Baby massage was super! Ten eerste een verademing om andere mama's (in het echt dan) te horen over de roze wolk die niet altijd zo roze is, het leed wat krampjes heet en lekker baby's van verschillende leeftijden te vergelijken. Ik hield het bij de introductie van mezelf over wie Stijn en ik zijn, hoe het gaat en waarom we de cursus doen niet droog, maar de kraamtranen luchten wel op. Het masseren was ook erg leuk. De eerste techniek die we leerden kon ook toegepast worden met kleertjes aan. Erg fijn, Stijn zet het namelijk op een brullen als hij uitgekleed wordt. Ik kreeg ook nog een super tip om Stijn's beentjes op een manier vast te houden bij krampjes. Vertelde ik enthousiast tegen ML toen ik thuiskwam, zegt ie dat ie dat al wist en deed... pff! Ach, ik heb er iig van geleerd. En Stijn was niet de eerste baby die het op een brullen zette. Thuisgekomen ook nog bijna 2 uur met Stijn mee kunnen slapen en terwijl ML de babymonitor in de gaten hield nog even naar de babydump om de puckababy te ruilen. Dit deden ze zonder vragen. Stijn vond de Puckababy best okay, maar ikzelf moest steeds huilen als ML 'm in zijn dwangbuisje deed.. Goede dag dus vandaag!!! @sweetdreams, leuke foto en wat een mooi pakje! @autoirritaties & told you so: zo herkenbaar! ML hier zegt altijd als we te laat zijn dat we helemaal niet laat zijn en gaat vervolgens idioot hard rijden en (nog erger!) door het rood rijden! En als ik ergens allergisch voor ben is het snelheids & verkeersovertredingen. Vroeger hadden we de regel 'wie 'm maakt, betaalt zelf', maar sinds Stijn hebben we 1 rekening en gaat het van ons gezinsbudget af. Daarbij is het ook onnodig, als ML maar naar zijn vrouw had geluisterd en we wat eerder vetrokken waren.
"Zie nou wel" acties... Wie kent ze niet Ik zal die ook wel hebben En idd als ML niet meewerkt met iets, zou ik er ook klaar mee zijn Hier begint ritme te komen... elke middag dutje in bed. Rest van dag onderweg of bij mama. Draagdoek in bestelling Voeding nu 130/4 met fase 2 speen. Vandaag voor eerst laten huilen ff... Zodra hij iets kalmeerde speen gegeven... Hij sliep in Houden jullie beebjes speen vast? Hier plopt ie na paar sec uit zijn mond... Enkel als speen tegen zijn kleren leunt wil het wel eens langer duren
Die speen is bijna onbegonnen werk. Die plopt er idd steeds weer uit. Gelukkig wilt hij hem sowieso heel vaak niet. Net mijn draagzak van Wallaboo geprobeerd, is toch wel handig in sommige gevallen. Ik zal er niet zo snel thuis mee rondlopen, maar straks naar de zwemlessen met de oudste is het toch wel handig. Zolang ik met verlof ben gaat ie nog op woensdag en dan is ml ook vrij, dus kunnen we het verdelen, maar straks wordt het naar de maandag verplaatst en dan moet ik er toch wat op vinden. We zijn net nog even bij de verzekering langs gegaan, die zit hier om de hoek. Zij gaan hun expert er ook naar laten kijken, want ze vinden het ook maar raar dat die auto zoveel schade kan hebben, terwijl wij bijna niets hebben. En als het klopt, natuurlijk draaien wij er dan voor op, maar ik ga niet betalen voor oude schade. Die mensen hebben het trouwens ook bij de garage na laten kijken, niet via hun verzekering.
Pffff wat kan een mens zich ziek voelen! Vannacht wakker geworden met een buikvirus en zoon lief doet gezellig mee! Gelukkig kon manlief thuis blijven. Morgen komt oma of opa. Vanmorgen geslapen tot 10 uur toen met veel moeite naar het CB Lana doet het goed weegt 4 kilo precies en is 53cm. Daarna weer snel mijn bed in en geslapen tot 4 uur . Zodra ik weer een beetje mens ben reageer ik weer wat uitgebreider!
@jkuil: beterschap! @ingrid: fijn dat de babymassage zon succes was! Is dat een langere cursus? Of eendaags?
Jkuil beterschap!! Sweetdreams leuke foto en leuk pakje!! En hier ook maar chips op me kamer dan., lekker voorbij de nachtvoeding Ben benieuwd hoe Luc het gaat den vanavond vanacht nu hij alleen fles krijgt.. Doen jullie dan eerst verschonen? En zetten jullie een wekker? Hier word ik normaal wakker van gehuil omdat het op verzoek ging maar kon dan meteen aanleggen.. Als ik nu eerst een huilend kind moet verschonen en dan fles warm moet maken krijst die alles bij elkaar denk ik.. Benieuwd hoe dat bij jullie gaat
Het is een cursus van 6 weken en het duurt 3 uur per les. Effectief hebben we een uurtje gemasseerd. Omdat het zo lang duurt kunne tussendoor ook gemakkelijk voeden en verschonen.
Ik word al wakker als hij gewoon beetje moppert. Ik klets met hem tijdens luier verschonen... Flesje maken is 10sec werk gelukkig. Hier word nooit gehuild in nacht
@speen, hier gaat het eigenlijk best goed. Behalve als ik hem geef om hem te troosten tegen de tijd dat hij honger krijgt, dan plopt hij hem gelijk uit. @IngridE, wat fijn dat de babymassage goed ging en je het fijn vond. Ook fijn dat je even heb kunnen "uithuilen". Ben je nog steeds verdrietig om je ks of valt je deze babytijd gewoon zwaar? Heb nl. bij de oudste net zo'n bevalling als jou gehad en was lang verdrietig om de ks. @babymassage, ik heb hier bij mn dochter wat op internet over ingelezen en wat filmpjes op youtube gekregen en ik kreeg haar eigenlijk bijna altijd stil als ze uit bad kwam, ook al schreeuwde ze moord en brand en had ze enorm honger.
