15-31 December 2013 Mama's!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door BellaNoa, 3 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Salamander

    Salamander Bekend lid

    1 okt 2012
    629
    4
    18
    Vrouw
    Directiesecretaresse
    Vlakbij Amersfoort
    Voor mij ook eerste en tweede kindje :)

    Zodra ik op de laptop kan zal ik je op de lijst zetten, tenzij er iemand anders is die dat eerder kan doen
     
  2. AKB3

    AKB3 Actief lid

    6 jun 2012
    309
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ilo14 Welkom!
    Hier ook eerste kindje voor ons.

    Blij dat ik afgelopen nacht weer lekker heb kunnen slapen. Van eergister op gisternacht vanaf 3 uur wakker gelegen. Had behoorlijke pijn onderin m'n buik en kon echt geen enkele houding vinden waarin ik lekker lag. Dus kon daarna echt niet meer slapen.
    Wist niet of ik vk mocht bellen buiten gewone tijden dus eerst maar HA gebeld en daar langsgeweest om een evt. blaasontsteking uit te sluiten. Dat was het gelukkig niet. Daarna 2 keer met vk gebeld en die dachten dat m'n buikpijn kwam doordat m'n baarmoeder geirriteerd kon zijn met evt. wat prikkelbare darmen erbij.
    Uiteindelijk gisteren maar wat rustiger aan gedaan met werk, gisteravond voor het slapen lekker een paracetamolletje genomen en nu heerlijk doorgeslapen en bijna geen buikpijn meer.
    Enige waar ik me nu weer druk om maak is of alles wel goed is met de kleine omdat ik nu weer bijna helemaal niets voel.
    Wie van jullie heeft er trouwens een doppler/doptone en wat zijn jullie ervaringen daarmee?
     
  3. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Beterschap!

    Ik heb geen doppler dus geen ervaring mee.

    Vanavond geslachtbepaling. Spannend!!!!
     
  4. izzaiqbal

    izzaiqbal Lid

    2 jul 2013
    89
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik las dat er een geheime groep op FB is? hoe kan ik me daar bij aanmelden? Wil graag lid zijn van het clubje!
     
  5. lonny

    lonny Fanatiek lid

    9 aug 2008
    1.117
    0
    0
    Gfh. Spannend!

    Vandaag al de hele dag zooooo moe. Heb nog ff proberen te slapen. Maar lukte niet. Mijn liezen rug en schaambod doen zo zeer als ik loop of lig te draaien in bed. Het lijkt steeds erger te worden.

    Maar ja ik ben allang blij dat het goed gaat met onze kleine meisjes.
    Over een paar daagjes de 20 weken echo. Vind het best spannend.

    Wat een heerlijk weer de afgelopen dagen he dames. Hebben jullie nog wat leuks gedaan buiten met dit zonnetje?
    Wij zijn gisteren na 10 jaar gaan bbqen. Haha. Ideetje van mijn vriend.
    Vandaag zouden we na het strand gaan. Maar mijn oudste is behoorlijk aan het puberen. En is vervolgens weggelopen en 2 uur later terug gekomen. En buiten dat was ik al veelste moe om ook maar weg te gaan.Dus ja, dan maar geen strand. Heb wel een badje in de tuin gezet voor mijn jongste. Dus die kon lekker badderen.
    Waarschijnlijk gaan we dan morgen naar het strand.

    Fijne dag nog dames
     
  6. hartmannetje

    hartmannetje Actief lid

    20 jul 2011
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    #3486 hartmannetje, 16 jul 2013
    Laatst bewerkt: 16 jul 2013
    Yes! Hopelijk mag ik ook mij aansluiten?Wij verwachten onze zoon op 31 december:D
    btw leeftijd is nu 32 en derde kindje:p
     
  7. hartmannetje

    hartmannetje Actief lid

    20 jul 2011
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey lonny,wij hadden afgelopen zaterdag een pretecho en zijn de kids mee geweest.Verder heb ik helaas een zonneallergie ook mijn zoontje dus echt lang in de zon kunnen wij niet.
    Ik hoop wel morgen ofzo even naar castricum aan zee te kunnen gaan.De kids zijn met opa en oma op vakantie dus kunnen we misschien een terrasje pakken(wel met shaduw dan he).Maar zou willen zeggen geniet van dit reuze weer!
     
