Minder uren vond ik ook niet zo heel erg. Maar juist die eerste dagen zijn zo belangrijk. Vannacht wou hij heel de nacht drinken. Maaarrr wel 100 gram er weer bij
Jeetje @melissiie dat is geen fijne start.. lijkt me heel heftig, zo met de ambulance.. hopelijk gaat het vanaf nu beter, ook met de kraamzorg. En super dat hij alweer lekker aankomt!! moet zeggen dat ik wel dezelfde ervaring heb met het ziekenhuis hier, zeker op de kraamafdeling maar ook op de verloskamer na de bevalling. Uiteindelijk kwam A.aron op de neonatologie en toen was er voor hem wel goede zorg. Maar hulp bij aanleggen, controles voor mij, nope.. alleen paar minuutjes uitleg over de kolf gehad. Hier na ontslag wel volledige kraamzorg gehad (de resterende uren na opname), zelfs met verlenging. Verlenging was vanwege slechte start en omdat hij dus nog aan de borst moest leren drinken (Hij kreeg kv en gekolfde flesjes in het ziekenhuis) en ik had nog koorts. Wel zonde, zeker die eerste dagen, minder uren. Maar later ook, ik heb er echt veel aan gehad dat ze zo veel hier was en steeds kon meekijken en tips geven met aanleggen en voedingen enzo! Ik dacht eigenlijk dat minder uren vooral in de vakantieperiodes was..
Ik hoop het ook voor iedereen Hier gaat het goed. A. groeit veel te snel! Hij past nu geen enkel pakje maat 44 meer weg mini baby. Haha al is 50 ook nog mini natuurlijk, maar hij lijkt al zo groot! Hij is al ruim 3,5 kg! Dus al meer dan een kilo aangekomen! Super trots, maar wat gaat het toch ook snel! Hebben nog een check bij de kinderarts gehad. Zij hadden ook geen enkele aanwijzing voor dwerggroei! Hij zou nog een stoornis in de groeihormonen kunnen hebben, maar daar is nu geen aanwijzing voor. Als hij af gaat buigen van de curve dan moeten we snel een doorverwijzing vragen. Ze zagen een blakend gezonde baby! Ik moet woensdag nog op na controle bij de gyn. Heb wel heel veel vragen dus blij dat dat er is! Voor de rest hier een hele tevreden baby. Die wel veel wakker is, maar dan gewoon lekker om zich heen ligt te kijken en gelukkig niet veel huilt! Hoe gaat het bij de rest?