Ach denk ook wel dat het zo low butget gebleven is door dat we ook veel gekregen hebben Zo als de meubeltjes ,bad uitzet ,kleertjes Maar ja met kinderwagen hadden we erg mazel Onderstel is show model uit de winkel En de rest nieuw maar schilde toch al gouw 300 euro En de verf ook in de aanbieding met korting gekocht zo bespaar je toch weer wat Had zelf echt het idee al meer uit gegeven te hebben maar viel dus echt reuze mee
Ah nja daar heb ik een besparingspuntje.. Bij ons was het kamertje pas helemaal gedaan.. Gordijnen+vloer+muren. Vvolgend jaar zomer willen we waarschijnlijk elektrische rolgordijnen maar goed dat kost ook weer aardig wat! Ben ook benieuwd naar jou kamertje @Mopje! Wilt het in de rest van het huis ook een beetje lukken?
Wat leuk al die buiken! Mijn buik is echt helemaal nog niet zo groot (en dat terwijl ik toch ook al een aardige buik van mezelf had). De kleine meid ligt ook nog steeds heel diep dus misschien dat dat er iets mee te maken heeft. Ze heeft me de afgelopen dagen behoorlijk aan het schrikken gemaakt door weinig tot niet te bewegen dus gisteren toch maar vk gebeld en kon gelijk door naar het ziekenhuis om aan de ctg te gaan liggen. Bleek niks aan de hand, ze had blijkbaar gewoon niet zo veel zin om hard te schoppen...
Hmm lastig @Dyson.. Ik denk dat ook wel eens. Wanneer is het nu het moment om te bellen. Komt het ook niet doordat ze diep ligt dan?
Hier mijn buik van vandaag (28 weken en 5 dagen)... Het tuutje wat je ziet is dus niet mijn navel die uitsteekt maar een navelbreuk. Niet erg mooi en soms ook erg pijnlijk. Volgens mij heeft iedereen er over heen gelezen (niet raar met de berichten van Vlinders en Maike) maar de kans op een keizersnee is bij mij behoorlijk aan het worden. Met 26 weken lag de placenta nog 4 cm over de uitgang heen... Ik baal hier vreselijk van... ik heb twee top bevallingen gehad en en zie enorm op tegen een operatie + herstel!! Woensdag toch maar even met de vk over hebben... ik slaap er nu slecht van
@Cygnet Getver... had voor je gehoopt dat ie zou verplaatsen... geen vooruitzicht meer dat dat nog kan gebeuren?? @Kukel Mooie buik hoor! Zo groot is de mijne nooit geweest. Ook niet omdat Sem zo klein was natuurlijk @Ach Electrische rolgordijnen?? Wat kosten die dan? Wij hebben begin van dit jaar voor de slaapkamer van de zoon van mijn vriend gewone rolgordijnen gekocht maar die gaan nu al niet meer fatsoenlijk open en dicht... Echt rommel!! :-s @Riantje Het hoeft ook allemaal niet zoveel te kosten. Waarom nieuw als je met tweedehands en gekregen ook je kamertje kunt vullen? Vooral respect voor diegene die hun eigen wiegje hebben opgeknapt. Heeft toch een hoge emotionele waarde @Commode Ik zag een hele mooie grijze commode voorbij komen maar weet niet meer van wie... Erg leuk!
@cygnet: balen! Bij lag de placenta bij de 20 weken echo nog tegen de bmm aan. Maar 99% kans dat die genoeg omhoog trekt. Wel een extra echo daarvoor met 32 weken. Navelbreuk lijkt me ook niet fijn. Dat je dat bij de 2 andere kindjes ook? @gordijnen: wij krijgen nu boven op elke kamer electrische rolluiken. Is duur (zo'n 500 euro voor een flink raam), maar we hebben dan geen verduisterende gordijnen nodig. En we zijn nu toch geld aan het uitgeven @verhuizen: het schiet op. Vandaag behangen en wat klussen op zolder. Maandag de vloer op de slaapkamers. Dan zijn de "grote" klussen af. Keuken zit er in, badkamer is op een paar details na af. Volgend weekend gaan we verhuizen! En ze zijn ook al met de tuin bezig! Grappig hoe een echt leeg huis in een paar weken bewoonbaar kan worden!
@Cygnet2 Mooie buik hoor, zeker voor een 3de kindje! Lijkt me heel pijnlijk in ieder geval van je navelbreuk.. Mijn navel doet soms al raar genoeg. Ik kan me heel goed voorstellen als je twee fijne bevallingen hebt (en graag thuis wilde bevallen) dit een enorme tegenslag is! Ik zou het er inderdaad met je verloskundige over hebben want dit is natuurlijk niet goed als je daar nu al tegen op ziet. Tot hoeveel weken heeft de placenta tijd om te vergroeien/schuiven? Wat @mopje al zegt. Ik bedoel inderdaad van die roldingen aan de buitenkant. Maar je bent dan inderdaad van die ondingen binnen af. Ik vind het namelijk ook niet ideaal.
