Ik ben heel onzeker nu. Had al geen symptomen, op af en toe een steekje of zeurderig gevoel in mijn baarmoeder na (afgelopen dagen ook niet en heb je dat niet ook als je niet zwanger bent?). Vanochtend een clearblue digital test gedaan en die gaf 2-3 weken aan (duurde ook heeeeel lang voor de uitslag kwam). Een week geleden precies heb ik ook zo’n test gedaan en die gaf ook 2-3 weken aan. Dus verwachtte nu 3+ te zien. Daarna met dezelfde urine ook nog een Kruidvat test gedaan en die was wel veel meer knal dan vorige week zondag gelukkig. Maar toch, zit me niet lekker ook in combinatie met geen symptomen. Ben 5,3 vandaag. De conceptie is al 5,4 geleden maar vermoed dat de eisprong een dag later is geweest. Maar goed een week verder ten opzichte van de eerste 2-3 test hoopte ik op 3+. Iemand er ervaringen mee of iets zinnigs over te zeggen?
Mijn ervaring is dat die test niet accuraat genoeg is en voor heel veel (onnodige!) stress heeft gezorgd bij verschillende leden hier op het forum . Vooral met jouw termijn vind ik het helemaal niet gek dat de test niet exact klopt. Mijn advies: hou op met testen. Je hebt een mooie oploop op de normale test en kan alleen maar onzeker worden door meer testen. Wacht de echo af, hoe moeilijk dat ook is . Succes!
Meid, echt niet meer testen... Ik heb afgelopen donderdag een kv en een cb digitaal gedaan. KV gaf hele lichte streep en cb 1-2 weken. Gisterochtend nog een kv gedaan, al een wat duidelijkere streep. Al hebben sommigen vast een donkerdere streep op NOD. Ik ben gewoon zwanger en ik ga me niet gek laten maken door de test hysterie hier. Want echt als je hier lang genoeg rond kijkt kom je vanzelf verhalen tegen waar je niet blij van wordt. Ik vind het ook lang duren voor de eerste echo maar echt zolang je geen erge krampen hebt of bloedverlies ben je gewoon nog zwanger.
Misschien zat je net op het randje 2-3/3+. Ik zou ook niet meer testen, hoor zo vaak dat vrouwen onzeker gemaakt worden, terwijl dat in veel gevallen niet nodig was. Gefeliciteerd met je zwangerschap!
Mijn vriendin had met 5+3 ook nog 2-3 en toen met 5+5 wel 3+. Zij had ook mega stress maar was niets aan de hand. Nu een gezond kind van bijna een jaar!
Dank jullie wel voor jullie reacties! Ik ben wel iets geruster nu maar blijf wel onzeker, juist ook omdat ik geen symptomen heb. Maar idd, de Kruidvat test was goed opgelopen dus dat is fijn. Ik twijfel nu alleen of ik dan alsnog een Clearblue ga doen over een week in de hoop dat er dan wel 3+ verschijnt. Echo heb ik pas op 1 maart.
Ook symptomen zeggen niks. Ben 3 keer zwanger geweest. Twee keer veel last van symptomen: bleken allebei missed abortion. Nu twaalf weken zwanger en pas na 9 weken beetje symptomen gevoeld. Heeft ook maar anderhalve week geduurd. Je kan er, zonder echo, gewoon niets over zeggen (helaas ).