16 Nov - 30 Nov 2013 Mama's!!! deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door vinisa, 3 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. JackieSt

    JackieSt Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.124
    0
    36
    Drenthe
    Ik smeer ook intensief maar toch heb ik al een paar kleine striemen... Hopelijk blijft het daarbij!
     
  2. Kaatje87

    Kaatje87 Fanatiek lid

    2 dec 2011
    2.602
    125
    63
    @Maike, fijn dat jullie een mooi afscheid hebben gehad van jullie Sem! Heel veel sterkte meis!

    @Kukel, mooi buikje!

    @Striae, hier ook striae op m'n bovenbenen door de groei vroeger. Op mijn buik ook nog niks (ff afkloppen) Ben nl ook bang dat ik er gevoelig voor ben..

    @SuusD, mooi buikje meis!
     
  3. ACH

    ACH Niet meer actief

    Heb nu de kleinste 50cm?/62? Geloof ik. Gewoon wit neutraal van de Hema (dik) lange afritsbare mouw.
    Wil er dan denk ik nog 1 van Prenatal..
     
  4. ACH

    ACH Niet meer actief

    Wauw wat mooi.. Ook zo die rand vanaf je heup. Super!
     
  5. Kaatje87

    Kaatje87 Fanatiek lid

    2 dec 2011
    2.602
    125
    63
    @slaapzak, heb er nog geen in huis. Zal binnenkort eens ff kijken.
     
  6. ACH

    ACH Niet meer actief

    Mooi buikje @SuusD!

    Moet vanavond toch eens in de spiegel gaan kijken.. Volgens mij is mijn buik breder.

    Mijn striae op mijn bovenbeen is iets erger geworden. Nog niet op mijn buik.. *klopklop*
     
  7. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Mooie buikjes! Die van mij is nog wat blubberig...
    Geen striemen, bij de eerste ook niet gehad. Ze zeggen dat als je wat ouder bent (ben nu "al" 34), je minder striemen krijgt. Hopelijk nu dus ook niet!
     
  8. Angelasm

    Angelasm Actief lid

    13 dec 2012
    214
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ook even snel foto gemaakt om te vergelijken ..
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      16,2 KB
      Weergaven:
      3
  9. riantje1987

    riantje1987 Bekend lid

    16 mrt 2012
    664
    0
    16
    NULL
    NULL
    Mooie buiken meiden
    Gaat echt hart nu
    Mijne is idd ook wel breder hoor volgens mij nog geen sriee behalve dan die ik al had

    Maike mooi hoor dat jullie zo intiem afschijt hebben kunnen nemen
    Neem de tijd en denk aan jullie zelf

    Hier vandaag zo moe pffff

    Net ff alles berekend wat we kwijt zijn ondertussen aan de kleine
    En valt me echt mee
    Kinderkamer zelf hebben we gekregen
    Maar verf en en kinderwagen zitten er wel bij
    En verder alle asesaris en kleertjes die we gekocht hebben
    En ook mijn positie mode
    1215,47
    Valt me echt mee lijkt wel erg butget als ik het zo lees maar daar is echt niks van terug te zien
     
  10. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    @riantje: je budget valt mee hoor! Ik heb het voor de eerste nooit op durven tellen... Gelukkig hebben we toen de kamer (mijn oude van vroeger), en de kinderwagen gekregen. Wel een ledikantje dat veel te duur was! Nu nog bijna niks uitgegeven! We hebben nog wel een lijstje te gaan...

    @slaapzakje: eerste maanden nog niets, of de puckababy, die hebben we nog liggen.

    De eerste verf zit op de muur van de babykamer! Echt mooi blauw. Ik zal morgen een foto maken. Hopelijk komt er ook behang morgen al!
     
  11. lise87

    lise87 Bekend lid

    4 dec 2012
    808
    14
    18
    NULL
    NULL
    Shit hee.. Ik had een heel verhaal getypt en nu is alles weg! Bah
    Als ik iets niet leuk vind is het wel alles op nieuw typen..

    @buikfoto: mooie buikjes meiden!! Gister bij de zwangerschapsyoga waar ik voor het eerst was dacht ik dat iedereen verder dan mij was.. Het bleek alleen dat ik met 29 weken verder was dan de meeste meiden maar ik heb wel het kleinste buikje... Haha.. Nu ik jullie hier zie is dat wel vergelijkbaar met de meiden daar.

    @budget: ik hou van kringlopen, marktplaatsen en zelf freubelen dus ik heb tot nu toe nog niet veel uitgegeven.

    Hier een fotootje van m'n commode, gepimpt en al.. Wel staat hij nog zielig onder de carport tussen de bouwmaterialen maar ik hoop dat het kamertje snel af is om de boel naar boven te verhuizen!

    Striae: niet op buik en benen. Beetje op m'n borsten, dit had ik als puber al.. Nu staan er twee streepjes bij. Helaas..
     
  12. Kaatje87

    Kaatje87 Fanatiek lid

    2 dec 2011
    2.602
    125
    63
    Mooi buikje Angelasm!

    @Riantje, je budget valt idd mee! Heb het maar niet opgeteld.. Haha..

