gefeliciteerd met de geboorte van je dochtertje. leuk naam geniet lekker en hopelijk morgen lekker naar huis
En wij maar denken op basis van de lijst dat wij een meisje zouden krijgen! Gefeliciteerd trotste mama's! Blijf ook lekker foto's spammen, ML en ik kijken samen verliefd naar alle foto's. Hier nog heel erg BIB dus ik rijd vol vertrouwen naar smoeder (uur hier vandaan), ik verwacht er geen beeb van.
@chocoladekoekje: gefeliciteerd! @swiebertje: gefeliciteerd! Zo leuk om babynieuws te lezen Net ook een fotootje gezien van kindje van vriendin, geboren met 800 gram, zoooo klein. Hij doet t gelukkig goed. @hier: wat last van onderbuik en nog steeds hoge bloeddruk, maar lijkt voorlopig nog niets te gebeuren. Behalve dat de kerstboom opgetuigd wordt met mooooie babyblauwe ballen van de intratuin (thnx voor de tip Aappie)!
Hier staat kerstboom ook Is manlief zijn afdeling Nu enkel nog mooi wit sneeuw en een kleine baby die de box vult Dan word dit een prachtige kerst! (Ook zonder sneeuw btw hihi)
Nog meer bevallen dames!!! Proficiat!! Benieuwd naar ff foto's!! Daphne mooie foto van jou mannetje!! Rest succes met bevallen hopelijk begint het snel
@swiebertje en chocokoekje, gefeliciteerd met Janne en Cato. Wat een lekker hollandse namen. Ik hou dr van! Hier ook nog heel erg BIB. Begin nu het einde echt in zicht is ook flink de pé in de krijgen. Alles doet me zeer. Gisteravond heel moe, snel in slaap gevallen. Om 1:30 wakker en tot 4:00 wakker gelegen. Vanochtend wakker met koppijn en keelpijn en een k*thumeur. Ik begin echt een verschrikkelijk kort lontje te krijgen. Kan weinig hebben, steek hele tirades af om een scheet. ML heeft me vanmiddag naar bed gestuurd en heb lekker 2 uur geslapen. *klaagmodus uit* Vanochtend even bakkie gedaan bij souders, vanmiddag even boodschappen gedaan en net lekker een appeltaart gemaakt en in oven geschoven. Mmmmm. Nu zit ML in bad met DL en mag ik daarna. Zaten vanmiddag toevallig 2 tijdschriften in de bus, dus ik ga zo lekker lang in de teil. @lijst, gelukkig wordt er wat evenwicht ingebracht. Ik denk nog steeds dat we een meisje krijgen, dus ik hoop er nog wat meer evenwicht in te brengen. Zag in de 1-15 decemberlijst dat daar de jongens ook al de overhand hadden. Woeeh, zie trouwens dat ik de bovenste ben in de lijst. Maar er zal ongetwijeld nog wel iemand voor donderdag bevallen. Ben heel benieuwd wie de eerste is die de 40 weken vol maakt. Ik zal het iig niet zijn. Fijne avond iedereen en voor diegene die aan het rommelen zijn; hopen dat het doorzet en dan; succes!
Spannend Sweetdreams! Als jij bevallen bent sta ik bovenaan hahaha Zei het tegen me man en die knikte vol medelevend (denkt ook bij zichzelf... i don't care hahahaha )
Wij zijn tegelijk, dus eigenlijk staan we samen bovenaan. Hihi, mannen. Hebben niet zo veel met zulk soort fora.
De effen blauwe. Vond die bewerkte ook wel mooi, maar duur! Zeker voor de kwaliteit, want bijna elke bal had een krasje helaas. En de effen zaten gewoon in een doos, dus zonder krasjes. Maar goed, ben nu gestopt met versieren, want moet rusten van vriendlief (bloeddruk blijft hele dag hoog, net zelfs onderdruk van boven 100, dus denk dat ik morgen vk weer bel). Als ie af is plaats ik ook wel een foto.
Ohjaaaaa das ook zo whahahaha Blond he Ja hij deed echt ze best echt over te komen, zo lief is hij wel... Maar hahahahaha snap hem wel... hoe boeiend kan het zijn hihi. Ik vind wel humor zo met alle dames bij elkaar En super om de naampjes en gewichtjes te zien... En uiteraard... FOTO'S...
Ik zou straks over uurtje ff kijken en dan bellen hoor!!! 100 met onderdruk is echt niet goed maar dan ook echt niet!!
Ja, je hebt waarschijnlijk wel gelijk. Had laatst t zelfde advies gegeven aan iemand, maar zelf volg je t natuurlijk nooit op. Ga zo weer ff meten en dan bellen. Alleen geen zin om in t ziekenhuis te overnachten ofzo :x
Bellen muts!!!! Denk niet dat ze je zo snel houden hoor! Maar eis wel dat ze alle onderzoeken weer opnieuw doen!
Ik kom even de zwangeren een hart onder de riem steken: *prik* En de bevallenden aanmoedigen: *hup!* En even melden dat ik zoooo blij ben om weer een éénpersoons lichaam te hebben! Mijn maagzuur is foetsie, ik kan weer op mijn buik slapen, van mijn bekkeninstabiliteit is nog maar een fractie over, ik hoef geen bloedsuiker meer te prikken, ben een stuk minder kortademig, kan weer lekker diep inademen, heb lekker carpaccio en rosbief gegeten...! Oké: mijn onderkant is nog steeds een ravage, maar ik kan weer een beetje zitten. Elke dag word ik minder draaïerig en kan wat meer. Ik begin weer een beetje benul te krijgen van de buitenwereld. Ondertussen blijft de bv flink aanmodderen, en breken de gebroken nachten me met vlagen flink op. Maar als je dan dat slapende/hikkende/niesende/geeuwende mannetje in dat wiegje ziet liggen... *zwijmel*
katalaya goed om te horen dat je je weer wat beter gaat voelen. ben wel jalours dat jij wel al en ik nog geen carpaccio kan eten. mishur ik zou ook niet wachten maar BELLEN!!!! slaat jezelf voor je kop als er wat mis gaat. hier bij elk krampje hoop dat het gaat beginnen *schaam* *schaam* ben gewoon zo nieuwsgierig.....
@swiebertje en @chocoladekoekje gefeliciteerd! Ik Lees morgen ff terug maar heb al sinds 8 uur hardebuiken om de tien minuten laatste half uur ook wat pijnlijker, ga zo mijn bedje in kijken of het aanhoud... Tot morgen!
@net weer wat bloedverlies toch maar even het ziekenhuis gebeld krijg er de zenuwen van. Afgesproken om vannacht aan te kijken als het morgenochtend weer zo is ga ik even aan de CTG. Kijken wat de nacht brengt. Tot nu toe veel harde buiken trekkend in de rug en buik maar wel goed te doen.
@ dreames, swiebertje en chocoladekoekje gefeliciteerd! lig je in het ziekenhuis om uitterusten lig je met 3 snurkende mensen op de kamer lekker slapen zo