16-31 mei 2013 mama's - deel 1

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Nelly, 6 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pom77

    pom77 Niet meer actief

    Mei 2013 mama's

    Wie is wie
    Angel77: 35 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv/fv geven
    Clnl: 30 jaar, 3e kindje, thuis bevalling, bv/fv geven
    felice84: 28 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv/fv geven
    flotsje: 29 jaar, 3e kindje, zh bevalling, fv geven
    Kimmy: 26 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Love081986: 26 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Lauraa98: 22 jaar , 3e kindje , thuis bevalling, bv geven
    MamaKoenSjoerd: (Willemijn), 35 jaar, 3e kindje, zh/thuis bevallen, bv/fv geven
    Mauw: 26 jaar, 1e kindje, zh bevalling, bv geven
    Sasje24: 26 jaar, 1e kindje, zh bevalling, fv geven
    Froggieh: 25 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Zoe1976: 36 jaar, 3e kindje, thuis bevalling, bv geven
    Dreamer83, 29 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv geven
    Maartje78, 34 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv geven
    Happy2013, 29 jaar, 1e kindje, thuis bevalling, bv geven
    Chickie: 33 jaar, 1e kindje, zh bevalling, fv geven
    Pom77: 35 jaar, 4e kindje, zh/thuis bevallen, bv/fv geven
    Mikmak: 37 jaar, 3e kindje, zh, bv/fv

    Uitgerekende datum
    14 mei: Sasje24 jongen/meisje
    16 Mei: Angel77 jongen/meisje/verrassing
    16 Mei: Mauw jongen/meisje/verrassing
    16 Mei: flotsje jongen/meisje/verrassing
    17 Mei: MamaKoenSjoerd jongen/meisje/verrassing
    17 mei: Zoe1976 jongen/meisje
    19 Mei: Lauraa98 jongen/meisje/verrassing
    19 Mei: Love081986 jongen/meisje
    19 Mei: Maartje78 jongen/meisje/verrassing
    20 Mei: Kimmy jongen/meisje/verrassing
    21 Mei: Froggieh jongen/meisje
    21 Mei: Pom77 jongen/meisje
    22 Mei: Clnl jongen/meisje/verrassing
    22 Mei: felice84 jongen/meisje/verrassing
    23 Mei: Chickie jongen/meisje/verrassing
    24 Mei: Happy2013 jongen/meisje/verrassing
    25 Mei Mikmak jongen/meisje/verrassing
    26 Mei: Dreamer83 jongen/meisje/verrassing

    Afspraken
    25 September: Love081986 - eerste echo/afspraak bij de gyn
    25 September: dreamer83 - 1e echo
    28 September: Lauraa98 - eerste Echo en intake vk
    28 september: Sasje24 - 1e echo
    28 september: Zoe1976 - 1e echo
    03 oktober: Angel77 - intake vk
    05 oktober: Felice84 - 1e echo
    08 oktober: Happy2013 - 1e echo
    09 oktober: Happy2013 - intake vk
    10 oktober: flotsje - 1e echo en afspraak gyn
    15 oktober: Froggieh - 1e echo en intake vk
    15 oktober: Pom77 - intake vk
    16 oktober: Kimmy - 1e echo en intake vk


    M'n afspraak erbij gezet, 15 oktober intake, dan pas echo afspreken maar zou wrs die week wel worden.....pfff duurt lang!:( Ook datum aangepast van 22 naar 21 mei, zegt vk. Hop laat die weken maar omvliegen!
     
  2. Froggieh

    Froggieh Bekend lid

    14 jan 2009
    606
    19
    18
    Vrouw
    Den Haag
    @ mamakoensjoerd: Sterkte meid! Hopelijk snel weer zwanger van een plakbeeb!

    @hier: Ik ben hartstikke verkouden! Net bij de HA astma medicijnen omgeruild voor die ik nu wel mag, dus ruim een week geen medicijnen gebruikt en ging vrij goed! Tot gister dan, allergisch voor stof en met verbouwen... sjah nu lekker verkouden en hoesten dus! Maar ja nu weer nieuwe medicijnen dus gaat helemaal goed komen!

