Sorry!! Het gaat goed met de zwangerschap, verder heel erg druk en op dit moment manlief heel ziek, me dochtertje vooral diarree broeken en verder lijkt het wel te gaan en ik vooral erg buikpijn/kramp maar verder niet zoveel gelukkig... dus ik ga hard me best doen alles terug te lezen en het spijt me dat ik hier zo weinig ben! 's avonds regelen manlief en ik veel dingen samen en zijn we op internet aan het speuren voor alles voor de baby en belangrijke dingen zoals kinderopvang te veranderen van hoe we het nu hebben en overdag op het werk heb ik ook geen tijd!
Nijntje hier ook zo'n drukke! Haha wel gezellig.. Hoe gaat het met jullie huis? Mamady had je foto's gezien met de spulletjes, heel erg mooi geworden hè Moestra hoe gaat het met jou?
Delfino wat leuk je schoonzusje een dochter! gelukkig dat de vwp van je vriendin helemaal goed was! Moestra mooie babykamer hoor! en Nijntje ook! en mamaDy ook zo mooi! Sorry als ik foto;s van iemand anders heb gemist! Dreamer nou inderdaad! moppie zit hier ook regelmatig ver bovenin hoor!! mamaDy ik moet dinsdagavond naar de VK en daarna moet ik wel om de drie weken gaan komen geloof ik! Delfino mooie buik hoor! Moet hier morgen ook maar weer een foto gemaakt worden! Goldy ik vind het zo en zo al heeel wat dat Jayden op het potje plast! hier een meisje die dat echt nog niet wil. Ze geeft wel andere signalen maar zodra er daadwerkelijk een 'boodschapje' moeten komen voelt toch echt alleen de luier vertrouwd voor der.. En mooie buik hoor! Vogeltje zo dus jouw zwangerschap is weer twee weken 'gevorderd'! Wel fijn dat ze geen risico nemen met de navelstreng en/of plancenta! ach dikke knuf voor jou, ranzig die ijzertabletten, maar je zal je hoop ik snel wel fitter voelen! Nijntje balen van je bekken hier lijkt het er ook niet de goede kant mee op te gaan.. maja we zien nog wel eventjes.. Girafje wat goed dat je nu op je strepen gaat staan, inderdaad je bent geen testcase! Je moet gewoon goede fijne medische zorg krijgen waar je je goed bij voelt! Satire wat naar die nachtmerries! Balen dat die gastouder niks geworden is! Kan het me wel heel goed voorstellen. De dingen die je noemt zouden mij ook gillend doen wegrennen! Wij hebben gastouders heel even overwogen, maar met alle respect voor de dames hier in dat vak, de te bedenken nadelen en 'risico's 'wegen voor ons no way op tegen de lagere kosten... KDV is duur en straks met twee kids zelfs een beetje TE duur, dus nu proberen we een structuur te bedenken wat meer rust en stabiliteit voor ons gezin brengt. en 1 dag KDV minder. Totaal gaan we financieel dan wel iets inleveren, maar k krijg er dan om de week een dag met mijn meiden voor terug en manlief eindelijk echt 1 vast dag in de week papadag. hij heeft nu om de week een dag met me dochter namelijk. Mijn dochter gaat zo en zo 1x per week naar mijn schouderouders en in de zomerperiode vaak 2x. In de winterperiode doet mijn oma, (jaja haar overgrootoma dus) die andere dag. (ze is nog maar 67 en heel fit =D) bevalt prima!! maar hangt ook wel erg van de band af die je met je ouders of schoonouders hebt!! Communicatie is wel lastig. Morgen ga ik proberen de laatste paar pagina.s nog even te lezen en te reageren! Nu even me slaap pakken om hopelijk te voorkomen dat dat vreselijk buikvirus verder doorzet..
