Super mooi nieuws Syzy, kan zijn dat je de volgende keer toch weer een paar dagen vooruit wordt gezet.
Bdotsie: ja ik denk dat ik die ook heb zien staan! Ik heb geen besteld van noppies of Mamalicious, maar laat je weten hoe ze zitten? Suzy: super leuke naam! Proficiat met de echo. Heel blij dat alles goed is gegaan. Toverbal: haha, gewoon doen!
Mooie kleren allemaal! Ik ben ook erg benieuwd naar kwaliteit en pasvorm enzo van Noppies en Mamalicious. Suzy, mooie echo!
Mooie kleren allemaal! Heb al veel goeds gehoord over de broeken van Mamalicious Bdotsie. Hele mooie echo Suzy. Heel leuk!
Suzy wat fijn zo'n mooie echo! Nu lekker gaan genieten @ de rest: Ohjee, we hebben hier een heuse shopping-groep. Da's niet goed voor de portemonnee he Annai natuurlijk, ik ben benieuwd! Hoop dat je iets moois gaat horen!
Fluo In de zomer (was in augustus uitgerekend met m'n zoontje) voelde ik me een ontplofte oliebol en skinny jeans lagen te verstoffen in m'n kast hihi Kleren heb ik al een tijd terug besteld. Was met korting en die kom in niet weerstaan 😂😂 excuses Ja super lief!! Vandaag niks bijzonders gepland, zondag ga ik het vieren 😊 Vandaag alleen geskyped met m'n ouders en oma Doppler Lijkt me ook super leuk!! Heb al geleken op Mp ze hebben niks hier in de buurt hihi. En nieuw vind ik ze te duur!! Faeliv Noppies vind ik de kwaliteit goed. Zit ook heerlijk!! Ik draag normaal maat 28/29 van spijkerbroeken, heb nu maat 38 besteld en heb nog ruimte om te groeien hihi. Bdotsie Leuke kleertjes!! Meiden Super leuke bestellingen allemaal!! I love it!! Suzy Hier ook gefeliciteerd met de goede echo!!
Ik ben normaal helemaal niet van het shoppen, dus mag mezelf zo nu en dan best wel wat cadeau doen. Doppler ga ik ook eens even naar googelen. Lief van de bloemen die je kreeg Louloute! Heb je zondag veel mensen op visite?
Annai ben benieuwd of je het ook zo makkelijk vindt. Suzy wat een mooie echo! Leuke naam, hier heet mini friemeltje haha. Kleding bonprix heeft ook vaal veel en goede kleding. Ik ben een beetje aan het oriënteren, eerst kijken wat ik allemaal al heb, want alles van de eerste en tweede heb ik ook nog. Hihi
Vorig jaar alle beide broeken in de winkel gepast voordat ik ze kocht, superman zat me toen verreweg t mooist, had overigens dezelfde maat als normaal, broek zakt nu wel steeds af heb t idee dat ie iets te strak is dus denk dat ik eerst maar weer een winkelmiddagje moet plannen.. h&m bestel ik meestal meerdere maten wel leuke dingen gezien maar nog niet besteld.. Vanmiddag wel een verjaardagstaart voor m'n zoontje besteld, thema Nijntje en dan 2 lagen.. 9 april pas jarig maar dan kan ik alvast wat afstrepen nu vl nog aan de slag met de zandbak als t weer wat opknapt..
Wat veel geschreven vandaag!! Goed idee Jeshh! We gaan er vanuit dat we allemaal met elkaar meeleven! Louloute gefeliciteerd!! Wat lief zon verrassing aan de deur. Mooie echo Suzy! Over twee weken weer gluren 😁 Ik mag volgende week vrijdag weer. Nu al zin in! Ben ml ook aan het masseren om pretecho te doen voor de geslachtsbepaling 😝 Wat een hoop leuke kleding zie ik voorbij komen! Ik heb zelf ook al twee broeken van H&M. Zitten prima! Verder wil ik na de 12 weken echo nog wat leuke dingetjes kopen. Ik zal Florina even een berichtje sturen voor Facebook 👍🏻 Fijne avond! Lange dag gehad op werk dus als de meiden zo in bed liggen gaat mama ook languit op de bank ☺️
Haha ja ik ben ook niet zo van het shoppen, zeker sinds ik mama ben shop ik vooral voor m'n zoontje hihi. Maar zo nu en dag vind ik het wel leuk!! Nee niet echt maar moet wel een diner koken voor 9 mensen. Stresss hihi
Geen hartslag te vinden daaro down under.. Morgenavond de termijnecho, let's hope dat het goed zit! Fijn van jullie goede echo's. Is het al druk op de Facebookgroep? 😊
Nu we het toch over shoppen hebben. Ik ben 1.90 lang. Heb van broek maat 34/36. Hebben ze in positie jeans ook breedte/lengte maten of werkt dat met s/m/l/xl? Ik heb wel lange broeken nodig. Ben eigenlijk niet van plan de winkel in te duiken, maar idd online te bestellen. En moet je van positiejeans je eigen maat bestellen of een of 2 maten groter ivm het feit dat je dikker wordt?
10 weken is heel vroeg om het te vinden, dan moet het beebje al echt goed liggen. Leg wat kussens onder je achterwerk, zodat je heupen wat hoger liggen. Ik gebruik veel bodylotion, zodat het geluid goed geleid word. Begin boven je schaambeen in het midden en dan een beetje rechts of links, iedere keer een klein stukje opzij. Normaal vind je met de angelsound pas het hartje vanaf 14 weken, geloof ik. Als je het vroeger vind ben je bij de gelukkigen. Voor diegene die opzoek gaan naar een doppler, kijk op 2de hands, daar heb ik de mijne gevonden.
@Bdotsie: Ik heb speciale geleidingsgel. Bij mijn vorige zwangerschap kon ik ook pas het hartje horen vanaf ongeveer 13 weken. Ik ben niet zo snel in de stress hoor! Morgen een vroege dienst en dan is het zomaar morgenavond.