Ik ben er inmiddels achter waarom Tygho geen woord zegt over gister en waarom hij zo huilerig was/is. Er is een klasgenootje van hem heel hard gevallen gister, die moest naar het ziekenhuis en heeft een hersenschudding er aan overgehouden. Blijkt dus dat Tygho daar als enige bij was, en dat hij de juffrouw erbij heeft geroepen enzo. Tja dat overschaduwt natuurlijk heel veel, bij een 4jarige maakt dat onwijs veel indruk. Heb hem net nog wel even op het hart gedrukt dat ik heel erg trots op hem ben dat hij dat zo goed gedaan heeft. Vanmiddag nog maar even proberen of ik hem aan het praten krijg over gister... Maar voor mij is het heel duidelijk nu.
@ Chinwa, heel veel sterkte met het verlies van jullie kleintje. Ik duim dat jullie snel een goede zwangerschap mogen hebben. @ Deniesje1, welkom bij dit gezellige clubje. @ Mams136, wat een heftig verhaal. Dat zal er wel inhakken bij je ventje. Goed van hem dat hij de juf erbij heeft gehaald. Ik kan me voorstellen dat hij dit alles even moet verwerken. Hier verder alles goed, soms wat harde buiken. Gisteren een informatieavond gehad over het op komst zijn van een kindje. Wel handig om allerlei dingen waar je aan moet denken op een rijtje te krijgen.
Chinwa, jeetje heel veel sterkte en ik hoop dat jullie snel een goede zwangerschap mogen verwelkomen. Deniesje1, welkom bij de club Mams136, Ja dan is het logisch dat er het een en ander verwerkt moet worden, dat maakt natuurlijk super veel indruk. Wel goed dat hij op de juiste manier heeft gereageerd en de juf heeft gehaald! Hier bijna weekend! heb vrijdag lekker vrijgenomen. We gaan dit weekend ook beginnen met het slopen van de badkamer.... had liever gewacht tot de kleine man er is maar we hebben een dusdanige lekkage dat we helaas niet konden wachten met een nieuwe, er lag al een plas water in de gang als het goed is kan ik half juni weer douchen, vanwege de lekkage moet eerst alles drogen voor we weer kunnen opbouwen. Verder ben ik gisteren gebelt dat ons kamertje binnen is en de die binnenkort wilde komen brengen dus 7 juni komen de meubeltjes het enige nadeel is dat er in die week ook getegelt wordt in de badkamer dus t zal dan wel erg druk worden op de gang haha. ach we zien allemaal wel.
Hoi, Wat leuk, nog wat nieuwe mensen erbij! Welkom ! @Chinwa: Wat moeilijk, meid... De moed erin houden hoor, en hopelijk snel terug raak ... Hier alles super! De beeb is zo lekker beweeglijk en ik merk echt dat de bewegingen sterker worden, vandaag heb ik een paar zalige stampjes gekregen. En als hij niet stampt, dan zit hij wel op een andere manier te wroeten. Hij is het eerste wat ik 's morgens voel en het laatste 's avonds ook. Dit is echt het beste van de hele ZS, vind ik. Welkom, roze wolk! Weten jullie hoeveel de beeb woog met de 20-weken-echo? Hoe staat het met de zoektocht naar namen? (behalve jij Mams, jullie waren er al helemaal uit hè... Noemen jullie je meisje ook al zo onder elkaar?) Groetjes, Isamama
@ itsmemarrie: Ow nee... jullie ook al aan het verbouwen!!! Ja, ik merk dat ik daar normaal gesproken niet zenuwachtig van zou worden maar nu... zucht... bij ons moet de badkamer van etage verplaatst worden en daarna alles opnieuw!!! Ik houd mn hart vast of dat gaat lukken... Heel veel sterkte, ik kan me heel goed voorstellen dat dit wat stress mee brengt... Ja, namen.. dat begint hier ook spannend te worden we vinden veel namen samen mooi maar ook een paar die ik net mooier vind of die hij weer net mooier vind.. ach we hebben nog even, toch dames? @ isamama: ja, sjiek he.. ik begin er stiekem ook wel heel erg van te genieten. Behalve wanneer onze baby besluit mn endeldarm als boksbal te gebruiken als ik wil slapen.... Oew, bijna vergeten te vertellen: vandaag bij de verloskundige geweest... Alles gevoeld, alles gechecked, hartje geluisterd ( alweer zoooo gaaf!!!) en het gaat goed met onze kleine!!! liefs!