    @MvM: Ze zijn net hier geweest, echt een knaltest gehad! Zal m straks ff posten. Ook een armbandje gekregen, wist niet dat je een cadeautje kreeg! Wel leuk, mag morgen gelijk beginnen.
    Heb nog niet een fles open gemaakt dus geen idee hoe het ruikt ;)
     
  3. Froggieh

    Froggieh Bekend lid

    14 jan 2009
    606
    19
    18
    Vrouw
    Den Haag
    Hierbij de testen, ook gelijk de andere (eerste) test erbij gedaan, dan zie je wel verschil met eerste test en die van vandaag!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  4. Maartje78

    Maartje78 Bekend lid

    16 nov 2007
    563
    0
    16
    Dat is zeker een knaltest froggieh!!! en balen dat je zo verkouden bent
    Pom77: Ik heb ook (gelukkig) nergens last van, zelfs mijn borsten doen volgens mij minder zeer als bij mijn dochter (zover ik me dat nog kan herinneren.Hooguit af en toe wat raar gevoel in mijn onderbuik soms wat steekjes soms wat druk en af en toe een beetje pijn.

    Had ik de huisarts gebeld moet ik idd meteen de verloskundige bellen dus zal dat zo maar eens gaan doen! Dan wordt het toch echt serieus!
     
  5. Kimmy

    Kimmy Actief lid

    25 jun 2010
    315
    0
    0
    Mooie test froggieh!

    @ Pom: balen hè dat wachten, het lijkt nog een eeuwigheid te duren..ik heb pas 16 okt inzake en echo..

    @ klachtjes: ik had vanaf paar dagen voor nod gevoelige borsten/tepels, maar sinds dit weekend echt wat pijnlijke borsten. Verder af en toe lichte misselijkheid en vermoeidheid. Het lijkt wel als ik last van de vermoeidheid heb dat ik dan ook wat misselijk ben. Gister was ik juist heel fit en ook niet misselijk? Er lijkt hier een verband te zijn haha. Het valt trouwens nee, nog geen braak neigingen gelukkig ;). Maar bij dochterlief was ik pas rond de 8 à 9 weken paar keer misselijk geworden. Verder voor mij doen vroeg wakker. Normaal word ik duf wakker van de wekker of dochter maar nu uit m'n zelf zo rond half 8. Dan moet ik trouwens ook nodig plassen. Verder voel ik me best goed, wel af en toe vlagen van onzekerheid, maar ik probeer me daar maar over heen te zetten..
     
  6. Maartje78

    Maartje78 Bekend lid

    16 nov 2007
    563
    0
    16
    [​IMG] Hier mijn test, de onderste van vorige week, en de bovenste van vandaag (bij die van vandaag lijkt het streepje wel scherper als het teststreepje haha)
    Had even een onzeker momentje, omdat ik zo weinig klachten had, en vorige week 1 dag doodmoe was maar eigenlijk daarna niet meer. Maar toch weer gerust gesteld haha
     
  7. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    Het is zo spannend allemaal he!
    En jullie zijn allemaal al zover vergeleken met mij haha.

    @Froggieh: mooie test en super dat je meedoet met MvM!
    Ik was supermisselijk bij mn dochter, maar geen last van de flessen gehad eigenlijk.

    @Pom: pff, lang wachten he!
    Kan je je voorstellen dat het eerder pas met 12 weken was.

    @Bv: zijn er hier nog meer dames die nog bv geven eigenlijk?
     
  8. pom77

    pom77 Niet meer actief

    Ik kan me dat voorstellen ja, dat was voorheen bij mijn andere kids zo, met 12 weken naar vk. Maar ik kreeg wel een termijnecho toen omdat ik voorwende een onregelmatige cyclus te hebben :cool:. Nu ben ik eerlijk geweest....:D

    @kimmy, ik ben ook steeds uit mezelf zo vroeg wakker! Kon altijd goed uitslapen maar nu echt niet meer en naar de wc idd gelijk, soms hou ik het om 05.30 al niet meer en val ik daarna nog maar lastig in slaap.

    Nu zit ik rustig en het lijkt echt alsof er iets in mijn buik zit te bewegen linksonder, heel raar! Herken het als eerste trapjes maar dat kan natuurlijk echt nog niet! Het zullen wel spiertrekkingen zijn. Geeft op de een of andere reden een goed gevoel zo van ik ben er hoor en ik blijf lekker zitten!
     
