Hoi Meiden, Zou ik hier ook mogen meekletsen? Ik ben Kaat ben bijna 30 en ik ben zwanger van mijn tweede. Ik heb een dochtertje L.otte van ruim anderhalf, echt een lieverd maar wel heel erg ondeugend. Ik ben vrijdag 17 weken zwanger en over drie weken hebben we de 20 weken echo. We willen niet weten wat het wordt, we willen verrast worden met de geboorte. De eerste is uiteindelijk een keizersnee geworden dus met deze zwangerschap moet ik sowieso via het zh. Mhh ondertussen heeft mijn dochter haar ontbijt in de brievenbus gedaan dus ik ga even opruimen...
Welkom Kaat! En gefeliciteerd! Kom gezellig meekletsen Succes Masami vandaag met controle! En Roodje met de pretecho!
Welkom Kaat! Iedereen veel succes vandaag met de echo's en/of controles. Voor de wakkere dames, sterkte vandaag.
welkom Kaat leuk dat je komt mee kletsen rot dat sommige zo brak geslapen hebben en voor de gene met controles/echo's veel plezier en succes
Ik merk dat ik sinds een paar dagen ook wat vroeger wakker ben, apart want meestal ben ik niet wakker niet krijgen Nog 3 weken wachten en dan eindelijk de 20 weken echo...pfff wachten duurt lang! Welkom Kaat! Fijne dag allemaal meiden!
Morning! Ik lig nog lekker in bed en ben net wakker! Heb ontzettend zin in de pretecho vanavond, maar die heb ik pas om 20u dus moet nog ff wat tijd overbruggen! Gisteren zei een tante van m'n vriend trouwens dat echo's niet zo goed zijn voor de baby. Zij heeft heel lang in het ziekenhuis gewerkt, maar vraag me nu dus af of het echt zo slecht is... Was wel een leuk feestje gisteren en we hebben leuke kadootjes gekregen voor de baby! Zometeen komt m'n zusje ff op bezoek, dus dat is ook gezellig! Vervelend dat een aantal meiden zo rot geslapen hebben! Kaat2000 welkom! GefelicitEerd met je zwangerschap. Een dochter uit de MMM en nu een Spontaan brusje?! Geweldig! En leuke actie van je dochter met de brievenbus LOL
Welkom kaat2000 @zwangernr2, heel lief van hem, alleen jammer dat je dan meteen de hele nacht wakker ligt. Hier vl die me wakker hield en daardoor ik hem weer. Hopelijk vannacht een betere nachtrust @roodje, leuk zeg een pretecho, ik denk erover om hem ergens in week 25 te nemen. Mijn oudste wil ook graag een keer mee en de guo is dan niet echt de plek daarvoor. @Pinda, ja dat duurt nog lang he, ik nu nog 2 weken tot de guo en kan de tijd wel vooruit kijken haha. Gelukkig half 2 vk toch even het hartje horen Nou zal aan de was en dan bedenken wat te eten vanavond. Vl heeft vanavond zijn biljartclub, dus zorg dan altijd dat we iets eerder (5 uur, normaal rond half 6 / 6 uur) kunnen eten. Dus als iemand een idee heeft
RooDje leuk de pretecho nog even de dag doorkomen Pindakoek ik moet ook nog 3 weken wachten voor de 20 weken echo maar hebben vorige week pretecho gehad en daarom valt 3 weken wel mee nu.. maar snap wel dat je t lang wachten vindt.. masami ja tijd vooruit kijken doet wil iedereen denk ik maar mooi toch even hartje luisteren vandaag voor jou.
Dag meiden! Klaar met werken, tandarts en nu gauw even in bad, mijn rug laten ontspannen voor ik mijn 2 boefjes weer op kan halen. Net de bekkenspecialist/fysio gemaild om een afspraak. Hopelijk gauw een date!
Welkom Kaat! Weer ff bijgelezen verder.. Kan me nog wat lieve woorden v Kaatje herinneren, wat schrijf je dat mooi op Plopjes voelen: Wat bijzonder is dat toch he Gisteravond heeft manlief het ook gevoeld, baby was zo druk aan het bewegen, kon niet missen.. Ik voel het nu steeds vaker, en elke keer blijft het iets ongelofelijk moois Ik ga zo ook maar es afspraak maken bij de bekkenfysio.. Rugpijn is nu stuk minder na weekend niet werken, maar nog niet helemaal weg.. Hopelijk kunnen ze wat voor me doen.. Hier ook nog even wachten tot 20 weken echo, maar vind t snel genoeg voorbij gaan allemaal en ben redelijk geduldig dus dat scheelt hihi.. Vandaag lekker nog vrij, maar genoeg kleine dingetjes die nog gedaan moeten worden, dus daar ga ik zo maar es aan beginnen.. Fijne dag allemaal!
Even 'n klein berichtje en even m'n buikje spammen..... Is geen foto met de volle 17 wkn, maar vond ik beter staan van 16 wkn en 6 dgn. Haha. Als ik al andere buiken hier voorbij zie komen, is dit nog niets..... Maar ii ben er trots op... Hihi!
