Ja, hier ook met rugpijn en pijn in de bil. Geen tijd om te sporten dus ik moet maar een beetje voorzichtig doen.
@Woerdie: Woon in de provincie Utrecht, dus kan je helaas niet helpen... Denk wel dat je het beste je gevoel kunt volgen, welk gesprek het beste beviel. Heb je geen vriendinnen/collega's die aan zwangerschapsyoga hebben gedaan? Ik ga zelf naar de zwangerschapscursus van Cesar/Mensendieck, dat zijn 6 lessen (incl. 1 partneravond) en één terugkomdag na de bevalling. Dit kost 90, maar gelukkig ben ik aanvullend verzekerd en wordt de cursus vergoed. @Bloemmm: Vervelend zeg van je liezen, hoe is het nu? Had de vk nog tips? En heel veel sterkte bij de begrafenis, knuff! @Wondertje: welkom terug, waar ben je geweest? En van harte gefeliciteerd met je verjaardag!! @maartje: succes bij het cb én bij je eigen controle! Hoop dat je deze keer niet zo'n last hebt van de injectie! @Elina: Succes met klussen, hier komt de stukadoor vanmiddag langs om te kijken en afspraak te maken voor de uitvoering van het werk, ben benieuwd! Hier redelijk geslapen vannacht, maar de pijn in mijn banden en rug blijft. Rechterbeen tintelde gisteravond ook de hele tijd, kon geen enkele houding vinden waardoor het ophield... Verder maar rustig aan doen vandaag, beetje wasjes draaien en op mijn gemak opruimen. Fijne dag allemaa, nogmaals sterkte Bloemmm!
Bloemmm, sterkte vandaag! Wondertje, van harte! @Bekkenklachten, hier had ik er met de verjaardag van onze meid ineens last van. Pijn in mn linkerbil (tussen rug en billen in) en ook bij elke stap last met mn been optillen. Dacht dat ik verkeerd geslapen had, maar vrouwlief herkende de klachten. Maar nu weer geen/weinig last, dus misschien valt het mee Verder vanmorgen de vk gesproken i.v.m. steeds terugkomende buikpijnklachten. Heb nogsteeds erg snel last van buikpijn/krampen. Het helpt steeds wel goed om te gaan liggen/zitten met een warme kruik of paracetamol, maar zodra ik weer wat doe komt het ook weer terug. En ook last als de kleine druk is ook. (voel hem nou de hele dag, heel gezellig, maar als ie naar beneden zit te trappen tóch wat minder geslaagd.) Maargoed, hoe vervelend de klachten ook zijn, de vk maakt zich er geen zorgen over. Ze denkt niet dat de krampen echt gevolgen hebben, en houdt het op een overgevoeligheid van buik/baarmoeder/banden. Ik voel/reageer gewoon op alles. Dus maar een beetje aankijken wat ik aankan. Ben in ieder geval wel weer even een beetje gerustgesteld dat het erbij kan horen, en mag gewoon bellen als het toch erger wordt of als ik me zorgen maak... Probeer me er maar niet te druk om te maken en het maar gewoon rustig aan te doen Verder heb ik teveel gesnoept de afgelopen dagen! Zit helemaal vol.. niet fijn.. Hadden vanalles over van dochterlief dr feestje en heb er ff geen weerstand tegen. Durf ff niet op de weegschaal te staan Naja, nu maar weer gezond verder.. De poppenwagen die dochterlief voor dr verjaardag heeft gekregen valt erg in de smaak! Ze is de hele dag in de weer met haar "baby" (een megagrote pip knuffel) erger leuk om te zien
halfuurtje rijden dichtbij genoeg? Vlaardingen present vind ze qua kosten in elk geval erg gunstig beiden... hier betaal je voor de ene 140 euro voor 10 lessen, en dan komt er nog los een partnerles bij voor 25 euro en de ander kost gewoon 48 euro p.m. en elke laatste les van de maand is een partnerles (maar bij haar kan je beginnen vanaf 14 weken zwschap, mits ze plek heeft...en dat had ze dus niet ) bij die laatste begin ik in januari, ik heb een proefles bij haar gedaan en vond haar heel fijn Yoga in Vlaardingen bij De Yogaspecialist! - De Yoga specialist in Vlaardingen voor als je interesse hebt dus, zou je anders bij allebei een proefles ofzo kunnen volgen en dan je besluit nemen bij wie je wilt? geen idee of hier meer reacties op zijn geweest hoor, heb nog niet verder gelezen
