16 - 30 september 2014 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Artife, 6 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Veer3

    Veer3 Bekend lid

    15 dec 2013
    805
    16
    18
    lijst Die is aardig naar de achtergrond verdwenen hier! Haha! Zal 'm zo ff opzoeken en updaten!

    Stay Of een kindje reageert op (harde) geluiden. Ik moet eerlijk bekennen.. Daar heb ik helemaal nog niet zo op gelet! Zal ik eens doen.
     
  2. Elmo83

    Elmo83 Bekend lid

    11 apr 2011
    968
    0
    0
    NULL
    NULL
    Veer: ik ben ook goed moe! Zoonlief vraagt veel aandacht en zit nu echt in de 'ik ben twee en zeg nee fase'. Van de week vroegen wij hem:" wil je en toetje" "nee!" Riep hij. En vervolgens krijgt hij en driftbui omdat hij geen toetje krijgt. Pfff....
    Het klinkt misschien niet zo aardig, maar ik ben blij als ik een dagje werken kan en hem even bij de gastouder kan droppen. (Op 't werk is 't nu erg rustig....).

    Ik ga komende week voor de zekerheid ook even mijn urine laten checken, want ik voel me ook gewoon niet helemaal lekker.
     
  3. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Hoi meiden,

    vraagje, ik heb sinds vannacht weer harde buiken helaas (tenminste dat denk ik) nu had ik vanmorgen ook in ene rekbaar slijm verlies.
    Hebben jullie dit ook?
     
  4. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Dat slijm heb ik heel vaal marjolein maar met die harde buiken misschien ff vk bellen?
     
  5. tanja78

    tanja78 Actief lid

    13 dec 2013
    168
    13
    18
    NULL
    NULL
    Hoi meiden
    even een latte reactie.
    wassenondertussen zijn alle gekochte kleertjes al gewassen met Neutral en gestreken. Dat was me een werk.Ik ben heel blij dat ik dat nu gedaan heb en niet straks midden in de zomer met zo dikke buik.
    verzorgingsproductenIk zocht eigenlijk iets op natuurlijke basis en heb een en ander gelezen op internet.Eenigste twee producten die echt vrij zijn van allergische stoffen zijn Zarqa en Mustela.Mustela is wat moeilijker verkrijgbaar dus heb ik gekozen voor Zarqa.Die is bij betere drogist te koop of bij natuur winkel.
     
  6. Elmo83

    Elmo83 Bekend lid

    11 apr 2011
    968
    0
    0
    NULL
    NULL
    Och babykleertjes wassen.... dat heb ik nog niet gedaan. Doe ik wel als ik verlof heb. Ik heb ook nog niks gekocht eigenlijk. Moet eerst de kleertjes van grote broer eens gaan uitzoeken.

    En de kamertjes (van grote broer) en van de baby moeten ook nog af hier. Die eerste kamer is het meeste werk. De babykamer blijft hetzelfde... op wat details na.
     
  7. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Hier precies tzelfde :)
     
  8. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Hier sinds net ook weer beetje bloedverlies :(. Even kijken waar het heen gaat anders zo maar even bellen. Heb niet veel last gehad van harde buiken en ben ook niet echt druk geweest

    Vervelend dit :(
     
  9. Lasas

    Lasas Bekend lid

    20 aug 2013
    993
    30
    28
    Bellen hoor marjolein!! Bloedverlies in dit trimester moet je altijd voor bellen!!
     
  10. Azrit

    Azrit Actief lid

    24 nov 2011
    450
    23
    18
    NULL
    NULL
    Ik zou ook de vk even bellen Marjolein!
     
  11. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Mocht het even aankijken gezien het alweer gestopt is. Mis adertje gesprongen. Als het weer gebeurd moet ik wel weer bellen en dan waarschijnlijk langs het zh
     
  12. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    @ Marjolein: En heb je gebeld? Hoop dat het bloeden gestopt is..
     
  13. Pommepom

    Pommepom Bekend lid

    12 feb 2013
    701
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje vervelend marjolein
     
  14. Lasas

    Lasas Bekend lid

    20 aug 2013
    993
    30
    28
    Ben ook benieuwd hoe t nu is marjolein....
     
  15. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Hoi meiden

    Geen bloed meer gezien gelukkig. Moet vandaag rustig aan doen en om 13 uir nog even contact met vk hebben.
     
  16. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Net contact gehad met vk. Moet om 15.15 even langs. Bloeding kan te maken hebben met de laag liggende placenta.
    Dus gaan maar even kijken wat ze gaan doen.
     
  17. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    En marjolein? Aan laag liggende placenta kan je niks doen. Alleen voorzichtig zijn met inspanning en tillen etc
     
  18. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Ben net terug uit het ziekenhuis. Heb hartfilmpje gehad en echo. Ook hebben ze naar mijn bmm gekeken. Ze zagen verder geen afwijkingen en alles zag er goed uit. Ik mocht ter observatie een nacht blijven maar heb afgesproken dat ik direct bel als ik weer bloedverlies krijg. Placenta lag overigens niet al te dicht bij mijn bmm. Moet met 32w nog een echo maken.
     
  19. Azrit

    Azrit Actief lid

    24 nov 2011
    450
    23
    18
    NULL
    NULL
    Fijn dat het er goed uit zag, Marjolein! Hopen dat je niet vaker bloedverlies krijgt.

    Ik ben bijna 27 wk nu en voel me over het algemeen goed. Buik zit nog niet in de weg en ik heb meer energie. Maar zo nu en dan wel last van kuitkramp en ook veel last 'van onderen'. Lijkt alsof er een druk op staat ofzo. Herkenbaar?
     
  20. Beepje

    Beepje Fanatiek lid

    14 feb 2013
    2.310
    9
    38
    Bedoel je het blauwe plek gevoel bij je schaambot Azrit?
    Dat heb ik ook namelijk, in de ochtend bij het opstaan en in de avond als ik veel gelopen heb. Is idd de verweking van het schaambot zei de vk.
     

Deel Deze Pagina