@Voeding: de laatste keer bij het cb (2 weken geleden) zat Xavi keurig in zijn 'eigen' lijntje - iets groter dan gemiddeld, met bijbehorend gewicht. Is ook niet vreemd, met een papa van 2 meter. Hoogte-breedte-ratio in orde. Het is ook niet dat hij structureel te veel krijgt. Er zitten dagen van 1050cc tussen, maar soms ook 850cc. Dus ik denk dat dat wel klopt. Wat mij juist verbaast is dat hij na een grote 200cc fles meteen alweer echt schreeuwt om nóg meer. En geloof me: met honger naar bed of laten huilen is echt geen optie. Hij gaat dan zo enorm over de zeik, het blauw-paarse grommen komt vanachter uit zijn tenen! Hij weet dondersgoed wat hij wil, en hij wil het NU! En ik laat mijn kind niet onnodig van de honger schreeuwen. Dat heeft ook geen enkele zin, want het houdt gewoon niet op. Maar ach... net als je een ritme denkt te hebben, gooit hij het om. Dat blijkt maar weer. @Omrollen: hier nog niet. Voetjes pakken en met een dramatische kreun op zijn zij wel.
Ik mag absoluut niet klagen, tussen 18-19 in de avond de laatste fles en dan begint hij zelf aan zijn nacht, wordt helemaal rustig en dan kun je hem zo in zijn bed leggen tot de volgende ochtend. Ik zou ook zo graag zeggen waar het aan ligt als oplossing, maar het is helemaal vanzelf gegaan en daar waar hij kleine veranderingen begon door te voeren, zoals een fles minder, eerder aan de nacht beginnen, hebben wij dat natuurlijk alleen maar gestimuleerd. Maar Kat, ik zou het gewoon zo doen, hij zit toch aan een hele mooie dag hoeveelheid en als hij zo verzadigd is, prima. Helemaal als hij wat betreft groei ook doet wat ie moet doen.
Lomper dan nu kan ik niet worden. Ik moest vanmorgen naar het cb en ik ben het helemaal vergeten!!!!!!! Net even snel gebeld, 17 mei moet ik nu en dan krijgt hij ook eindelijk die 3e vaccinatie. Dat maakte gelukkig niet uit, aangezien we niet verder dan België zullen komen in de komende weekjes. Maar wat baal ik hiervan, zeker omdat ik nu wel erg benieuwd was hoe zijn gewicht was na het vorige debacle. En ook omdat het daar al zo vol is met kindjes, en dan verdoe ik ook nog hun tijd door niet op te komen dagen. Nou ja, het is niet anders, en D is nog maar 4,5 maand, dus ik kan het nog op zwangerschapsdementie steken
dames, moet ik me zorgen gaan maken? Kyan is in 1 maand tijd maar 200 gram bijgekomen en maar 0,5cm gegroeid. Hij is nu 7290gr en 69cm. Hij zit qua lengte boven aan de curve en qua gewicht nu op gemiddeld. Maar ik ben toch wel geschrokken, krijgt hij wel genoeg binnen? Of moet ik starten met bijvoeding? Ik wilde eigenlijk nog een maandje wachten en dan Rapley doen. Op de curve van CB zag je een duidelijke afbuiging. Op de curve van BV.com is die iets minder duidelijk.
Heerlijk, nog 4 maanden dit kunnen gebruiken, en daarna ook heus nog Ik zou me nog niet teveel zorgen maken hoor, als hij het verder goed doet en ook nog geen behoefte heeft aan voedsel buitenom bv, dan zou ik het nog zo houden. Ik weet namelijk niet in hoeverre het waar is dat ook bv zijn voedingswaarde kan verliezen, dus of het waar is dat sommige bv niet meer genoeg is voor een baby. Daar heb ik geen verstand van. Iig is het niet leuk om te zien dat die lijntjes afbuigen, hadden wij de laatste keer op het cb ook bij het gewicht. D bleef juist in lengte heel mooi op het gemiddelde lijntje meegaan, maar zijn gewicht deed precies hetzelfde als nu bij Kyan het geval is. En hij doet het nog steeds heel erg goed in zijn ontwikkeling, hij groeit alweer uit sommige 62 en niet heel veel vlees, maar wel genoeg.
@omrollen: hier helemaal niet. Tenzij wij m op de bank leggen, maar die loopt af. Das makkelijk @nachten: hier ook geen problemen gelukkig! rond 19.30-20 naar bed en smorgens weer wakker... (tussen kwart over 6-7). Geven nu wel een klein flesje van 120 +4 rond onze etenstijd... dan red ie t net iets langer en is ie gezelliger. Maar goed 180+6 x4 en 120+ 4 is nog steeds geen liter. Dus zal prima zijn.
