Zwaai. Ik ben weekend weggeweest. Alles wel meegelezen maar kan op telefoon niet reageren. 35 weken dansje nog maar ff Demie wat spannend. Sterkte!! Ingrid ook heel veel sterkte, lijkt me erg heftig.
hoihoi, zo gisteren weer goedgekeurd door de vk. kleintje is nu wel ingedaald en ligt al vast! vind ik toch wel een geruststelling. het weegt nu dik 2500 gram. gisteravond had ik enorme last van voorweeën. hebben jullie dit ook al? @blue: oei vervelend van die kramp, kan echt pijn doen! @anita: he wat goed dat je man weer werk heeft! gefeliciteerd. ben je 11 april een beetje doorgekomen? nog sterkte meid. @demie: jeetje meid, wat spannend! hoe is het nu? @shart: zo jij hebt ook een rare nacht gehad met je man. gelukkig maar dat het niet iets erg was, maar je schrikt toch wel. @samsoko: oh wat leuk zeg, met die generaties van dat wiegje! tjonge, nr. 21 al? wat veel! leuk hoor. @ingrid: meid wat naar dat je zo gek wordt van die jeuk! hopelijk krijg je woensdag fijn nieuws. sterktte met de jeuk! @vruchtwater: ja dat klopt, je maakt steeds nieuw vruchtwater aan dus je kleine komt heus niet zonder te zitten. het is alleen zo dat je met gebroken vliezen kans op infecties hebt. maar dat houden ze in het ziekenhuis wel in de gaten. oh ik zie dat demie dat net zelf verteld. haha sorry. ik snap je dubbel gevoel demie, ben wel benieuwd wanneer je weeën krijgt. geniet van het mooie weertje dames!
Hallo! Ik zou graag mee willen kletsen om de laatste loodjes door te komen! Ik ben op dit moment zwanger van m'n 1e kindje en ben 17 mei uitgerekend, spannend!! Maar van mij mag het vandaag al komen, als ik hem maar meteen mee naar huis mag nemen hihi.. Morgenavond heb ik een afspraak voor een liggingsecho, dus kijk er naar uit om m'n mannetje weer te zien! Ik vind wel dat we het maar goed uitgekozen hebben om rond deze tijd te bevallen, verlof in het zonnetje doorbrengen en na de bevalling lekker wandelen!
Welkom examplisity! Wat leuk dat je nog even mee komt kletsen. Kan je wat meer over je zelf vertellen? Ik hoop dat je het een beetje mee kan volgen hier, omdat we al wat langer als groep hier kletsen kennen we elkaar al redelijk. Geniet van je laatste loodjes. Hier heb ik ook zo iets van als ik m maar gelijk mee naar huis mag nemen. Wil niet in t zkh blijven met de baby.
Welkom Exam.. nog wat Over naar huis gaan.. Mijn dochter is met 36,1 geboren en wij moesten 5 dagen blijven, dat is echt heeeeeel rot. Niet alleen het blijven maar ook de protocollen zoals dagelijks bloedprikken etc. Zij heeft ook nog in een speciaal bedje op de couveuseafdeling gelegen ivm geelzien (randprematuur risico) Een andere dochter werd met 37,1 geboren en mocht meteen mee naar huis, die 37 weken zijn zoooo belangrijk! Baby's van 36 weken zijn ook behoorlijk suffig de eerste weken, en resulteren vaak in huilbaby's. Nog even volhouden dus allemaal!! Demie, ik hoop dat het nog even rustig blijft daarbinnen. Ingrid, bij te veel jeuk aan de bel trekken hoor, galzouten kunnen uit het niks hele hoge waarden aan nemen. Sterkte! hier gaat het wel goed, de jeuk is er maar te doen, donderdag utislag. Sorry dat ik niet op iedereen reageer, maar heb het druk, hoop dat jullie me dat vergeven Ik lees wel alles.
