Jeej, de kamer is nu officieel helemaal leeg!!!!!!!! Alles is gedaan.. Zo fijn! Nu verf uit zoeken van de week en verven maar @Amezen; En en en en en en?
Ohhh als ik jullie over de kamertjes hoor kan ik ook niet wachten! Morgen beginnen we echt met de kamer! (Hiervoor alleen leegruimen, gaatjes plamuren, opmeten etc)
Oh Bloemm er zitten echt zulke leuke dingetjes bij! Ik vind niks niet leuk, maar die schoentjes en dat súperschattige roze rokje en het legergroene jurkje zijn toch echt wel favoriet. Vond het superleuk om die tas door te spitten. Bedankt!! Namens minimuppet en mijzelf.
Bfg wat is het leuk geworden!! Mag je met recht trots op zijn! Ik ging daarstraks boodschappen doen en moest iets hebben wat hoog achteraan stond. Volgens mij heb ik daarbij iets (een band???) verrekt. Doet echt zeer! Vervolgens wilde ik er een kruik tegenaan houden, maar daar was mini het helemaal niet mee eens. Stiekem wel heel grappig maar nu heb ik nog steeds flink pijn. Hoop dat het morgen beter is, hebben een enorm drukke dag! Eerst een pretecho om te kijken of we wat mooie foto's van de dame kunnen maken, dan door naar de verjaardag van mijn nichtje op 1,5u rijden en vervolgens weer terug om samen naar het circus te gaan! Pfff zo maar lekker op tijd erin.
Geen dank Amezen! Ben blij dat ik je er blij mee heb kunnen maken! Je noemt precies mijn favorieten op.. We hebben dus dezelfde smaak, fijn fijn fijn! Haha En het pyjamaatje was ook echt mijn lieveling Wat vervelend dat je iets hebt verrekt.. Bleh! Hoop dat het snel over is. Ik ga ook op tijd mijn bed in vanavond. Ben moe moe moe!
Mijn zwangerschapsdromen zijn ook weer begonnen, herinner ze beter dan niet zwanger, en bij mij moet vooral ml het bezuren....alhoewel ze tot nu toch nog best mild zijn.... Nu alleen dat hij heel lief en geduldig een ex uitlegt waarom het niets is geworden...en dat hij bij de bevalling van een andere vrouw is, het kindje adopteer ik dan weer omdat ik een heel gezin wil en geen gebroken...en tja het is zijn kind en nu moet je weten dat ik in het echt dus stikjarloers ben, er hoeft maar iemand naar hem te kijken (zelfs zonder dat hij het door heeft) en ik maak er ruzie over....
Dankjewel dankjewel Moet zeggen dat ik zelf ook helemaal verliefd ben op de uiltjes hihi Even denken hoor....*zeef*, moet ook geen 10 dingen tegelijk meer doen he, gaat niet goed @kamertjes, jeeeeej iedereen kan zo ongeveer gaan beginnen!!! Wel resultaten showen he?? Eerst volgende foto's van mij zal zijn als t echt helemaal af is @dromen, gelukkig , droom de laatste nachten veel...bah...zo onrustig, geef mij die coma maar weer Komt vast goed als ik weer werk @box, jaaaaa die staat natuurlijk in elkaar toen ik terug kwam injectie b12 halen was ml m in elkaar aan t zetten! We missen alleen de haken nog zodat ie hoger gezet kan worden, maar geloof dat mn schoonzus ze inmiddels allemaal hebben gevonden, dus die volgen snel @ledikantje, staat uit elkaar in de woonkamer , als kamertje straks klaar is (al t verfwerk wil ik volgend weekend klaar hebben) kan t ledikantje in elkaar en er alvast staan alleen nog kleine aanpassing aan doen, maar dat komt wel goed @hier, moe dus lekker richting bedje morgen gaat de wekker weer vroeg om weer beetje in t werkritme te komen...heb ik nogal moeite mee merk ik.... zou nog wel een paar weken vakantie willen over 2 maandjes @amezen, heel veel plezier morgen! En hier ook wel even foto showen he als je weer rustig thuis bent Slaap lekker meiden! X
@ eten; mijn honger valt wel mee. Heb soms dagen tussendoor dat ik wel kan blijven snoepen. Heb echt zoete trek iedere keer, en chips. Probeer me maar n beetje in te houden, tot nu toe 7 kilo erbij. Dus laten we dat maar gestaag zo houden....... Moet wel eerlijk toegeven dat het me niet altijd lukt. @ kwaaltjes, heb last van rug en bekken. Voor de rest valt het wel mee. Ben gisteren naar de fysio geweest. Heel nuttig. Doel is nu om het allemaal vol te houden tot aan 34 weken (mn verlof). Maar aan de andere kant; heb vorige keer ook thuis heel veel gerust zodat ik me werk kon volhouden. Eigenlijk heb ik daar dit keer helemaal geen zin in. Wil thuis ook gewoon me ding kunnen doen. Anders krijg ik het gevoel alsof ik voor me werk leef. Herkenbaar voor iemand? @ kamertje; hier moet nog steeds alleen de vloer nog, maar die schiet niet erg op. Manlief heeft geen haast en ik eerlijk gezegd ook niet zo. Geen idee hoe het komt want het kan maar af zijn toch? @dromen; ik droom niet echt angstige dingen, meer bizar. Heb ik in al mn zwangerschappen. Allemaal van die dromen dat je denkt waar gaaaaaaaaat het over. Droomde laatst dat ik meedeed aan een missverkeizing en de lift niet kon vinden. Ben de hele droom op zoek geweest naar de lift.............. Euhm ja........ ik bedoel maar. @tumtum, knap hoor dat paardrijden. Ik durf het momenteel niet (mn zus heef n paard)........ En als jij niet teveel roze wilt, dan doe je toch niet teveel roze. Ik ben/was zelf ook niet zo van t roze, barbies etc. Ben sinds de geboorte van me dochter wel een klein beetje om. Maar nog steeds niet alles roze. Sommige dingen koop ik expres in een andere kleur. En inderdaad heeeeeeeeel irritant om een soort van 'ontoerekeningsvatbaar' te worden verklaard vanwege de hormonen. Heeft mijn man soms een beetje n handje van. @ babyfotograaf; heel mooi tot nu toe, je muurschildering. Mag je zeker trots op zijn! @bloem; jeej, lege kamer, kan je lekker aan de slag. @wondertje; dat herken ik dan weer wel; moeheid en lage bloeddruk. Wordt er zo futloos van bleeeeeeeegh. Ik heb trouwens naast de moehied ook een soort rusteloosheid. Kan gewoon niet stil zitten. Ook geen rust om ff een film te kijken of wat dan ook. Als ik al tv kijk zit ik continue te zappen en na een kwartier ga ik maar weer wat doen. Niet zo goed voor mn bekken allemaal. Dat gedrentel de hele dag door. Heb daarnet ook geprobeerd the voice kids te kijken, maar bij de praat-stukjes ervoor en erna raken ze me iedere keer kwijt..... Geen geduld voor.
@mone, oohh erg als je dan zo droomt!! Dat je ook maar veel in coma mag liggen komende tijd en je helemaal niks herinnert van je dromen En wilde nog tegen je zeggen, had de verticale piraten puzzel bij je besteld, en neefje vind m heeeeeeelemaaaaal geweldig! En hij is nog niet eens 2 maar die had me er een hoop plezier mee! En piraat is natuurlijk zooooo mooi
Leuk dat iedereen zo druk is met de kamertjes krijg er ook zin in.. Hier ben ik uit frustratie maar achter de naaimachine gekropen. Kon (online) geen leuke zwangerschapskleding vinden en wou wat comfortabel voor naar yoga.. Dus een heel goedkoop truitje en en een joggingsbroek gekocht vorige week in mn normale kledingmaat en zelf de broekband versteld en er een buikband in gezet. Best gelukt al zeg ik het zelf : D Nu nog ff de moed om in joggingsbroek naar yoga te gaan dinsdag.. Tshirt zit ook wel erg strak om de buik..Moet er erg aan wennen dat de buik niet te verbergen valt, draag normaal best wijde kleding.. .. Mja, moet natuurlijk ook mn buik kunnen showen Verder net een paniekaanval gehad... gelukkig gauw weer rustig, maar voel me naderhand zo rot.. Morgenochtend pretecho! Zin in en daarna misschien eindelijk langs de opslag
Had al zo'n vermoeden, maar is ook zo slordig als ik er een opmerking erbij zet en je zou het niet zijn.... Fijn dat ie het zo leuk vind! (Vind ik ook )
@mone, ja dat is wel zo , erg leuk ding! Iedereen vond m leuk, maar hij bleef m uit elkaar halen en in elkaar zetten , zo leuk om te zien @shahrazed, dat rusteloze heb ik ook wel hoor, geen rust in mn donder, vooral op momenten dat ik niks meer mag doen Gelukkig kan ik de tv nog wel verdragen, tenminste de tv....al die reclames krijg ik moordneigingen van dus als ik iets van tv wil zien neem ik t op en kijk ik t later terug kan ik de reclames mooi doorspoelen hihi Maar series die we volgen (merendeels gedownload) en films gaan wel goed Wat bij mij ook helpt is om dan iets met mn handen te doen, dus ik heb een poef aan t haken, en maak van stof en vilt uiltjes en hartjes voor aan zo'n slinger Ben je toch bezig, maar je zit wel stil Misschien voor jou ook een optie?? @frommel, knap dat je die broek versteld hebt! Weet niet of ik dst zo gauw zou kunnen hoor Wel enorm balen van je paniekaanval zeg...gaat t nu weer beter met je?? En jeeej morgen pretecho!! Wel foto's ook hier showen he?? @hier, gelukkig weer eens in coma gelegen, wel gedroomd, maar niet zo verschrikkelijk gelukkig moest er wel uit om te plassen, maar gelukkig niet om te eten (dan lig ik namelijk gelijk een uur wakker) Maar die vroege wekker pfff....maarja....anders kom ik maandag echt niet om kwart over 6 mn bed uit, laat staan dat ik dan dingen moet gaan doen zoals aankleden enzo Vandaag muurschildering af maken en ml gaat raam en deur nog een keer in de verf zetten Dan maar de meubeltjes op de muur zetten met tape en dan bepalen hoe ik precies de roze band wil hebben
Frommel, wat goed dat je wat versteld heb, zelf kan ik dat niet, was allang blij dat ik een joggingpositiebroek had gevonden bij de c&a.... En wat vervelend dat je een paniekaanval hebt gehad, maar wat super dat je jezelf er snel weer uit had! @bfg, jij ook al zo creatief....tjonge wordt er bijna jaloers van!