Fotootjes van ons kamertje staan bij mijn profiel. Hebben nog geen 500 euro uitgegeven (meubels, verf, vloer, gordijnen, kinderwagenset, wat kleding, lakens, matras, sterilisator, badset) Meeste kleding gekregen, o.a. van Cygnet . Even wat anders, ben gister gebeld dat ik zwangerschapsdiabetes heb. Of ik even een week mijn dieet wil aanpassen. Tuurlijk, laat ik mijn glas cola staan maar verder at ik eigenlijk al netjes. Als ik de site van het Diabetesfonds mag geloven valt het allemaal wel mee. Voor de kenners de waardes; 8.00 Nuchter; 4.9 (daarna thuis gaan ontbijten om half negen begonnen met eten) 9.00 8.8 (had echt om kwart voor negen mijn laatste hap binnen) 9.25 8.2 Denk nu dat er toch te weinig tijd heeft gezeten tussen ontbijt en prikken of mag het uberhaupt niet zo stijgen? Nou ja ze waren toch al op zoek naar een excuus om het op te pakken in het ziekenhuis, verloskundigen werkten daar steeds meer naar toe. Toch een beetje verdrietig dat ik mijn enige zwangerschap met al dat gesleutel moet beleven Sterkte Cygnet, hoop dat het nog op tijd goed komt! Ons prulleke ligt overdwars te dobberen (al weken), ik groei dus vooral in de breedte.
@Mamemi: balen dat je zwangerschapsdiabetes hebt. Dat is een flinke tegenvaller! Ik heb thuis de ontbijttest gedaan en daar moest een uur zitten tussen ontbijten en de eerste prik en daarna nog een half uur voor de laatste prik. Bij de eerste prik na het ontbijt was mijn waarde 6.7 en een half uur daarna 6.5. @Cygnet: ik snap je zorgen en dat je je druk maakt. Vooral aangeven!! Wie weet kunnen ze je nog een beetje gerust stellen. Mooie buik trouwens. Over spullen: Alles bij elkaar hebben we nog geen 1000 euro uitgegeven. Maar ik moet wel zeggen dat we veel geluk hebben gehad: de kinderwagen hebben we van mijn ouders gekregen, box van mijn schoonouders, een kledingkastje en wiegje zijn uit de familie van mijn man, kleertjes van Marktplaats (en veel gekregen) en we hebben voor onze verjaardagen veel bonnen van Babypark gekregen, waardoor we veel dingen daarvan hebben kunnen kopen. Sinds deze week is de babykamer helemaal geverfd, staat de commode in elkaar en hebben we veel spullen gekocht (zoals badje, luieremmer, etc.). Dus veel van ons lijstje af kunnen strepen. . Ik heb vandaag het kraampakket binnen gehad.
Cygnet idd even met de verloskundige over hebben En duimen dat die tog nog op trekt En anders is kijken als je toch via kijzersnee bevalt of je toch bepaalde wensen kan door geven heten een natuurlijke kijzersnee geloof ik heb pas wat over zitten lezen kan de wij geweest zijn maar weet niet zeker Mamemi Waardes zijn idd wel wat hoog Als je wil moet je ff prive bericht sturen met je mail dan wil ik me dieet wel mailen dan heb je een indicatie Gaat voornamelijk dat je minder colydraten tot je moet nemen En wil je cola drink dan een glas cola ligt En veel water aanmaak limo van slimpie zitten geen suikers in Of spa rood Mijn suikers blijven redelijk goed Neem aan dat je voor extra conrrole naar de gyn moet en ook langs moet bij dietist en / of diabetesverpleeg kundige Die kunnen je ook wat meer vertellen Bij mij gaat het nu zo goed dat ik de komende 4 weken 3x per week moet prikken waar bij 1x 4x en 2x 3x moet prikken Gaan ze omhoog dan moet ik contact met het zh op nemen Maar blijven ze goed moet ik tot 37 weken 2 x blijven priken Moet de 9de naar de internist ben ook wel benieuwd wat die zecht Maar iedereen is te vreden de gyn over de groei van de kleine En diabetes verpleegkundige over me waardes En dietist was laatst ook te spreken en die beld als het goed is komende week weer Mag van de gyn weer gewoon terug naar de vk Je blijft aleen bij de gyn als je moet gaan spuiten Dus zal voor je duimen
En zag meer dames met butget spullen Iedereen vind maar normaal zo veel geld uit te geven En vond het echt netjes van me zelf gelukig heb ik een vriend die er net zo over denkt Moeten nog paar kleine dingen hebben Dus zal nog wel iets op lopen Maar bepaalde dingen zullen ook op ons verlanglijstje komen van kraam kadoos Binnenkort is een lijsje gaan maken Zo wie zo een lijsje met mensen die een kaartje krijgen want weten het ongeveer maar nog niet precies
Dank je wel voor het aanbod Riantje! Voorlopig kijk ik het even aan, bel maandag wel even om te overleggen. Fijn dat je er bij jou niks aan de hand is Leinos, toch al voldoende zorgen rond de bevalling voor jou. Laat het verder lekker onbezorgd zijn!
