toen ik de broek voor het eerst ging passen had ik ook nog geen buik, maar kon die rand/band gewoon omslaan. Ik hoor ook goede dingen over de c&a.
Ik heb ook nog geen buikje maar mijn gewone broeken zitten veel te strak. Ik heb een broek van mamalicious gekocht, zit echt heerlijk!
H en M! Je hebt broeken met een elastiek in de broek zelf en broeken met elastiek in de band. Ik heb beide broeken en zelf vindt ik de broeken met elastiek in de broek lekkerder zitten. Helemaal nu aan het einde.
Die broeken zitten idd in het begin nog te wijd. Maar die kun je op de heupen aantrekken en stellen met van die knoopjes. Bij mij staan ze ook nog op t strakste. De buikband klap ik soms wel eens om. Maar zo'n broek zit wel heerlijk.
Ja H&M. Die heb ik vanaf een week of 13 tot 34 gedragen. Nu krijg ik het er benauwd van maar met de band naar beneden zitten ze nog prima!
Nou poe poe ik ben gisteravond geslaagd hoor... 2 shirtjes en een broek van mamalisious... Het is wel een skinnybroek waar ik normaal niet van hou (aangezien ik geen dunne benen en kuiten heb) maar hier zit zoveel rek in! Heb de knoopjes inderdaad op zn straks gedaan(ik wist geeneens dat die dingen erin zaten *oeps) door die buikband lijkt vooral savonds je buik enorm! Dat is wel even 'anders'. Jurkjes staan mij absoluut niet helaas...daar ben ik te boers voor
Ik draag nog geen positiebroeken, en heb al best een buikje. Ik heb nu 4 skinny jeans van H&M die heerlijk zitten en maar 9,95 kosten. Lekker stretchy aan de bovenkant. Product Detail | H&M NL