15 t/m 30 september 2014 uitgerekend?

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door bimmeltje, 1 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Oohh, ja ik snap je bezorgdheid wel hoor. Mss ook maar beter om er voorzichtig in te zijn, want als je nu gaat zweven en er zomaar vanuit gaat dat alles gewoon goed gaat komt het een stuk harder aan als het dan niet zo blijkt te zijn.
    Realistisch zijn is wel zo slim! Maar ook niet te negatief denken he ;)
    Het zal zowizo anders zijn als bij een gewone zwangerschap denk ik, maar ik bedoel, als ze nu al zo sterk zijn... denk echt dat het sterke kindjes worden en er hoe dan ook goed doorkomen, dat is althans wat ik heel hard voor je hoop! En ik hoop dat het geen te zware en lange weg wordt! Dat jullie snel gezellig thuis zijn met zn allen! Je moet je indd wel op alle mogelijke situaties voorbereiden.

    Ja dat is idd wel super spannend morgen dan!!!! Nesteldrang ofzo ??? :D
     
  2. minon

    minon Niet meer actief

    Hoe kom je erbij haha. Zelfs de winterjassen aan de kapstok uitgewassen omdat ze zo muf roken haha. Huis is netjes in ieder geval. Nu bijhouden haha.
    Ja net wat je zegt realistisch blijven en niet te negatief en niet te positief :) Dochter vinden ze ook een medisch wonder dat se met 65cc bloed en een hb van 1,8 nog leeft en nergens schade heeft. Zo gezond als een visje. Dus wie weet deze beebs ook. Wij grappen wel eens bij ons kan nooit eens wat normaal gaan en dat is ook vaak zo. Als er wat is is er altijd nog een probleempje of drie tegelijkertijd.
     
  3. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Ik zeg altijd, het kan nooit gaan zoals jij het volledig wil!
    Maar wat je hebt is dan toch prachtig en maar goed dat jullie dochter gezond is, het kan dus gewoon he!
    Dus jullie twee kleintjes maken er ook gewoon kans op, ik ben heel benieuwd!

    Hahah ja ik ook wel wat nesteldrang, alles moet hier super schoon zijn.
    Alleen 1 probleem, ik kan mezelf er niet altijd toe zetten......
    Enja het schoon houden is ook altijd een hele opdracht haha :D
    Maar komt hier wel goed, gaat de goede kant op haha!
     
  4. minon

    minon Niet meer actief

    Zoooo wij zijn eindelijk weer thuis uit het ziekenhuis. A.s. Dinsdag worden de beebs gehaald. Ze waren het nog steeds niet helemaal eens. Kinderarts zegt ja maar de mogelijke ademhalingsproblemen. (Die volgens hem ook net zo goed met 37 en 38 en zelfs 39 weken kunnen voorkomen) Gyn zegt we willen geen twee problemen van en bloedarmoede en ademhaling. Dus dinsdag keizersnede. Vandaag longrijpingsprik gehad en morgen weer.
    Vrijdag moeten we weer komen. Dan een laatste echo van die bloedstroomsnelheid, naar de gynaecoloog, verpleegkundige van de afdeling, apotheek en anesthesist en bloed prikken zodat ze de meest actuele waardes hebben van mij van die antistoffen. Wordt een lang dagje dus haha.
    Schatting is dat ze afhankelijk van de bloedarmoede en hoeveelheid antistoffen een week tot 14 dagen moeten blijven. Omdat ze voor die antistoffen in het gunstigste geval onder de lamp en anders een wisseltransfusie moeten. (Wisseltransfusie is trouwens anders als een bloedtransfusie) Als ze geboren zijn kunnen ze exact het hb en de hoeveelheid antistoffen meten. Als dat heel positief blijkt te zijn kan het theoretisch zijn dan ze gelijk met mij mee naar huis mogen. Maar daar ga ik niet vanuit.
     