  9. flotsje

    flotsje Niet meer actief

    hey allemaal! wauw wordt lekker druk hier... ik ga vanavons echt even rustig bijlezen!! ben een beetje druk...:)
     
  10. marcia

    marcia Lid

    25 nov 2008
    74
    0
    0
    Even een vraagje zijn er veel van jullie die meedoen (of van plan zijn) aan Moeders voor moeders bij de 1e heb ik het niet gedaan maar zit nu te twijfelen...
     
  11. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    @Marcia: ik ga wel meedoen, maar pas als ik wat meer zekerheid heb.
    Ik heb bij mn dochter ook meegedaan vanaf 10 weken.

    @Pom: eerlijkheid pakt niet altijd positief uit dus :p
     
  12. Froggieh

    Froggieh Bekend lid

    14 jan 2009
    606
    19
    18
    Vrouw
    Den Haag
    @bv: helaas kan ik geen borstvoeding geven, bij de eerste geprobeerd maar kwam niks uit. Helaas familiekwaal. Bij deze gaan we gelijk met de fles beginnen. Was echt vreselijk de eerste week dat onze dochter geboren was. Dat willen we niet nog een keer meemaken.

    @mvm ja ik doe sinds vandaag (morgen) mee! Het is zo makkelijk gegaan bij ons en dan lees je de verhalen dat t bij andere zo moeizaam gaat. wil wel iets aan bijdrage dat het misschien iets vermakkelijkt bij andere!
     
  13. pom77

    pom77 Niet meer actief

    @dreamer, ach verwacht rond de 9 a 10 weken dan toch wel een echo te hebben, dat is tegenwoordig zo dus hoef ook niet echt meer te liegen :D, die paar weken moet ik ook nog wel doorkomen!

    MvM: Ik heb erover gedacht maar zie er toch vanaf. Ik wil het hier nog even stil houden thuis en met 3 kids van 11-9 en 7 is dat met die flessen lastig denk ik......ook denk ik dat de buurt het gauw in de gaten heeft dan, we wonen in een rondje, iedereen ziet alles:(.

    Heb nog nooit meegedaan trouwens, shame on me :cool:. Vind het uiteraard wel een mooi initiatief!

    BV: ben nog hard aan het nadenken, is nog nooit echt gelukt maar ook druk toen met kleine kids die rondhuppelden, heb ook geen geweldige tepels ervoor heb ik begrepen en weinig geduld.Maar ik denk dat ik deze keer toch weer een poging ga wagen ;).
     
  14. Maartje78

    Maartje78 Bekend lid

    16 nov 2007
    563
    0
    16
    Mei 2013 mama's

    Wie is wie

    Angel77: 35 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv/fv geven
    Clnl: 30 jaar, 3e kindje, thuis bevalling, bv/fv geven
    felice84: 28 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv/fv geven
    flotsje: 29 jaar, 3e kindje, zh bevalling, fv geven
    Kimmy: 26 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Love081986: 26 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Lauraa98: 22 jaar , 3e kindje , thuis bevalling, bv geven
    MamaKoenSjoerd: (Willemijn), 35 jaar, 3e kindje, zh/thuis bevallen, bv/fv geven
    Mauw: 26 jaar, 1e kindje, zh bevalling, bv geven
    Sasje24: 26 jaar, 1e kindje, zh bevalling, fv geven
    Froggieh: 25 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Zoe1976: 36 jaar, 3e kindje, thuis bevalling, bv geven
    Dreamer83, 29 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv geven
    Maartje78, 34 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv geven
    Happy2013, 29 jaar, 1e kindje, thuis bevalling, bv geven
    Chickie: 33 jaar, 1e kindje, zh bevalling, fv geven
    Pom77: 35 jaar, 4e kindje, zh/thuis bevallen, bv/fv geven
    Mikmak: 37 jaar, 3e kindje, zh, bv/fv

    Uitgerekende datum
    14 mei: Sasje24 jongen/meisje
    16 Mei: Angel77 jongen/meisje/verrassing
    16 Mei: Mauw jongen/meisje/verrassing
    16 Mei: flotsje jongen/meisje/verrassing
    17 Mei: MamaKoenSjoerd jongen/meisje/verrassing
    17 mei: Zoe1976 jongen/meisje
    19 Mei: Lauraa98 jongen/meisje/verrassing
    19 Mei: Love081986 jongen/meisje
    19 Mei: Maartje78 jongen/meisje/verrassing
    20 Mei: Kimmy jongen/meisje/verrassing
    21 Mei: Froggieh jongen/meisje
    21 Mei: Pom77 jongen/meisje
    22 Mei: Clnl jongen/meisje/verrassing
    22 Mei: felice84 jongen/meisje/verrassing
    23 Mei: Chickie jongen/meisje/verrassing
    24 Mei: Happy2013 jongen/meisje/verrassing
    25 Mei Mikmak jongen/meisje/verrassing
    26 Mei: Dreamer83 jongen/meisje/verrassing

