Ben benieuwd wat de grote broer ervan vind Bjoerma Lijkt me zo leuk om tegen de eerste te kunnen zeggen dat er een 2e komt! haha maar eerst dan maar nummer 1 gezond op de wereld zetten Fijn dat de nekplooi goed was Washburn. Wij hebben besloten die niet te laten meten. Ik maak me dan veel te ongerust denk ik! Gisteren het hartje gehoord! zo leuk, het zat goed verstopt achter mijn aders dus was lastig te vinden, maar wel even gehoord, zoo leuk!
13 weekjes vandaag!!!! En wat een heerlijk weertje he???? Lekker, dat zonnetje. Dalijk ff een wasje ophangen en een nieuwe in de machine doen. Vanmiddag nog weer ffkes werken en dan morgen naar de gyn weer. hopelijk mogen we nog ff gluren! Heerlijk geluid he, dat hartje. Hier gisteravond met de Angelsounds gezocht en uiteindelijk gevonden. Ik zat veeeel te hoog hahahaha. Manlief erbij geroepen en samen eventjes heerlijk geluisterd!!
Nou t weer is zeker heerlijk, jammer dat ik het vanachter het glas moet bekijken.. maarja er moet ook geld in het laatje komen he.. Leuk hoor dat je morgen weer mag. laat je wel weten hoe het was? ik geloof dat ik doodzenuwachtig zou worden als ik het niet kan vinden! Zeker nu ik zag dat de verloskundige er zo'n moeite mee had! Wel tof als je m wel kan vinden, lekker dat je t dan kan horen! Ik ben zoooo nieuwsgierig naar wat het wordt, dan kan ik het eindelijk een naam geven!
ja, lijkt me ook gaaf om, als je al een kindje hebt, mede te delen dat hij/ zij een broertje of zusje gaat krijgen. Mijn broer heeft zijn zoontje laatst verteld dat hij een zusje gaat krijgen ( ik word alweer tante ) hij liep meteen naar zijn slaapkamertje om zijn spaarpot te verstoppen!!! hahaha.... heerlijke reactie Ja, het hartje vinden is bij ons ook lastig ( omdat die kleine friemel van ons maar niet stil wilt liggen!) Zowel de verloskundige alsook de gynaecologe in het ziekenhuis hebben allebei super hun best moeten doen... Maar wat gaaf he als je dat geluid hoort, is net een treintje, tsjoktjsok tsjoktsjok, tsjoktsjok.... Vond de beelden op de echo ontroerend, maar toen ik hartje de eerste keer hoorde hield ik het niet meer droog hoor ( vriendlief ook niet). Ja, bij ons begin ook de nieuwsgierigheid erin te hakken. Vooral vriend wilt weten wat het gaat worden! Er zijn echo's gemakt in week 12, ik weet niet of iemand hier iets mee kan? ( omdat ik een paar posts terug iets over nub's heb gelezen in week 12 en daar zou je aan kunnen zien of het een jongen of een meisje wordt?!?!) Naja, mocht iemand hier in gespecialiseerd zijn; Ben benieuwd! Fijn om te lezen dat het allemaal ook zo goed gaat met jullie! groetjes!
toch bedankt voor de poging! Ik snap allemaal niet waar ik naar moet kijken of hoe het werkt. Het zijn gewoon allemaal witte en zwarte vlekjes die in een bepaalde hoek staan dus... groet!
Nee daar snap ik ook niets van! ik krijg trouwens niets te zien als ik op de linkjes klik! nou ik denk dat ik gewoon nog even gedult moet hebben tot 2 mei, dan hebben we de 20 weken echo en dan wil ik wel vragen of ze t kunnen zien! als ze niets zien ga ik misschien toch nog voor een pret echo wil het gewoon graag weten!
oew, nou... bij mij doet ie het... :S Ja, wij moeten nu ook weer een hele poos wachten voordat we weer mogen spieken.. Ach ja, hoort erbij! Vroeger was je gewoon zwanger en pas als het kind er was, dan zag je hem!