Goeiemorgen.. Iedereen last va drukke beebjes.. Is de mijne weer redelijk rustig hihi Kheb vanmorgne echt ff goed stil moeten liggen en goed moeten ademen voor ik dr voelde.. Maar goed ze zal wel veel slape blijkbaar op t moment
Hee Torties en wonderbaby! Leuk dat jullie er weer zijn Drukke boel, ik weet er alles van. Torties: Het kán dus wel, schoonouders laten oppassen. Goed om te weten. Ik denk dat wij het in ieder geval zo gaan proberen. Als het niet goed gaat kunnen we altijd nog naar een KDV. Succes met de ziekenboeg thuis, hopelijk voelt iedereen zich snel weer beter. Volgens mij is er echt een buikgriepepidemie gaande. De helft van mijn collega's werkt thuis, omdat hun kinderen ziek zijn. Twee kinderen liggen zelfs in het ziekenhuis met uitdrogingsverschijnselen Mij heeft het (nog) niet getroffen, gelukkig! Hier vandaag een poetsdagje, wel rustig aan. En ik moet eigenlijk boodschappen doen, maar heb er weinig zin in Maar nu eerst, een nieuwe aflevering van The Good Wife!
Goedemorgen!! Delfino, wat een leuk schilderijtje is het geworden!! Torties, fijn dat alles goed gaat met je kleine!! Houden zo!! Wonderbaby, fijn dat bij jullie ook alles goed gaat! Hier verder ook alles goed!
Ow, Satire, dat buikgriepvirus gaat inderdaad goed rond!! Ik hoor en lees het overal! Blij dat ik niet meer in het verpleeghuis werk! Hopen dat het ons deze keer overslaat! Hopen dat het jou ook bespaard blijft!
thnx meiden ben er ook erg trots op hihi gisteren is elektra aangelegd op essay haar nieuwe kamer volgens weekeind gaan we hem afmaken kan ze naar boven dan meteen kaylee op de andere kamer leggen en dan afwachten wanneer ze de babykamer komen schilderen krijg het toch wel erg benauwd hoor tis nog maar 13 weken!!! heb nog niet eens kleren AAAAHHHH!!!!!
torsies beterschap voor je man! gaat idd erg rond afgelopen zaterdag was mijn mannetje bezig in de meterkast want de aardlek vloog er elke 2sec uit dikke stress natuurlijk want koelkast deed nie meer (bleek uiteindelijk van buiten te komen verlengsnoer vol water *zuchT* maar ik werdt echt niet goed kon niks meer was zo slap als een vaatdoek kon niet zitten of staan want dan viel ik gewoon flauw kreeg braakneigingen ikke strompelen naar de wc kwam niks wilde broodje smeren lukte niet want zodra ik de kamer binnen kwam werdt alles zwart en zakte door me benen ben gewoon ff op de grond gaan liggen was echt bang mannetje wist niet wat um over kwam en praatte tegen me maar was beetje ver weg kon niet echt wat terug zeggen kleine tel later zei ik dat ik zooo duizelig was en wilde eten aar kon niet zitten hij heeft gesmeerd voor me maar ook dat hielp niet suiker geprikt prima in orde!! denk lage bloeddruk ofzo?? denk dat ik dit bij de vk ga neerleggen want als mannetje er nie geweest was was het niet best geweest met 2 kleine kids heeft gewoon dik uur geduurd voor ik weer op de been was.... volgende x toch maar vk bellen denk ik...
Hihi lekker hoor dames Kheb net contact met uwv gehad.. Op de een of andere manier stond ik ineens hersteld gemeld.. Euhh mevrouw, k ben juist minder gaan werken.. Oooh nou dan zet k dat er ff in en dan is t wssnlijk op je werk ergens nie goed gegaan met doorgven... Aaarghh...