Hoi aanstaande moeders, Tijdje niks meer verteld maar lees altijd mee wat ik ook prettig vind. Afgelopen donderdag weer het hartje gehoord , niet al te veel omdat het te veel bewoog wat ook een goed teken is. Over 2 weken hebben we onze 20 weken echo en zitten nog steeds te twijfelen of we gaan kijken wat het wordt of dat het een verrassing blijft. Met 22 weken een afspraak bij de gyneacoloog en met 24 weken een test voor zwangerschapssuiker omdat ik wat aan de zware kant ben. Bij een test van mijn bloed is er een rhesus c uitgekomen negatief met een nieuw variant maar dat geldt voor een volgend zwangerschap en dat heeft met antistoffen te maken en daar hebben ze nog geen oplossing voor maar zijn ze wel mee bezig, op zich valt het wel mee. Gisteren kaartjes besteld voor de negenmaandenbeurs. Gaan jullie ook heen? Ik weet dat als je een bonbebe babyvoeding koopt het 2e kaartje gratis krijgt dus voor diegenen die heen gaan misschien een goede tip. Ons babykamertje hoeft alleen nog worden behangen door mijn schoonouders en dan zijn we klaar voordat de meubeltjes geleverd worden. Ik voel de baby nog niet, jullie wel? Iedereen een fijne dag! Groetjes Priscilla
Mijn buikje is ongeveer gelijk met de jouwe en officieel ben ik vandaag 18+2. Ach.. Groeien gaat hij zeker, ik heb er nu nog geen last van en ik kan mijn eigen broeken nog gewoon dragen.. Volgende week dinsdag de 20 weken echo. Ik ben zo benieuwd of onze meid helemaal in orde is en flink gegroeid is (aan mijn buik is het nog niet echt te zien). Ondertussen flink aan het shoppen.. Heerlijk!! Welkom voor de nieuwe mama's. Fijn dat de oma's weer thuis zijn. Sterkte voor alle slechte slapers. Veel plezier bij de controles en pretecho's!!
Hee allen! Ja dat waren zeker lieve woorden van Kaatje, heb ze telkens onthouden wanneer ik me weer een moment even niet geweldig voel Super! Leo wat leuk dat zelfs als je man beweging kan voelen! Zo ver is het hier helaas nog niet maar hopelijk over een paar weken wel! Bloempje mooi buikje! Ja bij iedereen is het anders en ik zie al heel duidelijk een babybuikje hoor. Mag je zeker heel trots op zijn Strijkertje fijn dat de baby zo beweeglijk is! Goede tip van het tweede kaartje gratis, zal er eens voor kijken. Heb geen verstand van die negatieve rhesusfactoren. Als ik het goed begrijp heeft het voor deze zwangerschap geen gevolgen? Dat is in ieder geval al een geruststelling en wellicht vinden ze in de toekomst voor een eventueel volgende zwangerschap nog wel een oplossing er tegen. Wij komen net terug van een rondleiding op een kinderdagverblijf. Dit was niet de antroposofische waar we nog gaan kijken maar een "gewone" met heel hoge standaarden enz. Je betaalt er dus ook een smak met geld voor. Uurtarief van 6.98.. Dus als we daarvoor zouden kiezen zouden we veel minder vergoed krijgen dan een goedkoper kdv. Volgende week nog even kijken bij het antroposofische kdv. Die is 6.46 euro p.u. Als het elkaar niet veel maakt aan sfeer en beleid, dan is de keuze snel gemaakt. Viel me wel op dat op het kdv waar we net waren alleen maar Nederlandse blonde kindjes zaten met zogenaamde "hockeynamen". Waarschijnlijk allemaal ouders die wat meer verdienen. Wij hebben het redelijk maar om nou te zeggen heel breed? Dus helaas wegen de kosten ook mee! Hoe is dit bij jullie? Kijken jullie naar uurtarief of maakt het niet uit hoeveel jullie zelf moeten bij betalen?
