Is ook eng...maar ik wist nu waar ik moest zoeken hahah. Rechts onderin Dus had em binnen 5minuten gevonden Veel plezier bij de echo!
Dat is een soort van dopler voor thuis, dan kun je zelf het hartje horen net zoals bij de VK. Nou daar ging mn avondeten net..... BAH!!! Had net 2 weken ofzo al niet meer overgegeven...
Echo prima. Was zo leuk. En een opluchting. Hartje klopte goed en veel beweging. Zo blij!! Wel iets aangepast. 10 weken 1 dag. Mijn cyclus is 31 dagen ipv de 28 waar die rekenmodules op internet mee rekenen. Vandaar het verschil. Uitgerekende datum dus nu 2 oktober. Mag ik hier wel blijven??
Natuurlijk! Ik ben 4 oktober uitgerekend en mag hier ook blijven Heb je een foto van de echo? Ben altijd benieuwd
Wij zijn vandaag bij verloskundige geweest, en hebben naar het hartje van onze kleine kunnen luisteren. wat een geweldige ervaring.. @mams, ik heb vanochtend nog ff boven de bosjes gehangen.. was ff naar de stad gereden, maar tijdens het rijden voelde ik niet echt lekker worden, en ja hoor op het parkeer terrein... Goede plantenvoeding..hahaha
hmmm...mijn kleine eigenwijsje zit verstopt! Kan het hartje niet meer vinden. Hoor wel een boel beweging enzo maar verder noppes. Als die nu al begint, word het er vast net zo 1 als zn broer!! hahahahaahahah Zo ff de kleine man naar school brengen en dan de boodschappen doen voor manliefs verjaardag. Gelukkig gaat mn mams mee, want het is veel te veel om in mn eentje mee te nemen.
Wat fijn dat er weer een goed echo bericht is! Mams succes met de boodschapjes en (alvast) gefeliciteerd! Ik heb gisteren bloed geprikt voor de 12 weken check. Ben vooral benieud of mijn ijzer goed is en hoe het met mn suiker staat. Ik ben zo verschrikkelijk moe namelijk. En suiker komt in de familie voor en heb eigenlijk geen idee hoe ik zit wat dat betreft. verder hang ik ook nog met enige regelmaat boven de wc, gister had ik lekker ontbeten en nog even op de bank geslapen en toen moest ik toch rennen ineens. Hoop dat dat snel over gaat! succes allemaal!
Heb je nog geen bloed geprikt bij de VK dan?? Hier doen ze dat standaard bij de Intake. Ik had een suiker van 4 nogwat en een HB van 8,4. Dankjewel voor de felicitatie. Manlief is volgende week woensdag jarig, maar we vieren het zondag al ivm extreem veel verjaardagen in zijn familie. De 11e was de enige dag dat er niemand jarig is. En omdat we niet zo super groot wonen en we een erg grote familie en vriendenkring hebben doen we het nooit thuis. Alleen Manliefs directe familie bestaat inclusief kids al 18man incl onszelf (broers,ouders,zus,neefjes/nichtjes) Dan ben ik een hele week zoet met visite of moet ik iedereen na een uur de deur alweer uitschuiven . Ook niet echt aardig En we gaan ons grote nieuws bekend maken dus extra veel reden voor een feestje!
Nee de vk prikt geen bloed volgensmij. moet naar de priklocatie bij ons in het dorp. Ohh spannend om het dan bekend te maken zeg! leuk hoor! idd extra reden voor een mooi feestje!
Oh wat appart...hier doen ze dat wel. Moet donderdag bij de nekplooimeting ook nog ff naar het lab van het ziekenhuis voor bloedprikken. dan vind ik het wel weer mooi, na 2x hahahaha. Net alle boodschappen gehaald voor het feestje...portemonneel huilt maargoed...Het gaat geslaagd worden! Heb er onwijs veel zin in!!!
Ik heb ook gewoon een labformulier meegekregen van de vk, maar die mocht ik ook bewaren om het te combineren met de combinatietest. Daarvoor ga ik a.s. maandag bloed prikken dus dan neem ik gelijk die papieren mee en doen ze het in 1 keer. Wel zo fijn, want bloed prikken is mijn hobby niet. Ik ben een beetje nerveus voor maandag!
Hoi hoi hoi hoi! Ik geraak er nog eens op! Ik heb zoooo veel werk gehad de laaste weken, ik heb gewoon geen tijd meer gehad om hier nog te reageren. En er was nochtans goed nieuws te melden! Vorige week (met 11 weken) nog eens naar de beeb gaan kijken en die was al lekker 5 cm groot! Alles zag er erg goed uit, ook de nekplooi. Dan nog bloed laten trekken en woensdag bel ik dan voor het resultaat. Dat bloed en de nekplooi samen, dat is die combinatietest zeker? Maar het zal wel goed zijn, ik ben er nu echt rustig onder. Het buikje is ook heel mooi aan het komen, mijn mannetje zei daarstraks dat hij het al een heel mooi buikje vindt . Nu wachten op de eerste bewegingen! Bij mijn dochter was dat op 14 weken, dat vond ik toch al vroeg; nu hoop ik natuurlijk op nog vroeger . @Mams: veel plezier morgen met het feestje! En trouwens...ook hier "huilt de portemonnee" ...en ik heb al zoveel zin om mooie dingen te kopen voor de baby...én voor mezelf . @Bjoerma: gefeliciteerd nog met de echo! We zijn op dezelfde dag geweest! Wanneer ga je terug? Wij pas over vijf weken...zo lang alweer! @Nuage: succes maandag! Laat je iets weten? (niet zoals ik ) Groetjes en...geniet van die buikjes! Isamama
HEt feestje was echt super geslaagd en de reacties op de zwangerschap waren echt superleuk en lief! Pfff echt bagger geslapen vanacht Gister steeds het idee dat er wat in mn oog zat en ik had vanacht toch pijn!!!! Nu is het nog steeds gevoelig, maar de ergste pijn is wel weg. Kleine man heeft gister op het feestje een fiks blauw oog opgelopen door in botsing te komen met een stilstaande fiets... Zo zielig, zn oogje is rondom helemaal blauw. Gelukkig heeftie er niet zo heel veel last van.