Ha allemaal! Goldy: Ik ben benieuwd naar je kamertje met de mooie spulletjes. Naomi: Ahh een halve banaan?. Passen ze jou dieet aan op wat je normaal gesproken eet? Hoe gaat het nu? Kraampakket: NOg niks binnen! Ook nog niks gehoord van het kraambureau. Delfino: Schattig schilderijtje!! Jullie hebben een woezel en pip thema he? Gaat zo snel he! NOg geen kleren?! hihi. Ik ben beniewd naar je kamertje als die af is. Wat vervelend dat je je af en toe zo voelt. Lijkt me erg zwaar en eng. Wonderbaby HEy! Hoe is het?! Ik ben zo benieuwd naar hoe je geboortekaartjes zijn geworden! Vind het nog steeds knap dat je het zelf allemaal doet Leuk de 3d echo woensdag!! Nijntje: Haha sterk kind in je buik. Ik vind de trappen nog steeds heerljjk, nog niet pijnlijk ofzo. Behalve de trappen op mijn blaas zijn niet zo fijn. Torties: Succes met de zieken. Buikgriep is mijn grootste angst. Ik heb een ontzettende overgeeffobie en hoor het nu weer veel te vaak om mij heen. Mijn handen zijn nu dan ook zo ruw van het vele handen wassen hihi. Dreamer: Goed dat je hebgt gebelt! Gelukkig is het opgelost. All: Ik heb sinds een paar dagen ontzettende rugpijn. Eerst trok het door naar mijn buik maar dat is nu weg. Mijn rugpijn wordt alleen wel erger heb ik het idee. Iemand tips om het te verminderen? Ik nog 7/8 weken werken! Vandaag komt mijn wagen en maxi cosi binnen! Jeej!!!
wauw er is gelukkig weer wat meer volk hier begon me ongerust te maken maar fijn om te horen dat het goed gaat naar gezien de omstandigheden delfino oei das schrikken ik zou er toch zeker iets van zeggen stal dat je man niet thuis was torties ik hoop dat de buikgriepvirus snel voorbij is mamady ja ze heeft het dieet samengesteld op wat ik normaal zo'n beetje eet probeer me er zo veel mogelijk aan te houden ma zeg ik ben nu zeker niet in de emotionele staat om alles te laten wat zij wil dat ik laat en het is nie zo dat ik dik ben of zo aanleg om dik te worden wel ma ik heb het altijd goed kunnen onderhouden zelf dus waarom nu niet en het ging om de zwangerschapsdiabetes maar ja hier moet ik normaal deze week een brief binnen krijgen dat mijn zwangerschapsverlof ingaat ma ik zit toch op ziekenkas
mamaDy: Ook hier geen kraampakket, en ook niks van het kraamcentrum. Wel een brief van mijn oude verzekering, dat ze mijn kraamzorg annuleren en ik me opnieuw zou moeten aanmelden. Maar ik had het kraamcentrum al gemaild met de vraag of de zorg nu zou vervallen en ze zeiden van niet. Ik moest alleen het polisnummer van de nieuwe verzekering doorgeven en dat heb ik gedaan. Ik bel ze anders morgen nog maar even... Zwangerschapsverlof is al helemaal een drama. Ik krijg Randstad uitzendbureau er maar niet van overtuigd dat ZIJ mijn verlof moeten aanvragen. Volgens hen word ik gewoon ziek gemeld op mijn eerste verlofdag o.v.v. zwangerschapsverlof en dan wordt de rest automatisch geregeld. Daar geloofde ik al niet in, dus ik had het UWV gebeld en die zeiden dat het idd niet zo werkt. Ik mag nu zelf 4 weken voor mijn verlof de aanvraag bij UWV doen. Wat een gedoe zeg.
