hallo ik heb een vraag kun je in het begin van de zwangerschap ook gewoon ongesteld zijn geweest vanwaar deze vraag ik ben nu 6 weken zwanger maar al een buik van 95cm en weeg nu 67.4 kilo en ik woog altijd 64 kilo ik snap er niks van kan zelfs mijn eigen broeken niet meer aan graag jullie raad
Gewoon ongsteld ben je niet, maar je kunt rond je NOD wel een innestelingsbloeding of geknapt bloedvaatje hebben gehad. Als je door de pil heen zwanger bent geraakt, kun je ook een bloeding hebben gehad. Flientje
Dat probleem heb ik dus ook! Schijnen je darmen te zijn! Ik heb ook een hele opgezette onderbuik en ben ook al 2 kilo zwaarder en mijn broeken gaan ook echt niet dicht! Ik zei al tegen manlief...we krijgen er 2 Maar het zijn gewoon je darmen meid...of je bent inderdaad langer zwanger!
Klopt hoor.. had ik ook.. zijn waarschijnlijk je darmen! Die staan een beetje op z'n kop. Veel drinken en vezels eten dan voel je je waarschijnlijk wel wat beter. Nog eventjes en dan mag je naar de VK... geduld dus (dat krijg je nog heel vaak te horen.... ) Succes!