Hoevaak komen jullie kleintjes voor de fles? Er zit bij ons echt totaal geen regelmaat in en ze drinkt de fles ook niet leeg. Al verschillende flessen en spenen geprobeerd.
Speen praat me d'r niet van zie je Sam dan zie je speen en anders om!! Hij houd hem ook al goed in zijn mond, hij is nu beetje handjes aan het ontdekken dus mept hem er wel is uit zelf en dat is best vermoeiend. Hij heeft echt niet normaal zuigbehoefte!! Babymassage Sam vind r heerlijk heb zelf ooit basis cursus gegeven aan meiden die in blijf van me lijf huis zaten... Hij is al de hele middag wakker hier met afwisselend hazenslaapjes van 5 min om dan krijsend van krampjes wakker te worden Trouwens nu een record VAB 7 min slapen!!!!
Hier tot gisteren gemiddeld om de 3 uur. Soms 2,5, soms 4 uur. Bij flesjes van 100cc. Nu geven we flesjes van 135cc (dan maar even met het risico dat hij te veel krijgt, we hebben besloten dit een dag of drie te proberen), en het lijkt alsof er inderdaad meer intervallen van 4 uur komen.
Ff genietmomentje... Met ze 4en gedoucht... echt samenwerking en beide kids en paps en mams gedoucht... Oudste in bed, jongste met volle buik in box, papa dutje in bed & ik op de bank Zo... wou ik ff delen... genietenvan ons gezinnetje
@Sweetdreams, het is een combinatie. Door de KS (en mijn enorme bloedverlies) heeft ML de eerste 3 weken volledig de verzorging van Stijn gedaan. Hij is enorm handig met Stijn en als papa er is dan is het ook altijd goed. Nu is mijn moeder nog in huis om mij te helpen, maar ik moe het vanaf volgende week zelf gaan doen. Deze dingen maken me onzeker en omdat ik nog steeds herstellende ben, baal ik dan weer dat ik ook mijn rust moet pakken etc waardoor ik ook niet zo snel handiger word als ik zou willen. Tenslotte was mijn KS onder algehele narcose en ik merk dat ik verdrietig word als ik vertel dat ik mijn eigen zoon niet geboren heb zien worden. In het dagelijkse leven baal ik van de achterstand die het herstel met zich meebrengt. @speen, heb me vandaag best verbaasd bij de cursus babymassage hoeveel babies (3/4 van de groep) de hele cursus lang een speen in de mond had en werd teruggeduwd als deze uit dreigde te gaan. Ik probeer 'm niet teveel te gebruiken, want ik merk dat Stijn verward raakt tussen de speen en mijn tepelhoedje waar de BV uitkomt. Ook helpt de speen niet meer als ie al huilt, dan issie al overstuur en slaat de speen uit zijn mond. Ook valt de speen uit zodra ie in slaapt valt.
@speen: hier af en toe. Als ie overstuur is, dan wil ie m soieso niet. Pas als ie rustiger wordt wil ie m wel soms... Maar geven m alleen als ie erg onrustig is en huilt. Spuugt m soms uit, maar hoeft m niet altijd terug.. @ingrid: fijn dat t een terugkerend iets is, lekker quality time. Ik wil graag gaan babyzwemmen. Lennox vindt t heerlijk in bad en onder de douche, dus mss zwemmen ook wel...
@speen, hier alleen om te foppen als hij te vroeg komt voor de fles of als hij heel moe is en alleen op schoot in slaap te krijgen is. Dan moet ik de speen overigens wel vasthouden tot hij rustiger is anders plopt hij hem er gelijk uit. In de kinderwagen heeft hij hem ook maar dan houd hij hem wonder boven wonder wel goed in. @ingrid, merk het zelf ook hoor dat ik moeite heb met het feit dat het een keizersnede is geworden en het niet zelf heb gedaan... gaat nu wat beter maar had daar heel veel last van.. heb echt die eerste momenten ontzettend gemist....... bedoel hij is geboren, je ziet hem 2 tellen en dan een uur later pas weer..... hier zowaar eindelijk een fles leeg vandaag.. slaapkoppie heeft elke fles niet meer dan 100-120cc gedronken en sliep gelijk weer 4 uur verder.... @babymassage, klinkt goed! hier een jongetje die het juist heerlijk vind in ze blootje, na het badderen of douchen masseer ik hem dan ook altijd heerlijk over ze hele lijfje met olie. heerlijk vind hij dat, geniet er echt van @menstruatie, al dames waar het alweer begonnen is??? Heb hier het gevoel dat t ieder moment kan beginnen... heb altijd al een paar dagen voordat het komt last van 1 been en daar heb ik nu ook al 2 dagen last van....
Woow Ingrid wat heftig. Volgens mij heb je hier nooit verteld dat je onder algehele narcose bent geweest. Heb nl. even je bevallingsverhaal teruggelezen en daar stond het niet in. Kan me je verdriet heel goed voorstellen. Ik word ook nog steeds verdrietig als ik een natuurlijke bevalling op tv ofzo zie. Probeer je gevoelens uit te drukken en huil af en toe eens even lekker tegen iemands schouder. Dat helpt zo enorm om het allemaal even wat zonniger te zien.
Dat van die algehele narcose was mij ook ontgaan. Heftig... Ik moet er niet aan denken... is toch wel juist datgene wat je níet voor ogen hebt.