Heej Mams, wat leuk! Toch vreselijk genieten hè, zo die eerste reacties... Bij mij op het werk komt er nu ook wel elke dag iemand achter, leuk leuk! Oei oei, een stilstaande fiets ...onze dochter is in het weekend in botsing gekomen met een stilstaande kast...zag er ook erg kleurrijk uit . Voor de rest is het hier zo stilletjes...iedereen gewoon aan het genieten? (en zoveel zon deze week!) @nuage: hoe was de echo, meid? Groetjes, Isamama
Oh de echo was geweldig!!! Ik praat nu in zoveel topics haha dat ik het soms vergeet. Maar alles zat erop en eraan en we hebben het hartje gehoord en de baby zwaaide en trappelde. Het was geweldig!!
Joehoe Nuage, wat een goed nieuws! We gaan all the way tot september hè! Ik denk dat ik ook eens ga infiltreren in een ander topic, want hier is het maar stilletjes hè... Groetjes, Isamama
Hele week cursus gehad en ik ben zo moe van de zwangerschap dat ik me er afentoe echttoe moet zetten om de laptop aan te zetten. Merk dat ik de andere topics veel te snel vind gaan, maar hier mag wel iets meer leven in komen, ga mn best doen wat vaker te kijken en te reageren! volgende week weer op mn werk dus dan gaat het makkelijker. Wat goed dat je feestje zo geslaagt was Mams! En wat een goed nieuws Nuage! Merk dat mijn laatste passende gewone broek nu ook al problematisch begint te worden. over 2 weken shoppen met mams en schoonzusje dus dan hoop ik fijn nieuwe kleding in te slaan voor de komende periode.
oew, zie dat mijn laatste reactie ergens op pagina 22 staat... Wat leuk om al die berichtjes, echo's en ervaringen van iedereen zo mee te lezen... Veel is herkenbaar ( hoewel: jesus een drieling! wow, ik ben er stil van... ), zoals de kwaaltjes, het vertellen op het werk, de echo's... Ik heb het twee weken geleden op mn werk verteld, kon me er echt goed op voorbereiden door er een topic over te plaatsen op zwangerschapspagina.nl. Heb heerlijke reacties gehad van al mn collega's, inclusief mijn leidinggevende... Had er echt nachtmerries van ( dat ik op staande voet ontslagen werd, dat iedereen er tegen was, etc). Ook de echo's zijn elke keer weer een wonder. Het is zo mooi om ons kindje elke keer weer even te mogen zien... Ik kan me ogen dan ook niet van het scherm af houden en alles wat tegen me gezegd wordt verdwijnt naar de achtergrond... Ik zie alleen maar dat kleine mensje wat zich daar heerlijk in mn buik heeft genesteld ( en wat geen seconde wilt stil liggen voor de echo of het beluisteren van het hartje... ) Vorige week donderdag hebben we een nekplooi meting gehad, inclusief bloed onderzoek van mij. Nekplooi meting was prima, alles zag er goed uit... ( zucht, alweer een hindernis overwonnen!) nu nog even afwachten of mijn bloed waardes in orde zijn. Komende week gaan we op vakantie, twee weekjes naar Denemarken met onze honden. Het zal de laatste vakantie zijn wat we als koppeltje gaan meemaken. Ergens stemt me dat vrolijk, ( jeeuuj, we zijn dalijk niet meer alleen!!!) ergens merk ik ook dat ik afscheid van iets ga nemen... We gaan nu als geliefden en zullen de volgende keer wanneer we op vakantie vertrekken, gaan als ouders... ( én geliefden natuurlijk ) Mn buikje begint sinds deze week wat te groeien... Iets wat ik erg leuk vind aangezien ik van mn eigen gewoon een saaie platte buik heb. Collega's zeggen nu zelfs nog dat ze niets zien, voor mijn gevoel heb ik echt een MEGA BUIK... Zo, ik lees gewoon weer vrolijk mee met de rest hier... Heel veel liefs en mooie momenten gegund!
Goedemorgen. Hier ook niet zo'n actieve spreekster. Waren een weekend weg en geen internet. Grr. Voor een iPhone verslaafde als ik echt een crime. Nog steeds veel weeïg en na gisteren (auto uitpakken, boodschappen doen) last van rug. Rustig aan maar. Wilde fietsen naar werk ivm mooie weer, maar doe ik maar ff niet. Is toch een uur en moet vanmiddag ook weer terug. Volgende echo de 29e. Daarna willen we het ook aan onze kleine man vertellen. Lijkt me zo leuk. Waarschijnlijk zegt hij "leuk" en gaat hij weer wat anders doen. Haha. Fijne dag allen!