Hier een GODDELIJKE dag gehad... Wakker worden met de broertjes http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/467135_367511390020715_1248958218_o.jpg Naar geiten boederij in Amsterdamse bos http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/459642_367541623351025_369145216_o.jpg Eerste keer in het zand! http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/459950_367617166676804_1267794937_o.jpg Lekker in de tuin (is 28 graden) en meneer heeft besloten VOORUIT te gaan... http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/475166_367673270004527_1951743309_o.jpg
@voeding, meestal 4 van 180+6 en 1 van 150+5 vandaag maar 4 flessen en er is er nog geen een leeg gegaan vandaag dus hij krijgt vandaag veel te weinig ach haalt hij andere dag wel weer in @bijvoeden, gister doperwtenpuree gegeven (home-made) en dat ging er vrij goed en makkelijk in. Vandaag de andere 2/3 van het potje wortels dat over was gegeven en hij had het binnen 5-10 min op!! hij vond t heerlijk en was echt aan t happen naar de lepel @rijstebloem, ons mannetje vind het echt onwijs vies en word er heel boos van dus geef t hem niet meer. Heb nog 3 nieuwe dozen staan, waren in de aanbieding laatst, en heb gelukkig t bonnetje nog dus die gaan terug. @flash, zou me niet zo zorgen maken hoor over de groeicurve, de ene maand groeien ze nou eenmaal harder als de andere maand @kirasese, leuke foto's! @slapen, Wout begint duidelijk minder te slapen. ritme nu 07:30 wakker 08:00 fles 08:30 bedje, eerst spelen en dan pas slapen en dan weer spelen 11:00 uit bedje 12:00 fles 12:30 bedje, meestal eventjes spelen en dan slapen 15:00 uit bedje 16:00 fles 16:30 bedje, eventjes spelen en dan uurtje slapen 18:00 groentehapje 19:30 fles 20:00 bedje 23:00 wakker maken voor laatste fles @omrollen, hier nog niet hoor hij vind t wel prima. vind m wel steeds vaker op ze zij @kat, lijkt me idd wel heel veel maar als hij het nodig heb dan zal t heus geen kwaad kunnen lijkt me
@flash: het is heel normaal dat bv kindjes rond de 3e, 4e, 5e maand minder hard groeien, dus ik zou me geen zorgen maken en lekker zo doorgaan. @omrollen: Hier alleen van buik naar rug. Mick wil de hele tijd rechtop zitten. Als je hem op schoot hebt liggen, dan zie je hem uit alle kracht proberen om rechtop te komen. Hij wil niks missen natuurlijk. @kira: Wat een leuke foto's! @nachten: Eindelijk, eindelijk!! Drie nachten niet normaal kunnen slapen omdat meneertje niet in het ledikantje wilde. Maar afgelopen nacht, zowaar zonder problemen en gelijk nog een hele nacht ook!! Van 21.30uur tot 6.30! Nog nooit zo lang achtereen geslapen! Om 4uur een beetje gemurmel uit het ledikant, maar hij ging lekker verder. Ik had echt stuwing tot en met, maar het was voor herhaling vatbaar. Haha!!
Vandaag de laatste 200cc papfles boven gegeven, in slaapzakje en schemerdonker, meteen door naar bed. Succes! En netto 900cc, wat me keurig lijkt.
Als ie maar lekker tevreden is, dat is het belangrijkst. De een heeft nu eenmaal wel wat meer nodig dan de ander. En het kan ook een kleine fase zijn. Hij slaapt nu lekker, dus deze dag is voor nu goed afgesloten!
gatver gatver gatver rillingen lopen over me rug kindje van me vriendin is 2 meter naar beneden gevallen op een plavuizen vloer! afgevoerd met gillende sirenes!
Naar bed brengen ging hier ook goed! Om 18:15 drinken bij mama, om 18:45 naar boven met papa (nog even mannenzaken doen) en om 19:10 in dromenland. @Kira, wat een heerlijke dag hebben jullie gehad en wat een leuke foto's @Flash hoera voor jouw nacht! Het is je mega gegund! Hier vandaag ook een fijne dag. Het was ML's papa dag dus de mannen zijn 's ochtends naar de bouwmarkt en boels (apparaat huren) geweest. Bij thuiskomst ging S rond 9:30 slapen... en meldde zich weer om 12:30. Wij laten 'm gewoon slapen overdag onder het mom van 'dan zal ie het wel nodig hebben'. Afgelopen maandag (mama dag) was dat nog 3 slaapjes van 3 kwartier per stuk maar nu dus weer een langere. ML heeft flink geklust aan de schuur (ophanghaken, afwatering) tijdens het slaapje en ik heb snel een dweil door het huis gehaald op mijn thuiswerkdag. Toen S wakker werd rond het middag uur heeft ie lekker in het gras gespeeld op zijn rug onder het activity kleed met afwisselend papa, mama en de poes. Stijn schopt stevig met zijn voeten en trappelt met de beentjes maar nog geen rol. Wel steeds rechtop willen zitten en gaat ook steeds rechter zitten als ie op schoot zit. Lekker kind <3. Nu die nachten nog... Morgen weer een mama dag. Smoeder gaat weer verhuizen... woont anti-kraak dus dan heb je dat weleens. Vorige keer was toen S 10 weken oud was. Maja als goede zoon kun je moeilijk niet je moeder gaan helpen. Gelukkig volgende week een super lang weekend dankzij hemelvaart. Ik hoef maar 2 dagen te werken. Maandag is mijn mamadag, di & wo werken, do hemelvaart en vrij brugdag.
Oeh 2 meter.. Das een flinke val!! Sterkte @voeding/ritme/slapen gaat hier eigenlijk super goed.. Rond 8 uur word hij wakker dan aankleden en fles Tot 10/10.30 spelen daarna bedje Rond 11.30 uit bed daarna flesje Tot 13.30/14.00 spelen daarna bedje Rond 15.30/16 uur uit bed en fles 17/17.30 groente hapje Dan valt hij meestal in slaap in zijn wipstoel.. 15 tot 30 minuutjes 18.30 badje pyama en slaapzak aan 19 uur fles 20 uur in bed tot volgende ochtend Flessen zijn 3x180/6 en 1x210/7 @ontwikkeling omrollen hier alleen van buik naar rug.. Van rug naar buik lukt hem alleen als ik hem klein beetje help.. Zitten doet hij ook echt zijn best op wil steeds overeind komen wat natuurlijk niet lukt haha.. Voetje hier nog niet vast gehad..
Zover ik nu weet is hij van de trap gevallen met echt een enorme smak. en zover we nu weten echt op ze hoofdje hij is net 3 geworden hij is nu in zh met ze vader en opa en mams zit zich thuis, hoogzwanger! 39+3, op te vreten samen met oma....