@toekie Oh wat fijn dat ze al vast ligt! Volgens mij heb ik ook wat weeën gehad maar ik weet niet of het nu voorweeen of indalingsweeen waren. Niet echt een lekker gevoel nee...maar wel fijn dat er beweging in zit dan gebeurd er tenminste wat toch? @annevanderpol Ah ook al... Hier lag madam dwars maar ik heb sinds gister het idee dat ze eindelijk ondersteboven ligt. Werd er echt zenuwachtig van! @demie Jeetje wat eens spanning op deze manier. Hopelijk blijft ze nog even zitten maar kan me voorstellend dat het echt een naar gevoel is. Sterkte meis met de laaste loodjes. @ingridIk kan me zo voorstellen dat je helemaal gek word van die jeuk . Hopelijk hakken ze snel knopen door en gaat de tijd een beetje snel want het lijkt me echt vreselijk. Hier gaat alles zijn gangetje, ik ben vorige week met verlof gegaan maar blijf het lastig vinden (verongeluk mijn mail gelezen en wil nog een mail afronden maar doe het niet...moet loslaten maar vind het lastig). Madam lijkt eindelijk te zijn gedraaid. We zijn de afgelopen dagen bezig geweest met die moxa therapie. Geen idee of dat hetgeen is wat geholpen heeft maar het voelde in ieder geval fijn om niet af te wachten. Enige nadeel is dat die brandende moxasticks zo vreselijk stinken dat mijn hele huis nu naar rook ruikt. En dat vind ik zo vies! Donderdag heb ik weer een afspraak met de vk hopelijk weten we dan ook zeker dat ze inderdaad goed ligt. Hebben jullie ook een beval plan? Die wil ik deze week nog gaan schrijven. En het geboorte kaartje is nu ook bijna klaar (hele ochtend mee bezig geweest).
Erminea, ja ik heb een geboorteplan. Na 4x bevallen weet ik heel goed wat ik wel en niet wil.. als iemand graag uit wil wisselen stuur maar pb met je emailadres, dan heb je een indicatie van die van mij (is natuurlijk wel heel persoonlijk, iedereen heeft andere wensen).
Het scheelt dat ik eerst het hele topic doorgelezen (slapeloze nachten..) heb, dus ben een beetje op de hoogte! Ik zal even wat over mezelf vertellen: Ik ben 23 jaar en verwacht dus 17 mei mijn eerste kindje. Ben sinds kort getrouwd met mijn turkse vriend, krijg dus een halfbloedje Verder heb ik eigenlijk een zorgeloze zwangerschap, ze twijfelde op een gegeven moment wel even over een te hoge bloeddruk maar is inmiddels gelukkig weer gezakt! Ben stiekem ook aan het meelezen op het 1 t/m 15 mei topic en zag dat daar de 1e kindjes al zijn geboren, dus krijg inmiddels wat gezonde kriebeltjes. Kan niet wachten om mijn kleine friemeltje in mn armen te hebben, ben ook wel klaar met die buik haha.. Wil graag in het ziekenhuis gaan bevallen, lijkt me gewoon ideaal, zijn er hier ook genoeg in de beurt, dus niet bang dat er geen plek is, hoe erg zou dat zijn? Ik zelf ga geen bevallingsplan schrijven, ik weet niet wat ik moet verwachten en wil alle opties daarbij open laten. Werkt voor mij denk ik het meest ontspannen, ben een beetje van het motto, als het zo is/moet, dan gaat/moet het zo. Al kan ik me wel heel goed voorstellen dat het voor sommige die al ervaring hebben rust kan brengen..
Welkom examisity! Hele forum doorgelezen!? Holy.... Of alleen deel 2? Ik moet idd ook een bevalplan schrijven. Niet dat ik hele extreme wensen heb maar er zijn toch wel wat puntjes. Had bij de eerste ook geen bevalplan maar ja wat moet je dan idd verwachten?! Bij de eerste liet ik het ook over me heen komen. Bij de tweede wel een bevalplan en dat beviel goed letterlijk en figuurlijk. Je bent tijdens de bevalling toch in een soort "trance" waardoor je je wensen niet altijd kenbaar kan/wil maken.