hoop dat ik alles beetje onthouden heb @wondertje, gefeliciteerd! @bloem, succes en sterkte vandaag! @bekken, al hele tijd last van heupen/bekken dus slaap al tijdje met voedingskussen (tussen knieen en enkels, en tegen mn buik aan tegenwoordig, of in stabiele zijligging met bovenste been op t kussen). zolang ik er goed mee slaap is er weinig aan de hand, mjaah ik heb er ook wel eens een nacht tussen zitten dat ik er meer af dan op lig om t maar ff zo te noemen , dat merk ik meteen als ik opsta.. sinds t weekend een "wankel" bekken gevoel, maar zolang ik let op mn houding lijkt er weinig aan de hand te zijn behalve dat t wat minder prettig voelt. gister voor t eerst sinds tijden weer eens hakken aangedaan, komt tenslotte je sta-houding wel ten goede, en dat ging eigenlijk best goed! maar ben er inmiddels ook achter dat 2 dagen achter elkaar niet echt een optie is dus straks thuis gelijk die dingen uit verder regelmatig beetje vervelend gevoel bij mn stuitje... @buikpijn, banden, banden en nog een banden...of een kleintje die in een te krappe ruimte lekker aan t draaikonten is, ook zo fijn hihi maar bandenpijn verschrikkelijk hou op...blij dat de groeispurt weer even achter de rug is... idd met omdraaien, opstaan, etc.... t helpt wel om voordat je dus je spieren aanspant om te bewegen even je bekkenbodemspieren aan te spannen (dus alsof je je plas even ophoudt). @moon, dat getintel kan zomaar zijn geweest dat je ukkie even een zenuw klem had gelegd... @sokken en schoenen, tja... soepel en gracieus is anders , maar zolang ik "wijdbeens" mn been op til gaat t nog best redelijk ben alleen nog aan t oefenen hoe ik dan precies mn armen moet houden en mn sok vast moet houden hahaha @frommel, die bandenpijn was bij mij ook kramperig, maar wel fijn dat je vk zich er in elk geval geen zorgen over maakt en wat schattig met dat wagentje en die knuffel!! heerlijk! @gastouder, ik ga wel even informatie opvragen even navragen waar iemand bij zit die we kennen (maar waar ik absoluut mn kind niet heen zou brengen, kan dat mens echt niet uitstaan ). @klussen kinderkamer, succes allemaal! ik mag ook eindelijk weer wat gaan doen van t weekend! jeej! @vakantie, jep! bijnaaaaaaaaaaa
Wondertje, gefeliciteerd Bloem sterkte Elina, leuk meubels in elkaar zetten, voor de kleine neem ik aan? Pijn, vervelend dat mensen zo'n last hebben van pijn. Hier valt het nog best mee gelukkig.
@ pijn, inderdaad vervelend dat jullie daar zo'n last van hebben. Hier ook geen pijn gelukkig, al moet ik toegeven dat mijn buik het bouwen van een iglo,en dus continue moeten bukken en weer overeind komen om sneeuwballen te maken minder geslaagd vond dit weekend Het scheelt denk ik dat ik al een jaartje of 20 paardrij, mijn bekkenspieren zijn het meest getraind in mijn hele lichaam, dat wordt nog leuk met de bevalling vrees ik....
Haha bfg, die sokken schoenen aandoen! Ik zie het voor me! Hier ook maar eens wat nieuwe methodes bedenken. In de zomer kun je tenminste makkelijk je ballerina's of slippers in stappen. Nu moet alles met sokken, ritsen, veters etc.
