16 juni - 30 juni 2013 Mama's deel 3 !

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door doowspenniej, 22 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.106
    1
    38
    Jaaaaa onze berichten kruisten elkaar!
    Ook al zo'n kanjer van een meid! Genieten!
     
  2. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hoera aaaaaa

    Van harte lieve bloempje! !
     
  3. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    Bloempje dat is een snelle bevalling gefeliciteerd

    Kaatje heb net met mijn zusje gebeld en die zei ook al shirt en broekje gewoon uit.. dus nu ook in romper alleen.
     
  4. KaatjesBaby

    KaatjesBaby Fanatiek lid

    7 okt 2012
    1.013
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wow Bl0empje! Wat een super bevalling! En dat voor een 1e kindje!
    Grote meid! Maar zooooo mooi!

    Beertje, fijn dat het bij jou ook steeds beter gaat! Nachtrust en goed poepen (van zowel moeder als kind) doet wonderen...

    Wensdroom, fijn dat je bevestiging hebt gekregen. Is ook lastig, maar het is ook wel super warm hier in ons hoekje van het land!
     
  5. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Ik ben Mama geworden!!! Van een heel mooi meisje! Haar naam is Sam Julie, is 47,5 cm en weegt 3kg.
     
  6. doowspenniej

    doowspenniej Actief lid

    7 feb 2013
    380
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd grumpy met sam julie !
    En bloempje jij ook gefelicieerd met joes

    Geniet van de komende dagen he !
     
  7. zeester

    zeester Bekend lid

    28 jun 2012
    780
    0
    16
    Joepie grumphy en bloem! Gefeliciteerd met Jelle mooie meiden!! Geniet!!
     
  8. Linie

    Linie Bekend lid

    2 okt 2012
    903
    38
    28
    Bloempje, gefeliciteerd met Joes!!
    En Grumpy, gefeliciteerd met Sam!! Leuke namen!
    Bijkomen en lekker gaan genieten meiden!
     
  9. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.106
    1
    38
    Vandaag is meiden dag! Gefeliciteerd grumpy met Sam!
     
  10. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    Grumpy gefeliciteerd met Sam Julie geniet ervan!
     
  11. Strijkertje

    Strijkertje Actief lid

    15 okt 2012
    264
    0
    0
    Bloempje en Grumpy van harte gefeliciteerd met jullie meiden!!! Heel veel geluk toegewenst!! Nu mooi genieten...

    Hier gaat alles ook zijn gangetje, alleen wel moeilijk wat je ze wel of niet moet aantrekken met dit weer. Siem heeft een korte romper en lang shirtje en broekje met sokjes. Ik was net naar de winkel en had alleen een lakentje over hem heen. Hier komt hij nog steeds om de 3uur tot 3,5 uur, enkele keer 4 uur. Maar dat komt vanzelf wel als hij richting de 4 kilo gaat denk ik. Ik wens iedereen nog een mooi weekend, mijn zwager is morgen jarig en dan gaan we met de hele familie bbqen. Wie zal er trouwens met dit weer niet barbequen? hahah:D
     
  12. jossie81

    jossie81 Bekend lid

    14 mrt 2012
    676
    0
    0
    gezinsbegeleidster
    rotterdam
    Jaaaaaaa, bloempje en grumpy gefeliciteerd met jullie meisjes Joes en Sam Julie!!!
     
  13. Snoeppie

    Snoeppie Bekend lid

    10 sep 2012
    521
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jippie! Daar zijn ze dan! Joes & Sam, welkom!
    Gefeliciteerd meiden!

    X
     
  14. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    11 feb 2010
    3.502
    0
    36
    Almere
    Bloempje en grumpy gefeliciteerd! !!

    Wij gaan zo ook bbq, lekker een keer met zijn tweeën...;) heerlijk veel fruit gehaald net :p
    Zolang ik bezig blijf heb ik niet zo'n last van die krampen. ..maar nu ik zit...pfff...hopelijk helpt het strippen goed...anders maandag weer..

    Fijne avond meiden!
     
