16-28 Februari 2014 Mama's!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MamaDeluxe, 11 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    1.489
    281
    83
    wat fijn dat je kindje goed gegroeid is! en blijf maar gezellig hier inderdaad :D
     
  2. pien25

    pien25 Fanatiek lid

    2 dec 2008
    1.272
    0
    0
    Fijn, weer een goede echo!
    En gewoon hier blijven hoor dames!
     
  3. Pel

    Pel Lid

    25 dec 2012
    54
    0
    0
    Fijn een goede echo!

    @ Gewicht: tja al ruim 3 kg aangekomen. Blijf de hele dag door eten om mijn misselijkheid weg te eten. Op zich wel gezonde dingen, maar toch!

    Is bij jullie ook al een buikje zichtbaar? Ik kan deze nauwelijks meer verbergen. Zelfs mijn buik inhouden helpt niet meer.
     
  4. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Hier ook al een buikje...
    Niemand, op een paar vriendinnen na, weet het nog. Dus moet lossere truitjes aan, want anders valt het op!:D
     
  5. flower5

    flower5 Actief lid

    4 jul 2012
    180
    0
    0
    NULL
    NULL
    hier ook al een buikje (maar ook al voor mijn zwangerschap aangekomen). binnenkort maar om broeken.

    ik ben dinsdag 11 weken en we hebben het inmiddels verteld aan familie/gezinnen (met 8 - 9 weken) en deze week (na 10 weken) aan onze vrienden.

    aan de ene kant wat vroeg, maar als het misgaat, weet ik ook dat ik steun bij hen zal hebben. en gister was ons jaarlijkse suipfeestje hier in de buurt en wil eigenlijk niet liegen.
     
  6. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    1.489
    281
    83
    Leuk flower! Kreeg je leuke reacties? Bij ons weten ook al redelijk wat mensen het hoor. Paar vrienden en de ouders broers en zussen. Vind t wel heel fijn om te kunnen delen.
    Hebben jullie ook van die dagen dat alles je te veel is. M'n hoofd wil van alles maar m'n lichaam is op. Jeeeuj, kwalen zijn weer terug ;) al 3 huilbuien gehad vandaag. Fijne zondag meiden!
     
  7. Gean85

    Gean85 Fanatiek lid

    18 apr 2011
    3.643
    0
    0
    Gelderland
    Hier weten ook al behoorlijk wat mensen het. Vrijdag hebben we de eerste echo, daarna op vakantie tien dagen en als de echo goed is denk ik dat we na de vakantie het tegen iedereen vertellen.
     
  8. pien25

    pien25 Fanatiek lid

    2 dec 2008
    1.272
    0
    0
    Hier weet eigenlijk iedereen het al. Hebben 2 goede echo's gehad en daarna hebben we het aan iedereen verteld (familie wist het na de eerste echo al).
    Natuurlijk kan het nog misgaan, maar dan hoop ik gewoon op heel veel steun.
     
  9. mano82

    mano82 Fanatiek lid

    15 mei 2007
    1.554
    0
    0
    grafisch ontwerpster
    Hoi meiden,
    hier ook al een buikje te zien. Vorige week een mooie echo gehad, en dan gelijk aan familie en enkele dichte vrienden verteld.
    Heb verlof tot eind augustus dus op m'n werk zijn ze nog niet op de hoogte, best zo!
    Hebben jullie veel last van beroerdheid/misselijkheid?
     
  10. flower5

    flower5 Actief lid

    4 jul 2012
    180
    0
    0
    NULL
    NULL
    haai. ja heb alleen maar leuke reacties gehad. en het kwam bij niemand echt als een reuze verrassing hahaha. niet dat ze het wisten, maar ja. we zijn al getrouwd.. wonen al ff samen, beide een vaste baan. vinden kinderen van anderen leuk.. dus ja.. geen verrassing haha

    hier een bleefgh dag vandaag. vrijdag wezen stappen tot 4:00 uur, zaterdag de hele dag buiten geweest te vrijwilligen (vanaf 9:15) en helemaal natgeregend. gister dus een relax dagje. was ook wel nodig. maar vandaag nog beroerd en hoofdpijn bleefgh. ben alleen op mijn werk (op de afdeling dan) kan dus ook niet naar huis. ik zal ff doorbuiten en vanavond weer vroeg op bed
     
  11. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Pluisje30, hoe is je echo gegaan?
     
  12. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    1.489
    281
    83
    Jaaaaa! Was super, helemaal blij! Ben 2 dagen vooruit gezet. How cute, die spartelende armpjes en beentjes :D Wat een opluchting
     
  13. Yasmin84

    Yasmin84 Fanatiek lid

    29 sep 2009
    3.042
    1
    0
    Zuid-Holland
    Pluisje wat fijn zeg!!
    Ben nu ook zo benieuwd!
     
  14. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    1.489
    281
    83
    Voel je je al beter flower? Gaat allemaal even niet meer hè dat stappen. :S
     
  15. bemy

    bemy Bekend lid

    20 okt 2007
    711
    0
    0
    hallo dames,

    wat fijn weer wat goeie echo's voorbij zien komen.
    ikzelf mag morgen even spieken ben benieuwd.
     
  16. Gean85

    Gean85 Fanatiek lid

    18 apr 2011
    3.643
    0
    0
    Gelderland
    Fijn Pluisje! Was dit je eerste echo?
    Ik mag vrijdag voor het eerst, ondanks dat dit mijn derde zwangerschap is ben ik behoorlijk zenuwachtig!
     
  17. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    1.489
    281
    83
    Nou, de eerste was al met nog geen 5 weken, dus dat was al een tijdje geleden. Had nog geen hartje gezien.
    Maak je niet te druk hoor! Deed ik ook en is helemaal niet nodig. (makkelijk gezegd nu) Geniet van je echo, het is zooo leuk.
    Veel succes morgen bemy! En Jij ook vrijdag gean.
    Wij hebben een dvdtje genomen, de opa's en Oma's vinden her geweldig. Was maar 6 euro
     
  18. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Wat fijn dat je een mooie echo hebt gehad pluisje30!!
    Lekker genieten nu:)
    Foto??:D
     
  19. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Veel plezier morgen!!
     
  20. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    1.489
    281
    83
    tadaa
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • foto.jpg
      foto.jpg
      Bestandsgrootte:
      15,4 KB
      Weergaven:
      15

Deel Deze Pagina