@Frommel, GAat het nu weer wat beter? @broekverstellen, Mijn joggingsbroek past prima onder mijn buik zonder te knellen. Als dat niet meer gaat heb ik er nog een van manlief die wat ruimer zit. @Bfg, 5:45!!! Wat een onmenselijke tijden zijn dat?! Hier gaat de wekker om 7:00 vind ik vroeg zat. . Oeps lees nu 6:15.. Nog veel te vroeg! Ego: wakker vanacht van de kuitpijn. Mijn spieren waren echt kei en keihard! Had een soort biljardbal in mijn kuit zitten. Maar met masseren ging het wel weer. Wel gelijk wakker.. Terwijl ik in mijn droom net een rompertje aan het uitpakken was.
Frommel: fijn dat je zo handig bent met de naaimachine! Mijn mams kan dat ook dus ik ga maar eens bij haar in de leer! En gewoon aandoen die joggingbroek hoor! Showen die buik!!!!! Rusteloos: gelukkig nog geen last van. Wel last van m'n rug als ik te lang zit. Verder: gisteren naar het gemeentehuis geweest. Vl moest ukkie erkennen omdat we niet getrouwd zijn. Daarna hebben we samen het eerste pakje uitgezocht. Helemaal leuk! Gewoon lekker neutraal zodat het voor beide geslachten kan.
Geranium, een bijzonder moment! Hebben hier ook bijna alles neutraal. Wij houden erg van wit voor een kleine dus als het toch een meisje blijkt dan hoeven we niet allemaal jongens dingen te vervangen. (Je hoort wel eens dat de navelstreng voor een peimeltje aangezien is en dat er toch echt een meid geboren wordt). Wij hebben witte muren, witte meubels, witte dekentjes, wit badje en kleine dingetjes ook in het wit. Lakens en hoezen voor het aankleedkussen heb je zo in een andere kleur. We krijgen wel echt typisch jongens kleertjes van iedereen, maar hebben toch ook veel neutraal. Maar mijn gevoel zegt ook al vanaf het begin dat het echt een jongetje is dus ik twijfel er ook niet aan eigenlijk.
@BFG: Gave uiltjes!!!! Helemaal gezien het je allereerste muurschildering is, bijzonder goed geslaagd! @kleren verstellen: Ik heb gister ook een naaimachine gekocht. Na jarenlang niet zo netjes zo nu en dan dingen met de hand gefixt te hebben, was ik het nu echt zat. gister al 1 skibroek met kapotte rits gefixt, nu vandaag op zoek of ik nog een oud elastisch hemd heb ofzo wat ik kan verknippen waardoor ik van mijn andere skibroek een zwangerschaps skibroek kan maken. netjes zal het niet worden, maar gezien ik in de winter zolang ik niet ergens netjes heenhoef buiten vooral skibroeken draag ist wel de moeite waard. Erkennen: onze relatie is een tikkeltje ingewikkeld op papier, wij zijn nooit getrouwd, maar hebben wel een geregistreerd partnerschap, wat in zweden niet geldig is, dus staan we hier ingeschreven als getrouwd. De ambassade dacht dat we hier dus niet hoeven te erkennen, omdat we als getrouwd ingeschreven staan, maar ik zal het binnenkort eens navragen. Fijn weekend allemaal!!!!
Even ego; hier net pretecho gehad van ons mooie mannetje (nu zelfs in 3/4 d bevestigd echt een mannetje te zijn). Heerlijk om te zien, hij lag heerlijk te slapen, maar liet zich gelukkig wel een paar keer zien. Loopt ook prima op schema en werd zelfs rond de 800 gram geschat. Hebben een dvd laten maken. Hopelijk maandag de laptop terug, kan ik er wat screenshots van maken.. heb wel een fototje met mn mobiel gemaakt, maar weet niet hoe ik die hier krijg..