Welkom Washburn ! En fijn dat je al een echo hebt gehad. Ik werd geroepen door de assistente en ik stelde me voor, zegt ze 'Jou ken ik nog wel hoor' Hoop alleen van de controles en niet van de bevallingen De gyn zei trouwens ook dat ze tegenwoordig de uitgerekende datum laten afhangen van de termijnecho en niet meer uitgaan op de laatste dag van je menstruatie. Dus over 2 weken mag ik weer, met 9+3
Hier: NIET TE GENIETEN!! Ik zou vanmiddag naar Groesbeek om het badje op te gaan halen. TomTom van mn ouders geleend. Stuurtie me over duitsland, nou kan dat prima want Groesbeek ligt ook zo'n beetje op de grens. Na ongeveer 45min zegt de tomtom: Ga na 500m rechtsaf de autobaan op. Kijk ik: AFGESLOTEN!! Zijn ze die hele inrit opnieuw aan het asfalteren en weet ik veel wat. Denk, ik nouja, rij een stukje door, zit er vast nog wel 1. Niet dus.Omgedraaid en gehoopt op dat er aan de andere kant nog 1 zou zitten. maar nee dus. AAAAAAAAAAAAARGH!!! Enige optie was helemaal terugrijden hierheen en dan via Doetinchem-Arnhem rijden..maar dat is vrijdagmiddag om half 3 ook niet echt een goed idee. 1,5 uur gereden en ik was weer thuis!!!!! en het badje heb ik nog steeds niet
Arm mams. Das natuurlijk gewoon kl%te. En TomTom is dan echt domdom en weet ook niet beter. Grr. Wanneer nu? @hier. Wissel tussen hopeloos en roze wolk. Ga zo twijfelen als ik weer buikpijn heb of als het anders voelt dan bij mijn eerste. En dan is mijn moeder weer zo lief dat ze alles relativeert. "het is eind van de dag, je lijf is gewoon moe". Thanks mam!! Nu voel ik me weer redelijk. Wel moe en beetje buikpijn. Maar weer ff met kruik op bank. Nog krap 3 weken tot mijn eerste echo. Grmpf!! Voor allen die al gehad hebben of nog een keer binnenkort mogen voor hun echo; enjoy. Xxx
Bjoerma: komt vast goed meid! Hier ook regelmatig buikpijn hoor. Of heb je krampen? Dat zeur/ongi gevoel hoort er wel bij. Mams: oh wat zonde van de tijd ! Kan me voorstellen dat je baalt. Hier: flink beroerd. D. heeft me aangestoken met diarree en daarbij is het overgeven nu ook flink begonnen. De WC draait overuren en ik voel me slap
Arme Miriam. Diarree en spugen geen goede combi. Goed blijven drinken hè? Hier dit weekend aan vrienden verteld. Waren heel blij voor ons. En zojuist ff met kleine man het ijs op. Met zijn dubbelijzers voor het eerst. Knap hoor! Na vandaag waarschijnlijk gedaan met de sneeuw en ijspret. Fijn weekend nog allen en op naar mooie echo's.
@Miriam2112: die termijnecho is met 12 weken dan he. bij de eerste echo zeiden ze dus niks over wanneer je uitgerekend zou zijn?? ik heb morgen mijn eerste echo, en ben juist zo benieuwd naar de datum, alhoewel je via internet het ook ongeveer wel kunt berekenen.
Joehoe! Ben al weer een aantal dagen niet geweest (beroerdddddddd) maar ik had vandaag mijn eerste echo: WE KRIJGEN EEN DRIELING!!!!!!! Zwaar in shock zijn we haha. Donderdag moeten we naar de gynaecoloog, want die zat nu net in een bevalling (tja dat gaat voor natuurlijk haha). Alle drie de hartjes kloppen en de termijn klopt ook.... Spannend!!!!!!!! Een tweeling vermoedde ik wel, maar een drieling: wow!
Ha meiden, Ik ben er niet dagelijks maar vind het toch wel leuk om een beetje mee te lezen! ik sta voorlopig op 20 september maar vind het zoo spannend allemaal, 21 februari mag ik eindelijk voor de eerste echo, hopelijk krijg ik dan wat rust, wil zo graag de wereld laten weten dat er iemand bij komt!
Oh my god Linda wat gaaaaaaafffff!!!! Wow!!!! Heb je een echo foto?? Hier op zich een goede eerste echo gehad vandaag. Hartje klopte. Ben alleen een week achteruit gezet en dat zit me niet lekker. Ik heb dan wel heel vroeg posi getest en dat lijkt me sterk dus ik ben bang dat het niet goed groeit of als het wel klopt maak ik me zorgen om die vroege test en waarom ik zo snel dan die hoge HCG heb. Angst voor nieuwe mola zit erin bij mij. Voorlopig hou ik me gewoon aan de termijn in mijn onderschrift. Voor m'n gevoel klopt die namelijk. Nu maar afwachten. Over een maand weer een echo. Dat vind ik alleen veel te lang duren dus denk dat ik over 2 weken er zelf nog eentje inplan. Hier voorlopig geen roze wolk, enkel zorgen
Mijn god Linda!!! 3 stuks maarliefst! Wow.... ben dr ff stil van. Nuage, niet druk om maken meid. Ik vroeg vorige week met de echo of het wel klopte met 6,5/7 weken.. En toen zei ze, nou eerder 6 dan 7 terwijl 6+6 was toen. Bij mn vorige zwangerschap had ik met 9 weken een echo en toen kwam ze uit op 8+2. Met de 12 weken echo was ik teruggerekend toen toch echt gewoon 9 weken. Probeer je geen zorgen te maken meid. Het zijn vroege echo's, niet om de termijn te bepalen maar om te kijken of het hartje klopt.
Dankjewel Mams, je hebt ook gelijk. Ben eventjes van de rel maar probeer mijn rationele zelf terug te vinden. Dat soort berichtjes helpen
Dank jullie wel! Ja heb 5 foto's, maar kan ze thuis niet inscannen. Zal het morgen even op mijn werk proberen en anders maar ik er gewoon foto's van! Nuage probeer je niet teveel zorgen te maken! Het is nog zooo vroeg.... en niet geheel onbelangrijk: het hartje klopt! Bij ons zeiden ze ook: het ziet eruit dat de termijn klopt, maar als het nog zo pril is zit je er zo een paar mm naast. Ze zei dat ze het bij 10 weken pas echt goed kon opmeten...
Ik ook gewoon een foto ervan gemaakt. Kom op ben zo nieuwsgierig haha zal wel een schok zijn geweest?
Dat is bijzonder zeg! Dat je dus 2 bevruchte eitjes had en dat er dan eentje ook nog zich gedeeld heeft. 2 wonderen tegelijk! Heel gaaf!!
Wat gaaf om zo de 3 kleintjes te zien! Idd al eerder gezegt, 2 wondertjes tegelijk met als resultaat 3 wondertjes, leuk hoor!
Linda: wow gefeliciteerd meid ! Kan me voorstellen dat jullie even in shock zijn. Wat gaaf om te zien ! Zijn het jullie eerste kindjes ? Had je een tweeling verwacht door de Clomid ? Wat gaaf om te zien ook he, echt die scheiding in het midden. Nuage: probeer je niet teveel zorgen te maken he. Zo vroeg in de zwangerschap zeggen die paar mm niks. En het hartje klopt ! Daar moet je je even aan vast houden tot de volgende echo. Ik duim voor jullie !