Jeetje mineetje, een heel nieuw deel en zelfs daar al op pagina 11! Ik had heel wat bij te lezen.. Bloem, gecondoleerd met je neef. Vreselijk nieuws.. Ook bij mij een sterfgeval in mijn familie. Mijn oom is vorige week dood naast zijn paard gevonden. Nog maar 67 jaar oud.. Ik had niet veel met de man, maar vind het wel enorm sneu voor zijn vrouw, de jongste zus van mijn moeder. Ze hebben geen kinderen, dus nu blijft ze echt alleen over. Naar idee vind ik dat. Ik las dat veel van jullie last hebben van pijn in rug, bekken en liezen. Wat vervelend! Mij is dat tot nu toe gelukkig nog bespaard gebleven. Alleen dat verrekte maagzuur he? Echt 24/7 heb ik er last van en het houdt me uit mijn slaap. Bukken is echt uit den boze en sokken/schoenen/broeken aan- en uitdoen is dan ook een hele toer. Ook ben ik nog ontzettend moe. Ik had gehoopt dat dat wat minder zou worden maar helaas.. En dan zo'n paar dagen ziek zijn wordt het ook niet beter van natuurlijk. De verbouwing in huis vordert gelukkig wat. De inloopkast in onze slaapkamer is nu helemaal klaar dus we kunnen nu aan de kamer voor de kleine beginnen. Ik vind het vreselijk dat ik daarvoor zo afhankelijk ben van anderen (mijn vriend) en dat ik zelf zo weinig kan doen.. Dat frustreert me enorm! Ik wil het zo graag af hebben!!
Jij ook gecondoleerd Amezen! Fijn om weer van je te lezen.. Hoop dat jullie het huis snel af hebben! Kan me voorstellen dat je baalt van het afhankelijk zijn.. Hier na een vermoeiende dag thuis. Bedankt voor alle lieve woorden! Bij de VK was alles goed.. Mini was lekker aan het schoppen tegen de dopler haha.. Ben weer 2 kilo aangekomen. Dus zit nu eindelijk op start gewicht.
Pfff even ego hoor. Ben kapot. Het was gruwelijk druk op mijn werk. Ben weer eens over mijn grens heengegaan. Daardoor al de hele namiddag en avond last van mijn banden rechts in mijn buik. Daarnaast nog eens snipverkouden en mijn lieve zoontje bedacht vannacht dat hij wel eens twee uur lang kon gaan zingen en grappen kon maken in zijn bed. Grapjas. Bij de bedrijfsarts geweest. Mocht gelijk over naar 6 uur werken per dag ipv acht. Dus dat is wel lekker. Nu met bonkende koppijn en dichte neus zwaar gaar op de bank. Over half uurtje maar naar bed. Sorry voor mijn klaagzang. Speciaal voor bloem hoop dat het meegevallen is vandaag. Sterkte met alles. Amazen gecondoleerd met je oom. Ik wens je veel kracht toe.
vriendinnen en kennissen vinden de cursus onzin haha... denk dat ik idd bij eerste gevoel blijf en wrs krijg ik ook alles of deel vergoed... Iig bedankt voor de belangstelling xx
Erg lief van je meis maar vind 10 min toch wel lekkerder eigenlijk! Maar onytzettend lief dat je mee denkt xxx
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ De muurschildering is klaar.... En ben zoooo trots op t eindresultaat!!! Voor alle nieuwschierigen,foto's staan in mijn album! NU lekker naar bed al de hele dag knallende koppijn... Keuken is gelukkig een iend leeggeruimd! Morgen nog 2kastjes en dan is t klaar! Truste meiden xxxxxxxxx
Ah wat vervelend zeg Fem! Hopelijk voel je je snel weer beter! Fijn trouwens dat je over mocht op 6 uur werken. Super Woerdie jeeeej! Ik ga gelijk even in je album kijken!