  5. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Pfoe.... Wel goed dat de datum gepland staat en ik ben het wel met gyn eens hoor.... Beter nu, op een goed termijn en wetende dat er nog geen bloedarmoede is dan wachten tot ze zelf komen en mss meer problemen hebben... Logisch toch ja!
    Ja dat is een druk dagje voor jullie! Niet handig maarja het moet :)
    Jammer dat ze mss zo lang nog moeten blijven, ik hoop het niet hoor!
    Mooiste zou indd zijn als ze mee mogen maar goed dat je daar niet te veel op hoopt want ja het is toch heel wat he met dat bloed en de ademhling!
     
  6. Sanudo

    Sanudo Actief lid

    3 apr 2014
    129
    0
    16
    Thuis
    Jeetje Nijntje...spannend! Dinsdag kun je de kleintjes gewoon al zien! Hoop dat ze snel mee naar huis mogen.

    Ik ben vandaag bij de gyn geweest, hij wil het nog 2 weken aankijken. Ik loop wel krom van de pijn, maar dat zijn hormonen volgens hem. Ik hoop maar dat ze zichzelf snel aanbied. Voor nu rustig aan en afwachten.
     
  7. bimmeltje

    bimmeltje Actief lid

    16 feb 2014
    265
    0
    0
    Verpleegkundig Specialist Cardiologie
    Zeeuws-Vlaanderen
    Nijntje, het ziet er dus naar uit dat jij van dit "chatgroepje" het eerste mama gaat worden:) Ik duim dinsdag heel hard mee dat alles goed komt en dat jullie snel fijn samen naar huis kunnen.

    Hier alles nog rustig. Ze is al wel ingedaald, maar dat had ik al gevoeld;). Ik geniet van de rust en laatste weken zwanger zijn. Niets zo heerlijk als het leven voelen in mijn buik:D
     
  8. minon

    minon Niet meer actief

    Het lijkt er wel op heh. Vandaag zijn we gebeld door de planning. We moeten maandag om 12:00 melden. Dan nemen ze bloed af voor de laatste test voor de rhesus. Ik moet dan gelijk blijve. Aan de hand van het bloed bestellen ze dan spulletjes voor de beebs. Dinsdag zijn we dan om 8:00 aan de beurt. Als eerste doordat ze speciaal bloed moeten bestellen schijnbaar. Hoe langer ze wachten hoe onbetrouwbaarder die laatste bloeduitslag van mij dus zit er de kans in dat ze te weinig bestellen. Blij toe lig je niet de hele morgen of ook nog middag als er spoedjes komen te wachten.
     
  9. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Spannens allemaal nijntje!!!
    Ik vandaac achter gekomen dat ik blaasontsteking heb! Dus vijf dagen kuurtje. Ook weer leuk :/ maarja komt helemaal goed. Ben er optijd bij!
     
  10. minon

    minon Niet meer actief

    Jakkes. Had er met dochter ook veel last van. Vier keer gehad totaal. Nu niet gelukkig. Altijd zn rotgevoel blaasontsteking.
    Heb wel veel harde buiken op moment. Gisteren ook nadat ik die prikken had gehad. Zal er wel bijhoren. Gelukkig niet regelmatig. Zul je net zien dat ze nu een datum geprikt hebben en de beebs zich zelf nog even snel aandienen ervoor haha.
     
  11. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Ik heb het de allereerste keer in mn leven. Lig nu met menstruatiepijn in bed......
    Harde buiken heb ik ook steeds vaker.

    Zou wat zijn als ze nu vanzelf komen :eek:
     
  12. minon

    minon Niet meer actief

    Hoe is het nu met je? Helpt de kuur een beetje?