@mams: ow heftig dat je zoontje dat heeft moeten meemaken...Hopelijk heeft hij er toch niet al te veel last van! Ik vind het heerlijk om nu rond deze zwangerschapsperiode te zitten...Mijn buikje is zichtbaar, ik ben niet al te opgeblazen en ik moet me niet de hele tijd afvragen of ik op de volgende echo nog wel een kloppend hartje zal zien aangezien ik de kleine wel zo'n 100x op een dag voel...hij is echt SUPER ACTIEF!!!
Jaaaaa vanmorgen heeft mijn vriend voor het eerst zijn kleine man gevoeld! Nu wordt er boven een hoop herrie gemaakt, alle tegels zijn al van de muren af nu nog de wc, douchebak en vloertegels, dan kan het allemaal drogen dag 1 viel mee haha Wat heerlijk dat de vk weer goed was washburn Voelen is ook fijn ja! maak je je toch minder zorgen he. alhoewel hij niet heel druk is, maar of dat komt nog of hij is gewoon niet zo'n druktemaker, maar in dat geval zal die dat wel goedmaken als hij er eenmaal is! nu ik dit typ zit ie gelijk te schoppen zo van hallo wat zeg je allemaal over me te grappig!
hahah!! Geweldig toch... Ik heb gistern een hele zware werkdag gehad en pas rond 9u savonds kon ik pas echt gaan zitten en beetje bijkomen... Had de kleine de hele dag niet gevoeld! Ik dacht: ja die zal ik wel serieus de hele dag in slaap gewiegd hebben! Toen ben ik in slaap gevallen op de zetel rond 21.30u en de vriend maakt mij wakker rond half 1 snachts..Ik bed in gekropen was echt doodmoe!!! Begint die kleine toch niet heeeeeeeeeeel wild rond zich heen te stampen en de hele tijd tikjes te geven! Hahaha echt zo voor te zeggen van: IK BEN ER NOG HOOR!!!! En waarschijnlijk super wakker van al het slapen de hele dag Nu vanmorgen hang ik lekker op de zetel en is ie weer even hevig als alle andere dagen....Lekker aan het voetballen tegen de moederkoek zeker???
Sjiek he... Zo leuk die schop verhalen van jullie !!! Vanmiddag lekker in mn bikini in de tuin gelegen. Volgens mij reageert onze kleine op warmte ofzo want toen ik met mn bolle buikje lekker in het zonnetje lag zag je gewoon mn buik op en neer gaan telkens als hij/ zij schopte! mijn vriend zag het ook en heeft zo zitten lachen... Echt mooie momenten zijn dit.... Ik houd een boekje bij waar ik dit soort grappige dingen in schrijf. Lijkt me leuk wanneer ons kindje wat ouder is om dit te geven... Ook echo foto's plak ik er in... wordt een klein naslagje werkje ondertussen al... Liefs!
Hier afgelopen vrijdag de 20 weken echo en alles was helemaal goed!!! Kleine meid lag perfect op schema qua groei en zelfs iets zwaarder dan gemiddeld geschat. Geen rare afwijking oid gevonden dus we zijn helemaal gelukkig Bijna 22 weekjes alweer, de tijd gaat snel! Gister heeft manlief met een vriend het behang van de toekomstige babykamer eraf gehaald en als het goed is komt mijn vader, uiterlijk volgend weekend behangen. Zal blij zijn als we de meubels erin kunnen gaan zetten hahahahaha
@mams: super!!! Echt leuk als je weet dat je door die 20 weken echo heen bent he...Je hoort er zoveel verhalen over... Ze kunnen zoveel zien en kan zoveel fout lopen maar gelukkig niet bij jou!!!!! En nu: GENIETEN!!!
@washburn: Zalig hè! Ik voel je roze wolk tot hier drijven ... Ik schrijf dat soort dingen ook op, en weet je, van mijn dochter ga ik er regelmatig nog eens naar terugkijken. @mams: Geweldig! Die 20w-echo is toch weer spannend hè... Vanaf nu ga ik zonder zenuwen, het komt gewoon helemaal in orde . Wat al dat verbouwen betreft...pff, bij ons valt het allemaal wel mee, maar mijn man, die doet niets liever dan schilderen en pakt in fases heel het huis aan (niet dat het zo groot is hoor). Morgen begint 'ie aan de woonkamer en als dat klaar is, is alles helemaal netjes geschilderd, joepie!
