Ik heb ook een grote maat (48) maar vond de shirtjes juist leuk. Heb een grijze met een vlinder op m'n buik gekocht. Maar als het niet je smaak is dan houdt het op idd.
Ben weer terug van de gyn Alles was weer goed en fftjes mogen gluren. Werd eerst een beetje angstig omdat het kindje in dezelfde houding lag als Mylan bij de echo toen ik te horen kreeg dat hij niet meer leefde, maar dit kindje lag lekker te slapen (zoals elke echo hahaha) Mooie galopperende hartslag gehoord en uitgebreid gekeken. Hersentjes,maagje, blaasje,zelfs de aansluiting van de navelstreng naar het buikje op beeld gezien. Heel bijzonder. Wel in alle spanning vergeten te vragen of ze misschien al wat kon zien hahhaah. Helaas pindakaas. Over 2 weekjes weer terug en dan hoop ik dat ze het gewoon kan zien. Wouden eigelijk een pretecho tussendoor, maar manlief is deze EN volgende week volledig weg (muv vandaag en volgende week vrijdag ivm Tygho's verjaardag) Dus dat gaat niet lukken. Een pretecho gaan we sowieso nog wel doen... Misschien toch volgende week ofzo of met 18/19 weken. Of misschien...wachten we wel gewoon tot de 20 weken echo hahaahahaha en doen we een latere pretecho... De tijd gaat toch al zo snel. Overigens...Nog maar 1x (over 2 weken) naar de gyn en dan mag ik helemaal over naar de VK
Ja nuage, geloof dat we verschillende smaken hebben dan idd... maar toch bedankt voor de tips hoor! Mams wat fijn dat jullie mochten kijken en dat het zo goed was met de kleine! dat is altijd fijn om het horen @ pretecho, nog meer mensen die dat wel doen? ik twijfel heel erg, vind het een hoop kosten alhoewel het natuurlijk wel super is om lekker te mogen kijken! en nog 1 maand wachten klinkt zo lang! ohhh dubio alom hier!
Hai Dames, tijdje niet gecheckt, maar er wordt weer gezellig gekletst zie ik! Ik heb al een aantal keer leuke zwangerschapskleding op marktplaats gekocht, daar staat zoveel op, vaak nog erg mooi en betaalbaar! Vorige week bij de gyn, daar was alles prima, aangezien ik zelf ook in het ziekenhuis werk en hem vaak bij de koffie-automaat tegenkom maakt hij nu elke keer een echo, zo leuk! Ik voel nog niet echt iets, bij de eerste voelde ik haar al met 14 weken, maar nu is het nog rustig. Deze week voor het eerst naar de klinisch verloskundige (medische bevalling) en de kraamzorg geregeld. Oh en dan namen! Mijn man en ik hebben echt een totaal verschillende smaak! We komen er nog absoluut niet uit! Het was makkelijker geweest als we het geslacht wisten, maar hij wilde dat pertinent niet en ik heb daaraan toegegeven. Moet eerlijk bekennen dat ik met echo's wel een beetje die kant op spiek, maar heb nog niks kunnen ontdekken! Hebben jullie al namen? En willen jullie wel of niet weten wat het wordt?
Hier wel wat namen in gedachten maar nog niks concreets ofzo. Wij willen het wel graag weten, hopelijk over 2 weekjes. Positiekleding...ik draag al weken positiebroeken, mn eigen zitten gewoon niet lekker meer. Shirts en zo voornamelijk stretchspul, nog niet echt positie. Sascha, ook leuk zoveel echo's. Hier nu al 6 stuks gehad, over 2 weken weer en dan nog de 20 weken echo en een pretecho.