Ik leest.wel mee. Maar kan niet echt.wat kwijt. Even een update Ik heb een geblokkeerde rib dus adem moeilijk. Plus ik ben verkouden, bah. Internet - Wi-Fi doet het zo heel af en toe.. UPC doet hier ook weinig aan..
@bloempje: niet leuk! Doe even rustig aan, verkouden en last van je ribben gaat niet zo goed samen... @mamemi: balen van de diabetes. Bij mij waren de waarden wel goed, 5,1 nuchter en 2 uur na het drankje 6,9. Hopelijk werkt een dieet goed. Zijn jullie ook zo moe? Ik ben echt doodop na een dag nu! Hopelijk krijg ik nog wat meer energie voor de bevalling!
Even vanuit vakantie wat kletsen jullie veel heb dik 10 pagina's terug moeten lezen via telefoon dus kan het allemaal niet onthouden. Voelen: ik voel de kleine super veel maar alleen op rist momenten van mezelf en af en toe her en der een steekje. Hoe het ligt weet ik niet bij laatste controle bij VK zei ze dat baarmoeder vinger boven de navel was.... Otw kan nog niet bij ribben oid hoewel ik t idee heb dat ik hoger schopjes voel?! :s Hikjes heb ik nog niet gevoeld. Maike! Mooi dat jullie op deze manier het zo kunnen verwerken! Ik hoop dat jullie de moeilijke periode snel een mooie plek geven in je hart en weer verder kunnen. Grijze Commode: waauw!!! Erg leuk! De keizersnede: wat naar!! Hoop dat er nog opties zijn voor je! Anders er maar bij neer leggen zit dan niks anders op hoe vervelend ook. Budget: hier nog erg weinig uitgegeven. Kamer en kinderwagen 2e hands (500 totaal ofzo) Maxi cosi gekregen en verder een aantal kleertjes en spulletjes. Komen nog lange niet aan 1000 euro. Aangezien we ook nog amper kleertjes hebben gekocht. Ik brand straks los als ik in m'n ww /verlof zit gok ik Hier: gaat verder goed niks te klagen net upgrade gehad van huisje in centerparcs zitten nu lekker luxe! Heeeeerlijk buikje groeit flink maar kan geen foto uploaden ivm trage verbinding. Aanstaande maandag wordt ik 27 en ben ik exact 27 wk zwanger! Erg leuk!! Vergeet nog regelmatig dat ik zwanger ben haha voel ik n schopje en denk ik oohjaaaa haha Of zit regelmatig op de wc en denk neeeee weer de MvM beker vergeten (duuuuus!) hahaha
Gisteravond bij de Mexicaan gegeten, beetje te veel en ik lig nu wakker met een droge mond en een volle buik... Bleh! Zo even wat fruit eten en dan toch weer proberen te slapen. Ik heb ook van die levendige dromen nu. Net over de bevalling van mijn nichtje Alsof ik er bij was...
@MaMeMi, wat balen van je diabetes Maar wat een ontzettend leuk kamertje! Ik vind je meubeltjes echt geweldig leuk! @Cygnet, is er nog een kans dat de placenta nog verder optrekt? Bij mij gaan ze over 3 weken ook nog een keer uitgebreid kijken en meten want vrijdag in het ziekenhuis dachten ze ook te zien dat het laatste stukje placenta voor de uitgang lag. @Mopje, het schijnt er rond deze tijd bij te horen, van die levendige dromen (heb ik ergens in een nieuwsbrief ofzo gelezen). Hoop dat je nog een beetje hebt kunnen slapen.
Vervelend zeg @MaMeMi! @slapen Slaap veel en redelijk goed.. Vannacht had ons meisje de hik! Maar droom ook heel levendig. Zonder Mexicaans eten word ik ook vaak met droge mond wakker. Alsof ik iets heb in te halen snachts. Geniet ervan @Juis! En alvast gefeliciteerd! Aangezien ik morgen hele dag beursbezoek heb ga ik het vast vergeten!
Wat een rotnacht heb ik achter de rug zeg! :x gewoon de hele nacht niet in slaap kunnen vallen.. Plus dat ik ook mn draai niet kon vinden en mijn heupen weer pijn gingen doen.. Leek ook wel of mijn ogen maar niet moe wilde worden, ze werden maar niet zwaar.. Nu zit dus al een tijdje met hoofdpijn op de bank.. Hopelijk trekt het een beetje bij.. Want ik ben vandaag jarig! Doe er niet heel veel aan, mijn familie komt gezellig langs.. En in ons huisje is het al snel vol.. Heb er wel even zin in.. Kan ik de babykamer showen aan degene die het niet hebben gezien, .. Voor zover de kamer af is dan.. Word even lastig, want wij roken niet en normaal gesproken mogen ze van mij wel binnen roken alleen wil dat niet meer hebben.. Dus moeten ze naar balkon.. Ik weet wel dat het mijn huis is.. Maar voel me dan toch rot om dat te zeggen en ook als ze op balkon moeten gaan staan.. Er zal vast niemand moeilijk gaan doen hoor maar voor mijn gevoel... Softy he