Met mijn zoontje zou ik het helemaal vergoed krijgen omdat ik het minimum krijg in een uitkering.. Maar weet niet hoe het zit als mijn vriend en ik samenwonen.. Aangezien hij tijdelijk in de bijstand zit.. Denk dat we wel wat vergoed krijgen maar niet alles
Bedankt voor het warme welkom Het zal wel even duren voordat ik iedereen uit elkaar kan houden. Ik had begrepen dat er een aantal dames zijn die slecht slapen hopelijk gaat dat gauw beter want het wordt alleen maar beroerder dat slapen. Wat leuk dat veel van jullie het geslacht al weten, wij wisten het met onze dochter ook maar nu willen we verrast worden. RooDje, Heel veel plezier vanavond spannend hoor! Er was inderdaad wel een discusie over of een echo wel goed is voor het kind maar dat schijnt niet te kloppen, het kind schijnt er helemaal geen last van te hebben. Ja ik ben inderdaad onverwacht zwanger, bij onze dochter moesten we de mmm in en we hadden verwacht dat het nu niet anders zou zijn. Dus we zijn er echt super blij mee. Masami, Veel succes met het eten uitzoeken ik vind het ook elke keer weer een uitdaging om wat op tafel te toveren Ingeltje, Ja pffff ze kan soms zo ondeugend zijn maar daar weet jij vast alles vanaf, ik zie dat je twee boefjes hebt leuk hoor zoveel gezelligheid om je heen. Wat naar dat je al zo'n last hebt van je bekken hopelijk gaat het helpen! Leo85, Jij ook veel sterkte met je rugpijn lijkt me ontzettend zwaar. Bloempje, Nou daar mag je best trots op zijn, het begin is er! Strijkertje, Leuk dat je naar de 9 maanden beurs gaat. Ik ben er geweest toen ik zwanger was van mijn dochter, het was super leuk. Ik heb toen ook gratis mijn buik laten beschilderen je kreeg er toen ook een foto van super leuke aandenken. Nu ga ik niet meer. Je bent al best ver met je kamertje, pff hier moeten we alles nog doen er moet zelfs een muurtje geplaatst worden. Maggi, Het is zeker heel lastig om de juiste te vinden. Wij hadden een super leuke maar dat is helaas ook niet meer het geval. Mijn dochter zit nu 1,5 jaar op een kdv en dat was altijd super maar door de bezuinigingen gaat de ene leidster na de andere weg. Nu gaan we ook op zoek naar een ander. Ik vind het super lastig omdat mijn dochter hier helemaal gewend is en straks moet ze weer opnieuw gaan wennen ergens anders. Maar ik wil toch echt meer stabiliteit voor haar. Veel succes met je zoektocht!
Hey allemaal, kaat, welkom! leuke club hier! Maggi, dat is wel duur ja.. die van ons is ook duurder dan 'normaal' weet ff het uurtarief niet maar is wel duurder. Maar er zijn weinig opties in de buurt en het voelde goed en we gaan maar 1 dag per week dus dat scheelt. De andere 2 dagen gaan we oma inschakelen, die is gratis Die 9maanden beurs lijkt me echt leuk maar wij komen zaterdag terug van wintersport en die zondag is de laatste dag. Denk dat ik dan gesloopt ben van de reis dus ga het niet doen. Wat goed dat er al kamertjes bijna af zijn, hier zijn de spullen een heel eind compleet maar die kozijnen moeten pas in maart gezet gaan worden, daarna stucen en dan gaat het snel. Gisteren de herhaling gekeken van die prematuurtjes op sbs6, heftig zeg! Dacht gelijk ook van.. ojee... die kamer moet snel klaar zijn, je weet nooit! Maar ja, het is even niet anders, voor mei moet het echt af zijn! Drukke week gehad, ik hoop deze week op meer rust. Gisteren mijn laatste concert geblazen en gelukkig geen buikpijn gehad. Nu alleen nog de carnavalsband, ik ga goed naar die kleine luisteren want als het pijn gaat doen stop ik lekker met trompetteren Ik heb voor straks een afspraak geregeld bij een schoonheidsspecialist, had ik zo'n zin in! Doe dit nooit maar mijn huid ziet er niet uit en door alle druktes heb ik wel even een verwenmoment verdiend Hoe zijn de echo's/ controles gegaan vandaag??
Ik kan je stress wel een beetje wegnemen hoor, denk dat áls je een prematuur kindje krijgt, hij/zij de eerste weken toch niet zomaar thuis mag komen in het kamertje Gaan er maar vanuit hier dat we allemaal gewoon na die 37 weken bevallen hoor! Geen rare fratsen hier in ons cluppie... *kijkt streng naar alle baby's*
Ons antroposofisch KDV is net gestegen in de prijs helaas, we zitten nu op een uurtarief van 6,88 voor de dagopvang (was 6,55). Wij zaten eerst op een regulier KDV, die bestond uit iets van 10 verticale (0-4) groepen. We hadden daar ook wel last van verloop en merkten dat onze kids op zich prima verzorgd werden, maar we liepen wel steeds tegen een stukje beleid aan. We hebben een periode meegemaakt dat er een bijtend kindje op de groep zat en we hebben eerst onze (toen) 2-jarige 3 keer met bijtwonden thuis gehad en toen het kindje ook nog onze 4 maanden oude baby in zijn gezicht gebeten had, was bij ons de maat vol. We moesten echt hard aan de bel trekken, dat is wanbeleid van bovenaf, de leidsters namen we niks kwalijk. Ook merkten we dat ze in een negatieve spiraal raakten toen J.ulian 3 jaar was en een echte peuterpuber. Ze konden alleen maar negatief zijn over zijn gedrag. Ja, ik wéét hoe zwaar die peuterpuberteit is, maar J is een schat van een mannetje en echt niet alleen maar vervelend. Toen we J. inschreven op de basisschool, bleek dit KDV er ook gehuisvestigd te zijn. Mooi! Scheelt een heel gedoe met ophalen aan de ene kant van U.den en dan voor ander kind naar de andere kant van U.den. We zijn blij met dit KDV, veel kleinschaliger en gezellig en knus. Heb het idee dat mijn kinderen echt gezién worden, dat is heel fijn! Ook de BSO bij zelfde opvang.