    @Mopje, ben heel benieuwd! Leuk he om bezig te zijn met de babykamer! :)

    @hier, ik ben vanmiddag bij de bekkenfysiotherapeut geweest en ik was eigenlijk al te laat :( Doordat ik zoveel pijn heb, heb ik mezelf een verkeerde loophouding aangeleerd en ik moet proberen om 'normaal' te gaan lopen. Nou da's knap lastig zal ik jullie vertellen..
    Ik heb een oefening meegekregen en mijn man moet me om de dag masseren, de dagen dat hij me niet masseert moet ik een kruik gaan gebruiken (dit deed ik al, maar goed ook)
    Wat betreft mijn werk raadde ze me aan om halve dagen te gaan werken en evt vervangend werk gaan doen. Ik moet nu dus ook wel met 34 weken met verlof. Maar dit geeft me aan de ene kant ook wel rust.
     
  13. lise87

    lise87 Bekend lid

    4 dec 2012
    808
    14
    18
    NULL
    NULL
    Hierbij dan de commode..

    Vervelend Kaatje.. Behalve dan het masseren denk ik.. Is het binnen je werk mogelijk om ander werk te doen?
     
  14. lise87

    lise87 Bekend lid

    4 dec 2012
    808
    14
    18
    NULL
    NULL
    Van de voorkant lijkt het heel wat..van de zijkant valt het mee. ;)
     
  15. Kaatje87

    Kaatje87 Fanatiek lid

    2 dec 2011
    2.602
    125
    63
    @Lise, wow wat een leuke commode zeg!
    Enne wat een mooi bescheiden buikje heb je!

    Ja dat masseren is niet heel vervelend! Word er heel ontspannen van! :)
    Wat betreft m'n werk, ja ik doe wat ik kan en ik zie het maandag wel! Gelukkig is er iemand die ingewerkt moet worden, dus dat zou ik kunnen doen :)
     
  16. firsttime

    firsttime Fanatiek lid

    1 aug 2012
    1.137
    0
    0
    Amsterdam
    Wat hebben jullie mooie strakke buikjes! Hier is het in kleding heel wat, maar de blote buik is absoluut niet strak of mooi rond. Had al een flinke buik van mezelf dus ben benieuwd wanneer dat komt. Hebben andere meiden dat ook die al wat steviger van zichzelf waren?

    Heb wel een foto in kleding voor jullie:

    We hadden gisteren ook de 3d echo. Wauw, dat is speciaal zeg. Ons mannetje lag er perfect voor waardoor we alles goed konden zien. Heb al teveel foto's geupload dus hierbij maar even een linkje: 3D-echo

    Voor de rest gaat alles zijn gangetje. Diabetestest gehad vanwege voorsprong maar alles is gewoon goed en blijk alleen meer vruchtwater te hebben. Kinderkamer is geleverd en wordt in elkaar gezet, wagen komt volgende maand en voor de rest lekker druk aan het werk. Niks te klagen, op het vele plassen en de vervelende bandenpijn na. Morgen alweer 27 weken! Time flies :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • c0qy.jpg
      c0qy.jpg
      Bestandsgrootte:
      16,8 KB
      Weergaven:
      4
  17. Diortje

    Diortje Actief lid

    7 mrt 2013
    197
    0
    0
    Rotterdam
    Jaa ik ben ook jaloers op jullie buikjes! Zo mooi strak! Mijne is zonder kleding ook niet strak.. Vooral de onderkant nog niet.. Daar zitten nog alle spekjes van voor de zwangerschap :)

    Hier wel al veel striemen hoor..:( maarja hoort erbij he.. Vooral aan de voorkant van mijn buik zijn er veel bijgekomen.. Maar had er ook wel al aardig wat door het schommelen van mijn gewicht in de jaren..
    Ook ik smeer elke dag.. Eerst met buikencreme en nu met bio oil.. Maar voorkomen kan je het toch niet..

    Wat blijft het toch leuk om iedereen z'n verschillende buikjes te bekijken...:p
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      19,3 KB
      Weergaven:
      5
  18. ACH

    ACH Niet meer actief

    @lise87
    I loveeee je commode! Super!
    Wat een prachtig fijn buikje heb je!

    Jeetje wat een verschil qua buiken he?
    Ik vind persoonlijk iedere zwangere vrouw mooi want het is een blijft zo ontzettend bijzonder!
    Dus kan niet anders zeggen dat ik die van jullie ook mooi vind @firsttime en @Diortje

    Toch vreemd dat iedere buik zich zo anders ontwikkeld.. Ik had altijd opzich gewoon een platte buik maar niet strak of zo. Maar ik heb gewoon niet zo'n leuk bolletje. Gewoon een buik.

    @Kaatje87
    Vervelend zeg, maar inderdaad niet voor niks dan waarschijnlijk dat je met 34 weken met verlof gaat! Doe je zwaar lichamelijk werk of niet?
     
  19. ACH

    ACH Niet meer actief

    Ohja.

    Een klein werk probleem is opgelost. Moet nog 2x extra werken waarvan aankomende maandag een beursbezoek en 1 dag op de zaak en krijg er 3 keer eerder weg of later beginnen voor terug.

    Toen ik mijn salarisspecificatie zag mocht ik ook niet meer klagen van mezelf. Had echt geen loonsverhoging verwacht zo voor verlof.. Maar dus wel!

    @Budget
    Dat heb ik maar niet bijgehouden.. Doet een beetje pijn denk ik.
    Als ik naar @riantje1987 haar hele budget kijk is dat bijna de kinderwagen.. Vind het altijd knap hoe iemand dat voor elkaar krijgt!
     
  20. Angelasm

    Angelasm Actief lid

    13 dec 2012
    214
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat leuk al die verschillende formaten buikjes haha .. Leuk om te zien
     

Deel Deze Pagina