Idd, heerlijk Ons meiske is voor zover ze zouden kunnen ontdekken, helemaal gezond!! Wat een opluchting. Nu lekker genieten. Heb ook een groeispurtje gemaakt de afgelopen week dus lekker pronken nu!
Oh wat fijn weer een goede 20 weken echo! Haha, een lekker fris geschilderd huis is wel lekker denk ik maar voor t af is... pffff Geloof dat iedereen wel lekker bezig is.. ook nog wat behangen las ik. Op het moment is de badkamer leeg en worden er sleuven voor de elctriciteit gemaakt en zijn we bezig om een koofje om de leidingen te maken zodat dat netjes achter de tegels weggewerkt is! denk trouwens dat ik mijn eerste echte hormonenhuilbui gehad heb haha. Had lekker de wc gesopt (geloof dat ik wat beginnende nesteldrang krijg, ineens vanalles aan het schoonmaken....) kom ik daar later op de dag weer, is er net een gat van de badkamer naar de wc geboort zodat we daar electriciteit kunnen leggen, het ligt nu toch open.. dus de hele wc onder het stof, deurtje uit een kastje gehaald daar zodat ie erbij kon, ik zie het en ben spontaan helemaal overstuur.. :S heel fijn.. slaat natuurlijk nergens op want toen hij helemaal klaar was met boren heeft ie alles weer netjes opgeruimt en schoongemaakt! Hebben jullie ook al last van dit soort rare trekjes???
Ik moet eerlijk zeggen dat ik alleen van happiger ben, beetje kortaf en als ik me onbegrepen voel dan voel ik de tranen opkomen. Verder valt het echt ontzettend mee dit keer GELUKKIG!
@mams136: GEFELICITEERD! Ja, die 20 weken vond ik stiekem toch ook wel spannend en dan is het zo'n opluchting om daarna te horen dat alles helemaal gezond is! Haha, heel herkenbaar, maar dat had ik meer in het begin van de zwangerschap ( zo rond de 10e week ofzo...). Heeft ongeveer een twee weekjes aangehouden. Kon me dan echt even wanhopig voelen! Maar dat is gelukkig weer overgewaaid. Gewoon even een 'mij dagje' inplannen. Ga iets doen wat je echt helemaal het einde vind, en daarna lekker jezelf verwennen( voor mij is dat mezelf helemaal uitgebreid verzorgen; lekker douche creme, badje vol laten lopen, haartjes met een lekkere shampoo wassen, voetjes verzorgen, etc.... in jullie geval; desnoods confisqueer je iemand anders zijn/ haar badkamer, die van je ouders bijvoorbeeld ZEKER als zij een bad hebben... ) Heeft bij mij wel geholpen... Heel veel liefs!
haha, ben blij te horen dat iedereen wel iets heeft ene badderen vind ik niets... dagje sauna wel maar dat durf ik nu niet aan, ik weet dat het wel kan als je maar uitkijkt en niet in te hete sauna's gaat maar toch.... Misschien straks een dagje als we vakantie hebben.. ik ben meer een doener stilzitten is echt niets voor mij maar veel lukt gewoon niet meer in het tempo dat ik gewent ben.. Gisteravond hadden ze in het ziekenhuis waar ik wil bevallen een voorlichtingsavond. Het meeste wist ik wel maar het was wel fijn om even in de verloskamers te kunnen kijken en te zien wat je kan verwachten. ze hebben ook 1 suite voor poliklinische bevallingen die wordt als eerste opgevult tenzij je medich bent maar dat is in mijn geval gelukkig (nog) niet zo. Dat is in dit geval een soort hotelkamer met douche en bad. Leuk om een keer te zien en lekker om te weten wat je kan verwachten.
Leuk, moet hier ook eens kijken voor een rondleiding. Heb een deel natuurlijk wel gezien bij de bevalling van Mylan* maar de echte kraamsuites enzo hebben we nog niet gezien. Bij Tygho ben ik op de verloskamer bevallen en nu hebben ze complete suites waar je bevalt en daarna ook mag blijven, met allemaal eigen faciliteiten.
Bij ons kan het ook gewoon op afspraak, misschien kun je eens bellen of je mag komen kijken, schijnt bij veel ziekenhuizen te kunnen!