    Afspraken
    25 September: Love081986 - eerste echo/afspraak bij de gyn
    25 September: dreamer83 - 1e echo
    28 September: Lauraa98 - eerste Echo en intake vk
    28 september: Sasje24 - 1e echo
    28 september: Zoe1976 - 1e echo
    03 oktober: Angel77 - intake vk
    05 oktober: Felice84 - 1e echo
    08 oktober: Happy2013 - 1e echo
    09 oktober: Happy2013 - intake vk
    10 oktober: flotsje - 1e echo en afspraak gyn
    12 oktober: Maartje78- 1e echo en intake vk
    15 oktober: Froggieh - 1e echo en intake vk
    15 oktober: Pom77 - intake vk
    16 oktober: Kimmy - 1e echo en intake vk


    Heb mijn afspraak er ook bij gezet, 12 oktober intake en echo vk!

    Ik ga zeker weer voor bv, heb bij mijn dochter 9 maanden bv gegeven, en na de 1e drama weken vond ik het zo makkelijk (ook omdat onze dochter nogal driftig was, en meteen een flinke keel opzette als ze honger had haha)

    MvM: dat vroegen ze mij net ook aan de telefoon. Bij de 1e niet gedaan nu beetje dubbel, aan de ene kant vind ik dat ik het niet kan maken om niet te doen, wat Froggieh ook zegt bij ons ging het ook zo makkelijk dat je toch erg graag een ander ermee helpt!
    Aan de andere kant wil ik eerst wat zekerheid en ook weten hoe het precies in zijn werk gaat ook wat diskretie betreft. Ik heb een eigen bedrijf (paarden) aan huis en heb een aantal stagiaires rondlopen, en daarnaast een aantal klanten ik zou het erg vervelend vinden als zij het voor de 1e 3 maanden te weten zouden komen.
    Moeilijk....
     
  15. tweety1983

    tweety1983 Actief lid

    10 jul 2012
    276
    0
    0
    Hoi hoi,
    Ik zag me nog niet in de lijst staan dus bij deze mijn info:
    Tweety1983: 29 jaar, 1e kindje, zh/thuis bevallen, bv/fv

    Uitgerekende datum: Zal rond 21 mei zijn. Noteer nu maar 21 mei, na de echo's kan ik meer vertellen.
    Heb woensdag 19 september afspraak bij de huisarts en krijg daar alle info en daarna bel ik de verloskundige!
     
  16. Love081986

    Love081986 Actief lid

    20 okt 2010
    255
    0
    0
    Cothen
    damn jullie gaan hard!!!!!

    mamakoensjoerd, wat balen :( sterkte ermee!!!

    alle nieuwe welkom!!!!
    wordt een mooi lijstje zo

    darmen, tja ik heb crohn, dus veel last van hihi
    misselijk, check
    opgezette buik, check

    en wat is dat met die verjaardag :p
    ik had mijn eisprong op mijn verjaardag, dus mooi cadeau van manlief :D

    ik probeer weer beter bij te blijven nu!!

    BV kan ik niet geven, ik heb geen eigen borsten meer
    (vragen staan vrij)

    over het donorzaad... het lijkt me wel een 'eng' idee dat tegenwoordig alles vrijgegeven wordt en dat je kids dan miss op zoek gaan enzo! kennen jullie de donor?
     