  8. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Welkom!
     
  9. ilo14

    ilo14 Actief lid

    15 aug 2012
    215
    1
    18
    Vrouw
    Wij zijn vorige week heerlijk een midweekje naar Zeeland geweest (kamperland). Daar kun je lekker even weer een beetje opladen :)

    @AKB3 ik heb een dopler. Ik vond het super fijn om af en toe even naar het hartje te kunnen luisteren. Door mijn eerdere miskraam ben ik best onzeker, dus dan is het echt een uitkomst. Vandaag vertelde de verloskundige echter dat ze het afraden omdat de straling ervan schadelijker zou zijn als van een echo. Ik mag het dus niet te vaak meer gebruiken. Gelukkig voel ik hem/haar steeds vaker :)
     
  10. mootje1982

    mootje1982 Bekend lid

    24 mrt 2013
    654
    0
    0
    NULL
    NULL
    Spannend
     
  11. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Whoeiiiiiii, het is een meisje!!!!

    Dus wil iemand dat in het lijstje zetten voor me?
     
  12. mootje1982

    mootje1982 Bekend lid

    24 mrt 2013
    654
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd! Weer een meid :)
     
  13. Jezz

    Jezz Actief lid

    3 sep 2012
    353
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat de meeste van jullie al wat voelen joh, ik voel echt nog niks volgens mij. Tenminste ik ga ervan uit dat als ik het echt voel, ik wel zoiets heb van 'He, dit is het nu'.
    Maar het is ook het eerste kindje van mij. Dat kan behoorlijk schelen toch met 2e of meerdere kindjes?
     
  14. 25012010

    25012010 Niet meer actief

    Wauw een meisjeGHF can harte dat word roze schoppen:D ik wil ook weten en dan mag iedereen weten maar tot die tijd spanning blijft
     
  15. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Ik voel ook nog niks.
     
  16. 25012010

    25012010 Niet meer actief

    ik zit ook met een twijfel gevoel heb ik nou 1 van de tweeling gevoelt of is dat mn maag...(ben een stevige Groote Tante)


    maar hoopelijk kan iedereen binnekort alle babytjes goed voelen in de buik...zo goed dat we niet meer kunnen slapen maar dan nog heb het voor over :D hihi

    fijne dagje iedereen
     
  17. mootje1982

    mootje1982 Bekend lid

    24 mrt 2013
    654
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik voel wat kriebelen sinds afgelopen zaterdag.
    En ik dacht ook "hoe weet je nou hoe dat voelt" bij je eerste maar ik kan zeggen als je het voelt, weet je het meteen. Het is echt een ander gevoel dan gerommel in je buik. Bij de meeste op FB las ik dat het links onderin zit, was bij mij ook. Sindsdien wel elke dag gevoeld, heel bijzonder!
     
  18. Juull

    Juull Lid

    19 mrt 2010
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik voel ook nog niks, heel af en toe denk ik, was dit het? Het is voor mij de 2e maar ik weet niet meer hoe het ook al weer voelde in het begin... Volgens mij voelde ik het toen bij 18 weken, zit nu bijna op 17 weekjes... Maar het lijkt me we heerlijk om het te voelen, geeft weer bevestiging.
    Verder willen wij weer niet weten wat het wordt.... :)
     
  19. merel123

    merel123 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.194
    73
    48
    Hoi meiden ik ben vandaag precies 19 weken maar ik voel ook nog niet echt iets waarvan ik denk dat is de baby...het is bij mij meer dat ik af en toe steekjes heb hier en daar...denk dat het pas later komt...nog even geduld denk ik:D
     
  20. Salamander

    Salamander Bekend lid

    1 okt 2012
    629
    4
    18
    Vrouw
    Directiesecretaresse
    Vlakbij Amersfoort
    Welkom merel123

    Meiden ik hoop de lijst vanavond weer aan te passen, even afhankelijk van mn man of hij moet overwerken of niet.
     

Deel Deze Pagina