Wij hadden al namen voor we wisten dat het was gelukt en we echt zwanger waren! We hebben helemaal dezelfde smaak en toen ik mijn spiraaltje had verwijderd hebben we liggen fantaseren en hij riep een jongensnaam die bij mijn hoog stond en ik een meisjes naam die hij ook leuk vond dus klaar. dat worden ze. Het grappige is toen we eenmaal zwanger waren zat ik aan die namen te denken en de jongensnaam zou je ook als vernoeming naar zijn opa kunnen zien in een modern jasje dus hebben we mijn opa's naam ook in een modern jasje gestopt en dat wordt de 2e naam. De meisjes naam is een afgeleide van zijn moeder (ook toeval!) dus daar wordt de 2e naam die van mijn moeder ben zo benieuwd welke van de namen het wordt! Soms alleen wat twijfels over de jongensnaam, niet omdat ik m niet leuk vind maar omdat onlangs een team maatje van de volleybal een zoontje heeft gehad met dezelfde naam. maar denk dat ik m daardoor maar niet ga afschieten! Wat leuk dat jullie zoveel echo's krijgen. we hebben er nu 1 gehad en krijgen alleen de 20 weken echo nog. maar dat duurt zo lang! okee ik weet ook wel dat ik me eigenlijk gelukkig moet prijzen dat er geen aanleiding is voor meer echo's, maar kijken is natuurlijk wel heel leuk! Gisteren nog lekker even getrained. we hebben nog 2 wedstrijden en ik wil ze zo graag nog mee doen maar of dat lukt. Vorrige week bijna flauwgevallen omdat ik te fanatiek was en deze week dus maar wat rustiger aan gedaan! maar echt fijn is dat niet. De grootste vraag is ook hoe lang krijg ik dat vreselijk krappe sportbroekje nog enigsinds aan! haha, nu trek ik m al niet meer helemaal op maar laat ik het elastiek onder mn buik zitten maar dat houd dadelijk ook een keer op! Hoe staat het met jullie buikje? Ik vind die van mij enorm haha, maar het is wel echt heel goed te zien nu!
hier een beschaafd buikje...zeggen ze he, voor een meisje ben benieuwd of dat klopt. Bij jongetjes zou je al veel sneller echt buik hebben. Veel echo's is leuk, maar had 100x liever mn mannetje nu in mn armen gehad. Helaas heeft het niet zo mogen zijn, dus hier spannende tijden. Over 2 weken zijn we de voor ons kritieke periode door. Kon ik ze maar door spoelen!
@mams : ik vind t echt rot voor je dat je niet echt kan genieten nog. Gelukkig over 2weken wel. Mijn buikje is nog amper te zien. Alleen de heupen zijn wat breder. Terwijl onze uk qua maten wel wat groter en zwaarder was dan de geschatte weken. Positiekleding heb ik nog niet echt nodig. Alleen savonds trek ik mn broeken niet meer aan. Dan een legging.
Tja...Het is nou eenmaal zo. Ik geniet wel hoor, maar deze weken zijn gewoon heel spannend. Net wel ff naar boven geloven om met de angelsoounds te luisteren. Het is, ondanks dat het altijd slaapt bij de echo's, volgens mij een heel druk kindje want savonds hoor ik alleen maar allerlei drukke bewegingen. Maar als ik sochtends de angelsounds erop zet heb ik het meteen te pakken. Net was was heel mooi te horen, ik had EN mn eigen hartslag EN die van de baby. dus langzaam gebons en een paardje in galop erachter. Bijzonder.
JA daarom zei ik ook dat ik eigenlijk blij moet zijn dat ik ze niet nodig heb.. Spannend hoor die komende weken. ga duimen dat het allemaal goed blijft gaan! ohh thuis het hartje horen dat is gaaf! ik heb zo'n ding niet dus ook daar gedult, 19 april weer dan gaat mn moeder mee kan ze ook even luisteren en ik denk, gezien de beschrijvingen die ik hier lees, dat ik vanochtend voor het eerst wat heb gevoelt in mn buik!
Oh lijkt me heerlijk om al een naam te hebben! Angelsound lijkt me aan de ene kant zo leuk, ook vooral voor de broertjes/zusjes. Maar ook zo eng als je hem niet kunt vinden! Ik waag me er maar niet aan, Ken me zelf te goed Ik draag al een tijdje leggings in een maat groter, het is niet dat ik mijn kleren niet pas, het zit gewoon niet lekker. Volgens mij valt de buik wel mee. Bij mijn eerste zag je het pas na 7 maanden maarja toen was ik ook 17 en maatje 36. Nu heb ik het idee dat je al wel iets ziet. Itsmemarie: Jeetje nu nog fanatiek sporten, weet amper hoe ik de trap op moet komen, haha! Knap hoor! Mams, dat komt vast helemaal goed, in ieder geval duim ik heel hard voor je!
Ja, ik probeer zo lang mogelijk te blijven sporten maar mn broekje past bijna niet meer haha. Dat je nog in je gewone kleren past! In week 10 gingen mijn meeste broeken al niet meer dicht haha
Hi hallo, Wij zijn weer terug van vakantie... Heerlijk uitgewaaid aan het strand in Denemarken.. Fris maar heerlijk zonnig weer daar gehad! En ja, zwanger of niet maar ik heb me toch een partijtje door de duinen gestruind... Echt lekker... Helemaal opgeladen zijn vriendlief, onze honden en ik weer thuis... Ja, kleding begint nu een issue te worden... Ik pas nog altijd in mn eigen kleding, maar helemaal relaxed zitten die niet meer... Althans, ik ben zelf noga van:" Het moet vooral lekker zitten". Ik heb nu via marktplaats twee tuniekjes en twee positie broeken overgekocht. Echt mooie spullen en voor een prikkie kunnen kopen! Ik denk dat ik over een maandje zoiets indd niet meer eigen kleding stap ( althans als ik zie hoe snel mn buik ineens groeit sinds de laatste twee weken...). ben benieuwd... stiekem ook een beetje trots op mn buikje, aangezien ik mn hele leven al als een strijkplank verslijt... Liefs!