    Hier laatste dagje thuis. Idee dat ik op vakantie ga ofzo haha. Wil alles gepoetst hebben en alle was weg etc etc. Morgenochtend nog ff snel naar de etos. Luiers en doekjes van dochter zijn bijna op en zijn nu natuurlijk in de aanbieding :) Wilde nog wat leuks met dochter doen maar weet niet wat en man moet werken vandaag (eigen zaak) Baal er wel een beetje van maar vooruit. Morgen moet ie ook nog werken en dan komt hij eind van de middag ook naar het zkh toe. Dinsdag en woensdag hele dag vrij kunnen plannen gelukkig. Donderdag moet ie dan weer werken eventjes smorgens en smiddags weer ff maar hoop dat ik dan al weer zover opgeknapt ben dat ik in een rolstoel naar de kindjes kan. Vind het zo spannend. Hoe gaan ze geboren worden, hoe erf gaat het zijn met de rhesus etc etc. Ze gaan trouwens naar de intensive care roe na de operatie (nicu) dus dat stelt me niet heel gerust. Heeft onze dochter ook gelegen. Mogen ook geen kinderen onder de 12 komen dus onze dochter zou er dan niet bij mogen.
     
  13. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Kuur helpt wel! :)

    Spannend voor je! Heel vreemd dat je je kindjes deze week gewoon uit je buik hebt.
    Maar wel super kut dat ze naar intensive care moeten :( eigk wil je ze gewoon meteen kunnen knuffelen he.... Maarja alles voor hun gezondheid! Ik hoop dat alles goed verloopt met jou en je kindjes.
    Wanneer gebeurt het juist! Jammer dat je dochter er nog niet bij mag... Hopelijk doen ze het goed en mogen ze snel bij jullie!
    Gelukkig heeft je man paar dagen vrij! Heeft hij na het weekend nog vrij?

    Je zal wel super zenuwachtig zijn!
    Heel veel succes alvast! Zal aan je denken :)
     
  14. Sanudo

    Sanudo Actief lid

    3 apr 2014
    129
    0
    16
    Thuis
    Heel veel succes Nijntje! Hoop dat de kleintjes snel mee mogen.
     
  15. busster

    busster Fanatiek lid

    6 dec 2007
    1.462
    0
    0
    touringcarchauffeur
    zoetermeer
    Hey dames, heb het een beetjevdruk gehad , lees straks alles eens rustig terug. Hier nog steeds alles rustig wel veel meer last van harde buiken en sinds deze week hoofdpijn dus maar even vragen bij de vk straks of dat geen kwaad kan.

    @ nijntje succes , en sterkte vandaag . Zal vandaag duimen draaien dat het met jou en de kindjes helemaal goed gaat .
     
  16. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Ben benieuwd hoe het met nijntje gaat!!!

    Hier wat voorwerk gehad ofzo, gisteren vanaf half vijf menstruatiepijn gehad tot deze ochtend ergens. Ook af en toe voorweeen. Harde buiken en continu pijn, echt veel door wakker gelegen. En nu is het dus wat afgezwakt....
     
  17. bimmeltje

    bimmeltje Actief lid

    16 feb 2014
    265
    0
    0
    Verpleegkundig Specialist Cardiologie
    Zeeuws-Vlaanderen
    Hallo dames, ik ben ook benieuwd hoe het met nijntje gaat....

    Tinetx: Hoe gaat het met jouw blaasonsteking?

    Ik heb helemaal geen harde buiken meer sinds ik niet meer werk, ook geen voorweëen. Het zijn wel duidelijk de laatste loodjes, maar die hebben we allemaal in dit clubje:D.
     
  18. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Blaasontsteking is wel over denk ik... Kuur net afgemaakt.
    Alleen heb ik nog witte afscheiding en hele geconcentreerde urine, maar mss moet ik wat meer drinken dan!
    Je kan van AB ook infectie krijgen, ik hoop maar dat die afscheiding daar niet van is, want witte afshceiding had ik voor de blaasontsteking ook al.
    Verloor vandaag wel wat stukjes slijm, van de slijmprop neem ik aan?
    Ik wel harde buiken!
    Laatste loodjes ja phoe....
     
  19. Sanudo

    Sanudo Actief lid

    3 apr 2014
    129
    0
    16
    Thuis
    Mijn buik is al een week aan het gek doen. Soort menstruatie pijnen en onverklaarbare krampen. Denk voorweeen. Maar het zet niet door. Mogen weer naar de vk, van mij mag ze nu wel komen.
     
  20. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Hier is dat ook zo :D
    Ja het is tijd he! Haha!
     

Deel Deze Pagina