  17. dropje26

    dropje26 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.010
    0
    36
    Mei 2013 mama's

    Wie is wie

    Angel77: 35 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv/fv geven
    Clnl: 30 jaar, 3e kindje, thuis bevalling, bv/fv geven
    felice84: 28 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv/fv geven
    flotsje: 29 jaar, 3e kindje, zh bevalling, fv geven
    Kimmy: 26 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Love081986: 26 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Lauraa98: 22 jaar , 3e kindje , thuis bevalling, bv geven
    MamaKoenSjoerd: (Willemijn), 35 jaar, 3e kindje, zh/thuis bevallen, bv/fv geven
    Mauw: 26 jaar, 1e kindje, zh bevalling, bv geven
    Sasje24: 26 jaar, 1e kindje, zh bevalling, fv geven
    Froggieh: 25 jaar, 2e kindje, zh bevalling, fv geven
    Zoe1976: 36 jaar, 3e kindje, thuis bevalling, bv geven
    Dreamer83, 29 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv geven
    Maartje78, 34 jaar, 2e kindje, zh bevalling, bv geven
    Happy2013, 29 jaar, 1e kindje, thuis bevalling, bv geven
    Chickie: 33 jaar, 1e kindje, zh bevalling, fv geven
    Pom77: 35 jaar, 4e kindje, zh/thuis bevallen, bv/fv geven
    Mikmak: 37 jaar, 3e kindje, zh, bv/fv
    Suuskie: 27 jaar, 1e kindje, zh, fv

    Uitgerekende datum
    14 mei: Sasje24 jongen/meisje
    16 Mei: Angel77 jongen/meisje/verrassing
    16 Mei: Mauw jongen/meisje/verrassing
    16 Mei: flotsje jongen/meisje/verrassing
    17 Mei: MamaKoenSjoerd jongen/meisje/verrassing
    17 mei: Zoe1976 jongen/meisje
    19 Mei: Lauraa98 jongen/meisje/verrassing
    19 Mei: Love081986 jongen/meisje
    19 Mei: Maartje78 jongen/meisje/verrassing
    20 Mei: Kimmy jongen/meisje/verrassing
    21 Mei: Froggieh jongen/meisje
    21 Mei: Pom77 jongen/meisje
    22 Mei: Clnl jongen/meisje/verrassing
    22 Mei: felice84 jongen/meisje/verrassing
    23 Mei: Chickie jongen/meisje/verrassing
    24 Mei: Happy2013 jongen/meisje/verrassing
    25 Mei Mikmak jongen/meisje/verrassing
    26 Mei: Dreamer83 jongen/meisje/verrassing
    29 Mei: Suuskie jongen/meisje/verrassing

    Afspraken
    25 September: Love081986 - eerste echo/afspraak bij de gyn
    25 September: dreamer83 - 1e echo
    28 September: Lauraa98 - eerste Echo en intake vk
    28 september: Sasje24 - 1e echo
    28 september: Zoe1976 - 1e echo
    03 oktober: Angel77 - intake vk
    05 oktober: Felice84 - 1e echo
    08 oktober: Happy2013 - 1e echo
    09 oktober: Happy2013 - intake vk
    10 oktober: flotsje - 1e echo en afspraak gyn
    12 oktober: Maartje78- 1e echo en intake vk
    15 oktober: Froggieh - 1e echo en intake vk
    15 oktober: Pom77 - intake vk
    16 oktober: Kimmy - 1e echo en intake vk
     
  18. dropje26

    dropje26 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.010
    0
    36
    dag dames!

    Mag ik me aansluiten bij jullie? heb gisteren voor het eerst licht positief getest en vandaag al een digitale! geen idee wanneer mn ei was, denk rond 5 a 6 september.
    Vind het erg spannend weer, heb wel menstruatiekrampen (wat ik vorige keren niet had) en gelukkig geen bloed..
    Last van mn darmen, hoofdpijn en enorm kribbig.
    Verder voel ik nog weinig!

    Ik ga vooral veel meelezen denk ik..


    hierbij mijn foto spammen!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • foto_3.jpg
      foto_3.jpg
      Bestandsgrootte:
      13,2 KB
      Weergaven:
      16
  19. pom77

    pom77 Niet meer actief

    Van harte en welkom!:)
     
  20. LoPi

    LoPi Bekend lid

    7 mrt 2012
    520
    278
    63
    Vrouw
    omgeving Deventer
    #220 LoPi, 17 sep 2012
    Laatst bewerkt: 17 sep 2012
    Voorzichtig ben ik met meelezen op dit forumdeel begonnen. Ik zie veel heftige verhalen en gelukkig ook een aantal zorgeloze. Hopelijk lopen ze allemaal goed af, inclusief dit verhaal van mij :)

    Ik zal me er even tussen zetten in het overzicht:
    LoPi - 34 jaar, 1e kindje
     

Deel Deze Pagina