Hier ook een bevallingsplan. Vanwege de ptss vinden ze t belangrijk dat ik er een maak zodat ik toch zoveel mogelijk de touwtjes in handen houd. Maar ergens heb ik zo iets van ik heb geen idee... Ik laat t over me heen komen. Dus als iemand die van mij wilt lezen en evt aantekeningen wilt maken of ideeën, stuur maar berichtje! Vanavond zwemmen. Maar heb hele zere rug dus hoop dat ik toch paar baantjes kan doen. Anders is t iig even ontlastend om in t water te zitten (bubbelbad). Heb d'r best wel zin in als t goed ik mag ik na de bevalling ook na paar weken gaan zwemmen met de baby.
Vandaag veel gedaan maarc voor gevoel nog te weinig. Echt flinke huilbuien gehad en waarom. ....geen idee eigenlijk. Alles is ff teveel nu.
Heel herkenbaar Blue!! Had ik vorige week ineens! Gewoon lekker aan toegeven! Ik doe nog even snel een 34 weken dansje voor het slapen gaan. Morgen liggingsecho bij de vk! Ben benieuwd. Kindje lag met 27/28 al goed en 2 weken geleden ook nog dus hoop dat hij is blijven liggen. Voel de bewegingen nog hetzelfde dus denk het wel! 😊
♥ 16-31 mei 2015 mama's ♥ 13 mei ingrid79 - 2e kindje - 35 jaar ♥ 15 mei demie - 1e kindje - 28 jaar ♥ erminea - 1e kindje - 32 jaar ♥ 17 mei xmoonlightx - ?e kindje - ? jaar ♥ 18 mei brit89 - 1e kindje - 25 jaar ♥ child - 2e kindje - 27 jaar ♥ 19 mei baby90 - 1e kindje - 23 jaar ♥ laratje - 1e kindje - 26 jaar ♥ 21 mei ninosz - 3e kindje - 27 jaar ♥ Elske91 - 1e kindje - (dan) 24 jaar ♥ 22 mei toekie1985 - 2e kindje - 29 jaar ♥ mama-in-love - 3e kindje - 32 jaar ♥ shart86 - 2e kindje - 28 jaar ♥ 24 mei anitap - 3e kindje - 28 jaar ♥ missladybug - 1e kindje - 29 jaar ♥ 25 mei floralie - 2e kindje - 23 jaar ♥ annevandepol - 1e kindje - 26 jaar ♥ 26 mei mojo1986 - 1e kindje - 28 jaar ♥ 27 mei lizzthrasher22 - 1e kindje -22 jaar ♥ 28 mei lin01 - 1e kindje - 28 jaar ♥ 31 mei blue21381 - 3e kindje - 34 jaar ♥ samsoko - 1e kindje - 28 jaar ♥ Trisha89 - 1e kindje - 24 jaar ♥ 10 Juni: Maantje (maar in mei ingeleid) Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ vlindermama's Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ morgenzon - 4e kindje - 26 jaar weer zwanger! elf84 - 1e kindje - 30 jaar weer zwanger! tweety1983 - 2e kindje - 31 jaar csi - 2e kindje - 25 jaar mooniejj - 1e kindje - 23 jaar julia1979 - 4e kindje - 35 jaar amber05 - 2e kindje - 36 jaar Afsprakenlijst April 14 apr: lizzthrasher22 controle vk 15 apr: AnitaP controle vk 20 apr: missladybug liggingsecho 28 apr: AnitaP intake gynaecoloog Graag wijzigingen duidelijk en in kleur doorgeven!
Eindelijk is de nesteldrang hier begonnen! hihi Werd tijd wat het was een zooitje. Nog steeds maar begint al aardig ergens op te lijken. Heb in mijn telefoon een agenda gemaakt in kladblok met de taken voor iedere dag. Dus iedere dag heeft een eigen taak en daarnaast plan ik iedere dag een extra klusje in als keukenkastjes, ramen zemen, auto schoon, wasmachine schoonmaken, box leeg enzenzenz (kan nog heel lang doorgaan haha). Maargoed als ik mijn lijstje mooi bij houdt ben ik binnen korte tijd overal doorheen en is het spik en span.