Yeeeey vandaag wordt bij ons eindelijk de muren van de babykamer gestuct! Ik ben er zo blij mee, eindelijk beginnen met mooi maken! Zaterdag en zondag gaan mijn moeder en oma dan behangen. Dat is voor mij not done jammer genoeg, met me rug en bekken gaat het niet al te best. Maar die pijn slik ik wel elke dag zolang ik me maar niet meer zo grieperig voel als de eerste drie maanden! Alleen wel te hopen dat het niet erger wordt want dan weet ik niet in hoeverre ik de rest van de zwangerschap wel enigszins normaal kan blijven functioneren.. We zien het wel! Morgenavond VK dus dan bespreek ik wel even goed wat verstandig is. Ook HB prikken dus ik hoop dat het goed is. Anders wordt het weer bloed afnemen in het ziekenhuis. De laatste keer, met 11 weken ging dat niet zo lekker dus daar heb ik ffies niet zoveel zin in. Naomi Hopelijk was alles goed met het hartje? Was er geen vlekje meer? Naomi ik heb persoonlijk altijd best moeite met je zinnen lezen, omdat er geen punten en kommas in staan. Ik hoop dat je begrijpt ik wat ik bedoel, want ik wil jou berichtjes ook graag volgen maar ik dacht misschien helpt het als ik dit mag zeggen! Ik heb ook onzettend last van kramp s nachts en vroeg in de ochtend! Vreselijk! Zelfs de rest van de dag nog napijn soms! Nijntje ook al kramp inderdaad. Ik ben bang dat de meeste van ons er wel mee te maken krijgen! Erg naar kwaaltje! Satire Wat ongelooflijk naar en oneerlijk de situatie op je werk!! BAH!!! Ik weet niet hoe ik dat zou trekken inderdaad.. respect dat je der inwerkt.. Goldy Super fijn zo een mooie leuke echo! Mooie foto;s hoor! Maar je ziet inderdaad wel dat ie tegen je placenta aan ligt, en er een beetje in wegkruipt, ik denk dat het pretechobureau hier bij ons in dit geval ons nog een keertje terug had laten komen.. Delfino Zou mooi zijn als ze je met 40 weken inleiden! Zou ik ook best willen.. dan zou de kleine 4 weken zijn met de bruiloft van mij zwager en schoonzusje, in het ergste geval amper 2 weken.. En in dat geval is de kans veeeel groter dat ik er voor kies de baby niet mee te nemen naar de bruiloft, maar met 4 weken denk ik dat als het met mij en de baby goed gaat en fit, ik der wel mee neem. Zou het wel leuk vinden alle twee me dochters erbij natuurlijk! Alleen wat het beste is voor de baby doe ik natuurlijk.. Satire Fijn dat alles zo goed was bij de VK! Naomi Balen wat je allemaal niet meer mag van de dietist!
Brrr had op iedereen gereageerd valt m'n tel uit en is alles weg! Zal straks Ff op de laptop doen das gemakkelijker! MamaDy leuk je kinderwagen en maxicosi!! Was zo blij toen die kwam gek is dat hè! Torties allemaal zieke Pff wat een drukte! Gelukkig wordt er aan de babykamer geklust dus dan gaat het vooruit hè! Welk behang komt in de babykamer? Delfino wat zit het tegen bij jullie zeg! Laat maar goed voor je zorgen en regel wat hulp van familie en vrienden.. Satire belachelijk zeg dat je dat zelf moet regelen, hoort toch niet!! Hier ook nog geen kraampakket of bericht.. Wie heeft cz kraampakket? Ben benieuwd wat erin zit! Naomi een halve banaan is ook echt niks! Hoe kun je daar nou op leven! Dreamer ook al zoiets! Lekker dat we zelf alles moeten regelen! MamaDy laat je vriend eens masseren! Lekker in warm bad, vk melden wie weet moet je fysio? Ik ga met 36 weken met verlof en 2 weken eerder vakantie dus 8 maart is m'n laatste werk'morgen Das nog 19x 3 uurtjes werken. Heb nog een hoop uren staan dus waarschijnlijk skip ik nog wel wat uurtjes
Grrrr! Onze katten hebben het wipstoeltje al gesloopt! Deze stond in de box en daar rennen ze nogal eens overheen. Nu is het scharnierpunt van de rugleuning gebroken. Heel fijn! Weer weggegooid geld. :x