@Roosje gefeliciteerd!! Hier net naar de apotheek geweest. Heb in de avond soms zo'n enorme last van opgeblazen gevoel, dat ik me echt enorm rot voel. Heb nu Antagel, ben benieuwd! Morgen combinatietest, spannend! Ben erg blij met het eind resultaat van de muur. Nu eerst wat drinken, zo eten, dan stofzuigen en een beetje soppen (wat een troep weer dankzij de nieuwe kozijnen) en dan een foto.
Hoi meiden, Roosje gefeliciteerd! Voor de rest... ik ben het nu alweer vergeten! Iig iemand gefeliciteerd met de goed uitslag van de vlokkentest en dan zag ik ook nog een klein pakje voorbij komen! Schattig! Mijn dochter had maat 50 bij de geboorte, 56 was idd ook nog erg ruim! Nu zullen onze kindjes in de winter geboren worden dus een beetje extra stof is niet erg! Bij mijn eerste was het een week na de geboorte 37 graden!!! Die hittegolf in 2010!!
Valt niet zoveel te zien, alleen de kleur . Op de plek van de wieg komt het ledikantje te staan. Helemaal links komt dan Nijntje nog en een schommelstoel.
@Wen: je bent al lekker in de weer geweest! Zit er strak op! @Roosje: gefeliciteerd met je verjaardag! @geslacht: het maakt mij echt niets uit, maar het is ook mijn eerste. Ik zou heel graag een jongen en een meisje willen, een koningskoppel. @Mel: heb jij de uitslag al binnen? Ik wel! De kans is kleiner dan 1:5000, dus wij zijn opgelucht! @Juupje: wat fijn dat alles goed was! En wat gaaf dat je al weet dat jullie een kleine meid krijgen!! @Sammie: zo lang die kleine goed bij je groeit, is het prima. Dat scheelt je weer kilo's die je na je bevalling eraf moet krijgen . @Dani: lief van je vriend! @Josjo: je hoort er nu echt bij . Ik zat trouwens op de brief met de uitslag van de combinatietest te wachten, en hij is binnen met een mooie uitslag! @Kaatje: het word je niet gemakkelijk gemaakt he meis? Doe rustig aan en neem de tijd die je nodig hebt. Ik heb om te shoppen! Zin om een behangetje uit te zoeken en een babykamer! Maar ik weet nog niet in welke kleur! Ik ben zooooooo nieuwsgierig!
Jaaaa ik ook LifeLive. Donderdag mag ik en jij zaterdag! SHOPPEN!!!! Hier nog geen uitslag binnen pffff
YEAH!! Lommel is voor mij wel 2 uur rijden, maar ach! Ik wil het weten! Hihi. Wat duurt het lang voordat jij de uitslag krijgt!
Zijn jullie al aangekomen? Ik schommel net als anders, maar kan niet zeggen dat ik ben aangekomen. Ik ben dan ook fors van mezelf, dus vindt het ook niet zo erg. Was benieuwd hoe dat bij jullie is?
Dames, ik loop echt nog steeds achter hoor, beetje druk! @Roosje gefeliciteerd met je verjaardag! @Juupje en @livelife jullie ook gefeliciteerd met de goede uitslag/ echo's! Super leuk ook dat je het geslacht al weet Juupje! @Wen, mogen morgen allebei voor de combinatietest.. Spannend!!! Veel succes en plezier morgen!
Zograag: Ik ben tot nu toe 2 kilo afgevallen terwijl mijn buik wel flink gegroeid is. Bij mijn eerste zwangerschap begon ik ook pas aan te komen na de 20 weken.
@zograag,ik ben volgend mij nog niet echt veel aangekomen. Merk het niet iniedergeval,alleen mijn buik is dikker maar dat is het ook. (voor nu pfff) hahaha
Zograag hier een kilo. Bij de vorige al vier rond deze tijd haha wam doordat ik zoooo veel honger had en hoe meer ik at, hoe meer honger ik had
@zograag, hier nog niets aangekomen. @ combinatietest, gisteren gehad en nekplooi was 1,7 mm als richtlijn houden ze hier onder de 3,5mm aan. dus die was vast perfect. @ nub. wat een frustratie haha. ik wordt te nieuwsgierig geloof ik. hier was het een beetje half jongen half meisje. ik wacht geduldig af. maar ben met beide net zo blij. @ avond eten. het staat me zo tegen! hebben anderen er ook zo'n last van? @all zwaai zwaai wil wel meer reageren maar zie even door het bomen het bos niet meer
Bij de eerste at ik ook alles waar ik zin in had,tijdstip maakte me ook niet uit! Haha Toen toch maar 13kilo aangekomen. Nu let ik beter op wat ik eet en als ik trek krijg pak ik al sneller een appel ofzo.
Bij mijn vorige zwangerschap at ik ook alles wat los en vast zat. Toch maar 12 kg aangekomen. Helaas had ik wel zwangerschapsdiabetes waardoor ik ook nu alweer op speciaal dieet zit. De kans dat je het een volgende zwangerschap weer krijgt is 90%. En daardoor was mijn zoontje erg groot en liep mijn bevalling uit op een spoedks. Hoop dankzij dieet dit keer normaal te kunnen bevallen van een iets normaler formaat kind.
@Zograag moet zeggen dat ik me even niet gewogen heb (weegschaal batterij is leeg, weeg me soms bij mijn schoonouders). Woog voorheen 52kg, toen 51 met schoenen bij de verlos. Pas weer zonder kleding en schoenen 52kg. Dat was 1,5 week geleden geloof ik. @Demi jij ook veel plezier en succes! Hoe laat moet jij? Ik 10.00 @Yvon netjes hoor, fijn! Heb dat ook regelmatig met avond eten. Weet dat ik pasta en lasagna goed verdraag. Dat eet ik dus sowieso. Sla met een stukje vlees en gebakken aardappels ook. @Hier, toch een beetje zenuwachtig voor de combinatietest. Heb wel heel veel zin in de echo!! Enige nadeel is dat ik genoeg moet drinken voor 10 uur. Ben niet zo'n drinker in de ochtend . Heb elke dag weer moeite met 1,5liter.
Zo te horen is het normaal, dat er nu nog niet veel kilos aanzitten?! Thanks stelt gerust! @Eetlust, Yvon, ik heb dat nu sinds een paar dagen ook, maar eigenlijk met al het eten, alleen winegums vindt ik momenteel niet vies, maar daar kan je niet van leven Ik eet wel, maar het staat me heel erg tegen.
Ik moet om 12.00! Kan op zich wel drinken, hier eerder het probleem dat ik zo vaak moet plassen en er echt buikpijn van krijg, dat ik niet precies weet hoe lang ik van te voren al moet gaan beginnen met ophouden.. hihi.. Ik btw ook nerveus hoor, vannacht nog slechter geslapen dan normaal.. heeft daar vast mee te maken! Heeeel veel succes (en plezier!) zo!