Wat heerlijk mama in love! Ik ben ook bezig met nesteldrangen haha. Vandaag weer verder met babywasjes. Gisteren zijn we bij een voorlichtingsbijeenkomst geweest van het ziekenhuis. Wat een desillusie zeg. Allemaal heel goed geregeld enzo hoor. En het ziet er keurig uit allemaal. Maar het voelt gewoon niet goed. Ik hoop echt dat ik lekker thuis kan bevallen.
@erminea: ja inderdaad, dan gebeurd er in elk geval wat. is allemaal voorwerk, dat scheelt weer voor tijdens de bevalling. geboorteplan heb ik niet, had ik ook niet bij de 1e, en ging prima. mn man weet ook wel wat ik wil of niet. ik sta daar wel een beetje hetzelfde in al examplisity. @exam: wow, heb je echt het hele forum gelezen?? volgens mij ben je daar weken mee bezig! haha welkom en jij ook succes met de laatste loodjes. @blue: lang leve de hormonen! hihi @nesteldrang: nog weinig last van. al wil ik wel heel graag de babykleertje wassen en buiten ophangen, maar kan nog niet. ik heb een nieuwe waslijn voor buiten die aan de muur moet hangenn en die kun inklappen. heb ik op mn verjaardag gekregen, maar die hangt dus nog niet. als het goed is regelt mn man dat zaterdag, dus als het daarna mooi weer is dan kan ik eindelijk mn gang gaan volgende controle vk 29 april
en mijn leeftijd is ook nog steeds niet veranderd in de lijst! heb het al 4x aangegeven dat ik inmiddels al 4 weken 30 jaar ben
♥ 16-31 mei 2015 mama's ♥ 13 mei ingrid79 - 2e kindje - 35 jaar ♥ 15 mei demie - 1e kindje - 28 jaar ♥ erminea - 1e kindje - 32 jaar ♥ 17 mei xmoonlightx - ?e kindje - ? jaar ♥ 18 mei brit89 - 1e kindje - 25 jaar ♥ child - 2e kindje - 27 jaar ♥ 19 mei baby90 - 1e kindje - 23 jaar ♥ laratje - 1e kindje - 26 jaar ♥ 21 mei ninosz - 3e kindje - 27 jaar ♥ Elske91 - 1e kindje - (dan) 24 jaar ♥ 22 mei toekie1985 - 2e kindje - 30 jaar ♥ mama-in-love - 3e kindje - 32 jaar ♥ shart86 - 2e kindje - 28 jaar ♥ 24 mei anitap - 3e kindje - 28 jaar ♥ missladybug - 1e kindje - 29 jaar ♥ 25 mei floralie - 2e kindje - 23 jaar ♥ annevandepol - 1e kindje - 26 jaar ♥ 26 mei mojo1986 - 1e kindje - 28 jaar ♥ 27 mei lizzthrasher22 - 1e kindje -22 jaar ♥ 28 mei lin01 - 1e kindje - 28 jaar ♥ 31 mei blue21381 - 3e kindje - 34 jaar ♥ samsoko - 1e kindje - 28 jaar ♥ Trisha89 - 1e kindje - 24 jaar ♥ 10 Juni: Maantje (maar in mei ingeleid) Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ vlindermama's Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ morgenzon - 4e kindje - 26 jaar weer zwanger! elf84 - 1e kindje - 30 jaar weer zwanger! tweety1983 - 2e kindje - 31 jaar csi - 2e kindje - 25 jaar mooniejj - 1e kindje - 23 jaar julia1979 - 4e kindje - 35 jaar amber05 - 2e kindje - 36 jaar Afsprakenlijst April 15 apr: AnitaP controle vk 20 apr: missladybug liggingsecho 22 apr: lizzthrasher22 extra controle 28 apr: AnitaP intake gynaecoloog 29 apr: toekie1985 controle vk 29 apr: lizzthrasher22 liggingsecho Graag wijzigingen duidelijk en in kleur doorgeven!