Hey meiden, We zijn er inmiddels bijna allemaal, mooie plaatjes hoor. Heb nog niets op de pc staan dus dat komt binnenkort wel. Hier gaat het redelijk. Lucas komt netjes om de 2 tot 3 uur maar mijn productie komt helaas niet op gang. Hij was gister al meer dan 7% afgevallen dus bij voeden Heeft ook niet voldoende plas en poep luiers dus tja redelijke flashback naar Elise. Begonnen met bij voeden met donor melk en gelukkig was ie vanmorgen weer gegroeid. Hoop toch dat met alle meds en een kind dat vaak aan de borst ligt (ik denk wel zo'n 30 minuten per 2 uur en dan ook flink zuigen) ik nog wat productie krijg maar ik gok nu dat het een combi wordt. Vrijdag komt een Lactatiekundige om ene plan te maken. Als ik niet genoeg melk heb wil ik graag een combi van eerst lekker aan de borst bij mij en daarna fles maar dat kan denk ik pas over een paar weken omdat hij anders geen borst meer wil omdat daar natuurlijk niet zoveel melk uit komt. ach ja...melkperikelen haha samen met de "waarom slaap je nu niet in je bed" en natuurlijk "heb je nu krampjes of moet je een boertje doen???? ben ik het helemala eens met juju dat ik een dreumesmama ben en effe weer moet wennen maar geniet wel heel erg van ons mannetje maar hoop toch dat ie vannacht in zijn bed wil slapen in plaats van op papa en mama
melanie, harde ontlasting had Damon d eerste dagen en nu is het gewoon normaal. eergisteren wel wat harder en had hij ook hulp nodig van de thermometer. miss kun je 5/10 ml water extra in de fles doen? welke voeding geef je? heeft ze geen spruw? omdat ze ineens minder gaat drinken. stefanie, jammer dat je productie niet echt vooruit gaat maar als het op die manier moet dan kan je niet anders toch? je kunt je kind niet honger laten lijden toch. hier, gaan we aan de puckababy vannacht. geen idee of het gaat werken maar bij Wesley werkte het super. merk gewoon dat Damon rustiger is en beter slaapt als hij in een doek ligt of als ik zijn handen strak onder de deken hebt gestopt maar dat werkt alleen als ik hem total loss in bed leg. verder doet hij het super goed en slapen we wat weinig voor ons doen maar goed dat is hopelijk tijdelijk. ik geef voeding uit de difraxfles en merk dat Damon heel erg knoeit, iemand tips? heb de dop al strak en de onderkant ook. misschien zijn houding?
@Sammie: ik ben de melk inderdaad al aan het verdunnen. Ook geef ik tussendoor nog 20cc rooibosthee om extra vocht toe te dienen. Ze krijgt gewoon Nutrilon standaard 1. Ben gewoon bang want had zelf als kind (4-10j) optipatie. Dus weet hoe het is als je darmen zo vol zitten...arm poppetje. Ze heeft inderdaad soms veel voeding op har tong. Maar dat is nog geen spruw. Kreeg van kraamverzorgende de tip om met een wattenstaafje haar tong schoon te maken met bessensap. En ik haal er inderdaad alle viezigheid mee weg..ze vind het nog "lekker" ook. Ik hoop dat het morgen beter gaat,maakt me zo onzeker dit!! Morgen om 14:00 komt iemand van het consultatiebureau,worst ze dan ook gewogen? Zaterdag heeft mijn vk haar gewogen en was ze maar 40gram afgevallen
Rommelt weer flink. Benieuwd wat de nacht zal brengen. Zit nu al vanaf 7 uur vanavond op om de 9 minuten. Net geslapen maar nu toch weer wakker er van.
Ow inmiddels zelfs om de 6 min. Ga ff mijn bed uit naar beneden om te kijken of het aanhoud. Anders toch mijn ouders maar bellen en op nar het zkh! Knijp hem opeens enorm hahaha!
@alien: dat gaat al snel zeg! Spannend hoor en heel veel succes!!! @melanie: wat zielig voor je meissie! Hopelijk kan de dokter wat voor jullie betekenen. @stefanie: wat jammer dat de borstvoeding niet gaat zoals het zou moeten gaan. Heel herkenbaar trouwens alle onzekerheden. Het is echt weer even wennen. @hier: nog geen uitslag binnen van de 2e hielprik. We gaan er maar vanuit dat er niets is anders was er al wel gebeld want dan moet er snel actie worden ondernomen. Vandaag komt er iemand van consultatiebureau en wordt ze ook weer gewogen. Ben heel benieuwd. Heb wel het idee dat ze wat meer spek krijgt. De kleine maar even verschonen en dan nog even aan de 2e borst.
Alien...ik ben benieuwd, ga er vanuit dat je nu erg aan het genieten bent!! Hier prima nacht gehad. we hebben dus gewoon een buikslaper, tja het is nu eenmaal zo. Morgen afspraak met LC en plan maken om donormelk uit de fles te geven en de borst gewoon voor d eleuk en als troost enzo want ik kom niet verder dan 15 cc per voeding dus dat schiet niet op op dag 4
@stefanie hier geen buikslaper maar wel eentje die de neiging heeft om nar een kant te gaan liggen helaas probeer het zoveel mogelijk af te wisselen Hier wel een rare slaper eigenlijk ofja da kan ook komen door dat ik dat raar vind overdag gaat het goed en dan krijgt ie om 12 uur zijn flesje voor de nacht en 2 uur later heeft meneer weer honger :S dus om 2 uur meldt ie zich weer en vervolgens slaapt ie door tot een uur of zes
wat balen Stefanie dat de bv toch niet lekker op gang komt Fijn dat je de mogelijkheid van donormelk hebt. ik heb juist enorme overproductie (had ik bij Jelmer ook). Het spuit er echt uit waardoor Yfke zich steeds verslikt. Alien: Waarschijnlijk ben je nu lekker van je uk aan het genieten! Ben benieuwd!
Stefanie, hoe kwam je erachter dat het een buik slaper is? Fijn dat je nu weet wat je gaat doen met de bv. Alien hoop ook dat je lekker aan het genieten bent.