Hey meiden!!! Heb niet teruggelezen, manlief heeft de laptop mee en ik ben nu toegewezen op onze megatrage pc en mijn mobiel (die niet meer oplaadt en nu dus uit is omdat de accu extern op een lader staat hahaha) Ga straks op de mobiel ff al mn topics bij lezen. Vanmorgen hadden we afspraak bij de gyn. Eest een gyn in opleiding die ff het babbeltje deed en daarna het hartje luisteren. Ze kon het eerst niet vinden, maar dat was logisch gezien de termijn totdat ik zei: Als je nou eens iets naar de midden gaat en heel iets omlaag duwt. En Bingo Hoeft zij natuurlijk niet te weten dat ik daar gisteravond met de angelsounds nog geluisterd heb. Toen door naar de gyn. Uitslagen van de combinatietest waren binnen en de uitkomst was prima. Uiterst minimaal risico op afwijkingen! Helemaal tevreden natuurlijk Toen zei ze: Wil je nog ff met de echo kijken. Ja natuuuuuurlijk!!! Wie wil dat nou niet! Oooooh wat is ons ukkie alweer gegroeid! WOW. Helemaal mooi, 2 fototjes meegekregen weer, 1tje waar je heel goed alle 10 vingertjes kunt zien. We moesten uk wel wakker maken, want die lag ALWEER te slapen hahaha, lekker met de duim in de mond. Heel gaaf gezicht. Helaas kan ik zo ff niet spammen, daar is de pc te traag voor maar dat doe ik vant weekend ff. 2 april mogen we weer terug, dan zijn we bijna 15 weken. Dan zijn we al bijna aan de termijn dat het bij Mylan misging. Als we daarna weer terug mogen komen, dan zijn we die termijn voorbij! Dat is wel een heel gek idee. Dat ik dan verder zwanger ben dan ik bij hem ooit geweest ben. Maar datis ook precies de bedoeling he! Dit kleintje moet in september gezond en wel bij ons komen! Volgens mij heb ik gister uk ook gevoeld...heel vreemd hoor en ik weet dat het heel vroeg is, maar ik kon zweren dat er een complete salto met schroef in mij gemaakt werd! En echt precies op de plek waar pukkie zit! Nou dat was weer een heel verhaal... Ga de kleine man douchen en naar bed doen en dan zelf ook op de bank want heb knallende koppijn.
Wat leuk dat je weer mocht kijken mams! en natuurlijk ook dat de tests goed waren Vandaag ben ik lekker vrij en ben van plan om bij de drukker eens een paar boeken met kaartjes te halen, wordt op internet helemaal gek van al die mogelijkheden dus wil graag iets overzichtelijks hebben haha. 2e paasdag gaan we een kamertje uitzoeken en andere benodigdheden. Kamertje is nu bijna af, laatste stukje laminaat erin en dan de plintjes nog. Gordijnen hebben we van het weekend uitgezocht die worden volgende week ingemeten ze waren zoooo leuk dat we niet konden wachten en ze maar gelijk besteld hebben Zijn we erg vroeg met alles??? denk dan heb ik het maar geregeld! anders wordt ik nogal onrustig haha
Oh lekker hoor een vrije dag! Ik moet net vanmiddag werken! Val met de neus in de boter, deze en vorige week. Donderdag de mooiste dag van de week en ik moet werken. (werk er maar 2 in de week hahaha)
Gisteren voor het eerst op de fiets naar het werk. Bijna 1 uur fietsen. Heerlijk met dat mooie weer. Was wel gesloopt. Eerst niet. Kleine van kinderdagverblijf gehaald, gekookt etc. Na het eten en kleine naar bed brengen viel ik in slaap op de bank tijdens tv kijken. Toen maar gaan douchen en slapen. Half 10, haha. Das ff geleden. Alweer 2 weken normale tijd naar bed. Morgen toch weer proberen te fietsen. Zulk mooi weer.
pffff, ja ik merk ook dat ik normaal een berg aan energie heb maar dat dat nu toch wel anders is... Eerder kon ik met gemak en stevige wandeling van 4 uur aan. Nu begin ik na twee uur mn benen toch wel te voelen... En ja, op de bank in slaap vallen is nu meer regel dan uitzondering... @mams 136: super dat alles zo voorspoedig loopt. Ik wens je van harte dat alles goed blijft gaan. Ik heb zelf geen miskraam meegemaakt maar ik merkte hetzelfde als jij omschrijft door de miskraam van mn zus. Deze heeft zij gehad met 9 weken. Toen wij 8 weken ver waren had ik het niet meer. Ik droomde over bloed, dacht bij elk steekje in mn buik dat dit het dan was, etc... Het is en blijft moeilijk met zulke gevoelige dingen in het leven... En ja, die salto die je gevoeld hebt... Ik durf te zweren dat dat kan hoor, zo vroeg! Ik voel sinds deze week ook rare plopjes en een soort van kort wrijvende sensaties precies bij mn baarmoeder.. En nee, ik kan me ook niet voorstellen dat dat mn darmen zijn... Liefs aan allen en tot over twee weekjes weer ( wij zijn met vakantie!!!)