  15. zwangernr2

    zwangernr2 Fanatiek lid

    21 okt 2012
    1.082
    0
    36
    Hihi dat dacht ik ook al :p

    grumphy en bloem gefeliciteerd met jullie meiden :) lekker genieten:D

    wensdroom irisa heeft ook alleen zomerjurkje en luier aan..
    Veel te warm hier.. Zoonlief heeft zich zelf ook al uitgekleed :p
     
  16. Leo85

    Leo85 Niet meer actief

    Grumpy en Bloempje gefeliciteerd! :D
     
  17. Linie

    Linie Bekend lid

    2 okt 2012
    903
    38
    28
    Het is inderdaad meidendag, leuk! Is de stand nu ook niet gelijk jongens-meisjes?

    Pindakoek en KH, hou vol.. Ook voor jullie is het nu echt bijna zover! Knuffel!

    Pindakoek, Maud haar kaakje zou vanzelf weer goed moeten komen gelukkig.

    Snoeppie, jij hebt het dus zwaar met een meisje met spruw.. sterkte! Wij overwegen idd om volledig te gaan kolven. Aanleggen blijft moeizaam gaan.. Vl gaat maandag weer werken en ik zie het het eigenlijk niet zitten om dit hele ritueel vol te blijven houden als ik alleen ben. Maar ik ben er eigenlijk wel een beetje verdrietig om.

    Mama's een vraagje. Hebben jullie kleintjes ook last van de warmte? Wij krijgen Maud bijna niet wakker voor de voedingen en ik maak me er best wel zorgen om. S ochtends gaat het goed, maar gisteren en vandaag is ze niet wakker te krijgen. We kleden haar luchtig, proberen te stimuleren met haar handjes en voetjes, uiteindelijk is het vanmiddag gelukt met telkens koude washandjes. Gisteravond maakten we ons echt wel zorgen, maar uiteindelijk kwam ze natuurlijk vannacht extra en wilde niet meer slapen, maar gezellig keten. Gelukkig maar:) Maar ze drinkt ook iets minder doordat ze op het einde echt alweer in slaap is. Zeg maar 80 cc ipv 100cc.
    Ben benieuwd hoe dit bij jullie is? En misschien weet Kaatje hier meer van?
    Gisteren is ze wel voor het eerst buiten geweest, vanochtend ook even, nu maar weer koeler binnen, al helpt dit dus ook niet echt.

    Voel me gelukkig steeds wat beter en kan steeds meer genieten van de kleine nu ik ook meer zelf kan doen met haar! Alleen mijn blaas gaat nog niet goed, krijg wat meer pijn en een brandend gevoel;) Maandag toch maar actie ondernemen.

    Fijn weekend allemaal nog!
     
  18. Snoeppie

    Snoeppie Bekend lid

    10 sep 2012
    521
    0
    0
    NULL
    NULL
    Linie, ik weet natuurlijk niet hoeveel cc V drinkt momenteel maar ze komt hier nu ook wat eerder steeds. Het is dan ook drama als ze niet heel snel aan de borst kan. Maar misschien heeft dat ook met de spruw te maken. Ik heb haar net getempt 36,9 dus erg netjes als je het mij vraagt. Laat bij jullie de temperatuur een afwijking zien?

    X
     
  19. Linie

    Linie Bekend lid

    2 okt 2012
    903
    38
    28
    Nee, haar temperatuur is ook netjes steeds 37, 2. S nachts komt ze dus eerder, vanmiddag en gisteravond niet wakker te krijgen:( Vervelend dat jouw meisje ook zo van slag is..
     
  20. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    Linie Elize heeft ook last van de warmte nu met romper temp van 36,9 maar zodra ik haar meer aan trek, t shirt en kort broekje enz.. temp dan hoger soms zelfs 37,7. ze drinkt ook wat langzamer en heeft warmte bultjes, dus meer kindjes met last van de warmte. gelukkig wel wakker te krijgen voor de fles maar drinkt beter als ze zelf komt.
     

Deel Deze Pagina