Ohhh dat klinkt heerlijk die vakantie! Ik wil ook!!!! Ik heb ook dat ik nu de laatste 2 weken ineens denk he, t wordt echt veel groter die buik! maar ik vind t geloof ik minder dan jij Washburn... Nou ben ik mijn hele leven al aan het lijnen en ken het gevoel strijkplank niet.. dat zal wel schelen haha. Ik kijk nu enorm uit naar 2e paasdag. Dan gaan we babyspullen shoppen! heb wel al gezien wat ik wil op internet dus hoop dat het in het echt net zo leuk is! kamertje is inmiddels op de plinten en inrichting na wel klaar nu moeten we "even" het aller kleinste kamertje leeg maken om de vloer door te kunnen leggen vanuit dat kamertje naar de gang en andere kamers dus nu druk aan het schuiven op zolder (wasmachine aansluitingen verplaatsten) zodat we daar ruimte krijgen voor de administratie. Nou dat was het voor nu wel weer. ben benieuwd hoever iedereen is met de kamertjes!
oew... euhmmm, nou, we hebben de kamer compleet leeg gehaald ( stond eerst een zonnebank en de crosstrainer). Nu gaan we nog bedenken wat we met de loer willen. We hebben prachtige houten vloeren door ons hele huis. Maar die zijn niet geïsoleerd. Dus misschien wat te fris voor een babykamertje... (?) We willen komende maand beginnen met het plafond witten en behangen. Ook moet de commode nog geverfd worden. Verder hebben we wel alle meubeltjes al voor de kamer! Dus het staat nog in de wacht maar zo ergens eind mei hopen we het kamertje wel klaar te hebben. @itsmemarrie: ja... het schuiven en doen met spullen in huis kennen we... verschrikkelijk zeg! Maar goed, als het resultaat er uiteindelijk is, valt de onrust en rommel uiteindelijk toch wel weer mee... Succes!
Zie je wel ik ben niet gek. De winkel stelde voor de kamer half september te leveren omdat ik begin oktober ben uitgerekend. Dat vond ik veeeeel te laat, heb er half juli van gemaakt maar stiekem wilde ik nog eerder. Maar ze vonden ons maar vroeg zeiden ze.
Half september???? zijn ze gek dar ofzo, als je kind dat 3 weken eerder komt heb je geen kamertje! neehoor ik wil het zeker 2 tot 3 maanden vantevoren helemaal af hebben, dan heb ik geen stress meer! (en dan bedoel ik incluus assesoires) maandag meubels kopen en dan als ze er zijn gewoon lekker gelijk leveren! voor die tijd moet het geschuif wel klaar zijn.. @wasburn, ik zou de vloer lekker laten liggen als die zo mooi is, je kan ook gewoon de verwarming in die kamer net wat hoger zetten of een mooi kleed onder het bedje zodat daar niet gelijk de koude lucht omhoog trekt?
ja, ik denk indd dat we voor een vloerkleedje gaan... is wel zo schoon ook. Als meneer of mevrouw eens wat laat vallen op de vloer dan hoeven we niet met tapijt reiniger in de weer maar van de houten vloer veeg je het gewoon zo op... ik geloof dat een baby kamer 18 graden moet zijn? Dat is het wel daar met de verwarming op de lichtste stand...
Hallo allemaal, Hoe was jullie pasen?? Wij hebben lekker geshopt en een super stoer kamertje uitgezocht en een mooie wandelwagen en natuurlijk nog een berg andere meuk haha. Het kamertje is de Pepper van coming kids geworden en de wagen de Mutsy Evo, wat een super ding (althans zo leek dat in de winkel ) We zijn er heel blij mee! Nu maar wachten tot het komt (half Juni)!
Wij hebben ook geshopt en een kamertje (Miami van Interbaby) en dezelfde kinderwagen gekocht! De Evo was me nog niet eerder opgevallen maar in de winkel was ik dus ook onder de indruk Wat lekker zeg al zo snel, wij moeten tot half juli wachten.