Ja ik denk ook best dat je wat gevoelt kan hebben hoor! dacht gisteren ook, dat zijn geen darmen die rommelen, maar er kriebelt wel wat in mn buik! Nog niet echt duidelijk maar het zit eraan te komen! De vermoeidheid ken ik ook wel. Gisteren op de fiets naar de drukkerij... had ik misschien beter niet kunnen doen, was helemaal kapot toen ik weer thuis was! maar we hebben wel een kaartje gekozen lekker vrolijk met oranje, groen en blauw kan voor beide smaken (het is geen babyblauw maar meer richting turqouise) En vandaag 14 weken!! hihi, nog maar 6 weekjes wachten en dan weten we hopelijk wat het gaat worden ene Washburn, een hele fijne vakantie!
Hoi allemaal, hier nog zo iemand die niet regelmatig schrijft.. Maar Mams, wat fijn dat alles goed gaat. en ja tegen een extra echo zou ik ook geen nee zeggen..haha leuk hoor! Hier merk ik juist dat het qua misselijkheid weer een heel stuk beter gaat. Heb er in de afgelopen 3 weken alleen last van gehad als ik uit de nacht dienst kwam. Dus ben naar Arbo arts geweest en hoef vanaf nu geen nachtdiensten meer te lopen.. oh zalig!! Dat is wel heerlijk. Verder merk ik ook dat qua energie ik weer meer krijg.. Ik heb gister weer een thuis zumba sessie van 30 min volgehouden. wel met tong op mijn schoenen, maar het ging goed. Dus donderdag nog een keer. en hopen conditie weer wat op te bouwen.!! Ik merk nu wel dat mijn buik wat dikker wordt. (ik had altijd al een buikje, dus merk het nu pas).. maar al mijn broeken passen nog prima. Door al dat overgeven was ik in 1 maand, tussen 8 en 12 weken wel 3 kilo afgevallen.. dus voorlopig passen mijn eigen broeken nog!! Volgende week donderdag 16 weken controle bij vk. Hoop dat alles dan ook nog goed is. groetjes mij
Ik merk dat er al veel gepraat word over het voelen van de baby. Ik voelde bij 12 weken al steeds plopjes en kriebels, en dit gevoel schoof ik op mn darmen. Maar toch tijdens echo voorzichtig gevraagd wat het gevoel kon zijn, en omdat ik normaal ook nooit zoiets voelde aan mn darmen, zij de vk dat het gewoon de kleine was. En omdat hij zo enorm druk was tijdens de echo, vond hij dit niet eens zo heel gek dat ikhet voelde. Nu voel ik m al een paar dagen niet, omdat ik vrij was van mn werk, en ik m bijna altijd voelde na een drukke avonddienst. Wel jammer, want voelde me altijd zo heerlijk als ie zich liet voelen.
Welkom Duufke, Zoals je misschien wel hebt gemerkt is t niet echt heel druk hier.. Opzich vind ik dat wel jammer alhoewel ik er soms ook wel een beetje schuld aan heb! Wat leuk dat je de kleine af en toe al voelt. Ik heb laatst ook 1 keer gedacht dat ik het voelde maar best lastig als je niet weet wat je moet voelen! Kan ook echt niet wachten tot de volgende echo, maar dat duurt nog precies een maand! veel te lang dus! Gisteren een poging gedaan leuke zwangerschapskleding te vinden... wat een drama zeg! er is bijna niets en als er wel wat is is t net een soort van vuilniszak... :S nog maar eens verder zoeken op internet denk ik.. waar kopen jullie die kleding?
Kijk eens bij Bonprix, dat is ook lekker goedkoop. Ik heb ook wat shirtjes bij Prenatal gekocht die hadden hele leuke en van goede kwaliteit.
Bij bonprix had ik idd net ook even gekeken, heb uiteindelijk wat bij de otto bestelt, die hebben best veel. ben zondag in de prenatal geweest maar vond het erg tegenvallen, weinig leuke en vrolijke kleurtjes en veel schreeuwerige prints. daar houd ik niet zo van. en omdat ik een grotere maat dan gemiddeld heb is de keuze wat beperkter dan voor de gemiddelde vrouw...