Zo die van je eerste is inderdaad heel groot. Ja hopelijk wel iedereen begint tot nu toe lekker vroeg. Als de mijne na 3 nov komt ben ik al helemaal blij. Maar als ik het ziekenhuiszo moet aanhoren willen ze me zo snel mogelijk inleiden als ze as donderdag niet netjes gegroeid is in hun ogen. Hun willen gewoon dat ik een 10 tonner krijg volgens mij want mijn vk vind als ik tegen de 3 kilo aan zit al heel netjes. Wij zijn.niet groot dus baby zal dat ook wel niet zijn. Ik ga hier poging 33 vriendlief wakker maken proberen. ben zijn persoonlijke wekker die slaapt nog door een orkaan heen
@Morguh! Bloempje... "lekker" vroeg is her niet hoor als je kind in de couveuse moet!!! Gewoon vanaf 37 weken...da's vroeg zat. En jij bepaalt mede wanneer je kindje komt hoor. Als je iets niet wilt dan moet het heel dringend zijn, moet het echt gebeuren. Inleiden is geen feest...en zeker niet natuurlijk.
Wat een verschil! @Cygnet2 Ja je denkt daar eigenlijk niet zo over na. Maar ik ben dinsdag 37 weken dus vanas dan 'mag' het. Spannend! Hoop het niet.. Volgens mij ben ik echt de enige die nog wel even wilt wachten, haha!
@cygnet: lekker buik heb jij! En ja, wat een verschil met je eerste, wel apart. Ja, en er zijn er al 4 met Sem* erbij. Dat is best veel... @bevallen: ik hoop december niet te halen, maar ga van het ergste uit Juis, wij kletsen nog wel even door! Lise was gisteren precies 37 weken, dus haar inleiding is precies wanneer het "mag". Ze ligt nu vast weeën weg te puffen of te genieten van haar baby. Buikpijn is gelukkig alleen nog een beetje zeurend vanochtend, eens kijken wat de dag brengt. Gisteren waren we op bezoek bij de beppe van mijn man (overgrootmoeder van mijn zoontje). Zij is nog vrij jong, 74, en helemaal mobiel. Heel lief, ze wilde nog even zeggen dat als er wat was en ik alleen thuis zou zijn ik haar altijd kon bellen en dan kwam ze meteen De schat!
@ ach: hier hetzelfde! Ik ben vanaf zondag 37 weken, maar hoop toch op een zo volgroeid mogelijk kindje. Dus van mij mag hij ook nog wel wat weekjes blijven zitten. Natuurlijk ben ik erg nieuwsgierig en af en toe die kwaaltjes zat. Maar over het algemeen mag ik niet klagen en hebben zowel wij als ouders, maar vooral ons kindje het meeste baad bij zo lang mogelijk in de buik zitten!
Ik mag vanaf 1 nov al. Ik heb de keuze niet echt als ze niet goed gegroeid is dan moet ze gehaald worden dat is dan het beste. Dan kan ze buiten de baarmoeder verder groeien. Is meer daar nu op afwachten anders wordt ik ook ingeleid. Zit ik ook niet op te wachten natuurlijk maar wat niet anders is is niet anders. Is beter voor haar en dan ook gelijk voor mij. Ze heeft wel een goede volle blaas en maag maar is aan de kleine kant en heeft nu al een redelijk laag gewicht. Ik denk dat ze nu nog steeds niet aan de 2500 gram zit en dat willen ze wel. Als ze "aankomt" maar niet groeit zien ze tot nu toe geen probleem maar als beide haast niet gebeurd moet ze eruit.
Heel verhaal getypt en toen viel m'n telefoon uit.. Straks doe ik een nieuwe poging. Iig zijn wij gister om 22:04 trotse ouders geworden van een zoon!! Ik ga het hele verhaal nog even intypen maar voor nu even kort. Een mooi manneke 2750 gram ligt lekker op m'n buik te slapen. Een mega snelle bevalling gehad maar met de kleine en mij gaat het goed!! Hij is wat misselijk door het vruchtwater en heeft nog niet echt zin om te eten dus we gaan straks weer even proberen te kolven! Intens trots gelukkig en blij zijn we!! Het is een wonder en zo bijzonder dat dit ons kindje is! Liefs
Van harte gefeliciteerd lise!!!!! Nu lekker genieten Hoop dat hij snel minder misselijk zal zijn en dat je dan borstvoeding kan geven
Kukel moet je nagaan dat we nog maar 2 dagen moeten en dan al de 37 hebben bereikt wel geweldige gedachte he!
Alles komt steeds dichterbij, ze zeggen steeds de laatste weken lijken het langst maar vind het maar snel hoor!
Lise gefeliciteerd met sam Neem aan dat je het op zijn engels uit spreek of hiet? Het verhaal gaan we lezen van je En ga lekker genieten
Eh Xbloempje, lekker vroeg is het zeker niet! En het is idd geen feest hoor als je je kindje in de couveuse ziet liggen en aan de monitor! Of onder een lamp alleen in z'n luier en wederom even in de couveuse, terwijl zijn ogen afgeplakt zijn.. Ik wens dit 'lekker' vroeg bevallen niemand toe!! @Lise,hier ook nog maar een keertje, gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Sam! Leuke naam!
Onze bevallingslijst: 14 (2) -JJ1308, 25 jr, 1e kindje, BV, ziekenhuis en het is een jongen! -Dyson, 26 jr, 1e kindje, FV, ziekenhuis en het is een meisje! 16 (1) -Diortje, 25 jr, 1e kindje,FV, ziekenhuis en het is een jongen! 17 (2) -Kukel, 28 jr, 1e kindje, BV, ziekenhuis en het is een verrassing! -SuusD, 24 jr, 1e kindje, BV, thuis en het is een meisje! 19 (6) -Rodaina, 26 jr, 1e kindje, BV, ziekenhuis en het is een meisje! -Stefjuh, 23 jr, 1e kindje, FV, ziekenhuis en het is een meisje! -Cygnet, 40 jr, 3e kindje, BV, ziekenhuis (KS) en het is een jongen! -Riantje1987, 26jr, 1e kindje, BV, ziekenhuis en het is een meisje! -ACH, 21 jr, 1e kindje, BV, ziekenhuis en het is een meisje! -Anja358, 28 jr, 1e kindje, BV/FV, ziekenhuis/thuis en het is een jongen! 20 (3) -Lovely30, 35 jr, 4e kindje, FV, ziekenhuis en het is een meisje! -ydee, 26 jr, 1e kindje, BV, ziekenhuis, verrassing! -Souries, 30 jr, 1e kindje, BV, ziekenhuis en het is een jongen! 21 (1) -mcm78, 35 jr, 2e kindje, BV, ziekenhuis en het is een meisje! 22 (4) -Lilly156, 28 jr, 1e kindje, BV, thuis, verrassing! -Vinisa, 28 jr, 2e kindje, BV, ziekenhuis, verrassing! -JackieSt, 31 jr, 1e kindje, BV, thuis en het is een meisje! -xBLOEMPJE, 19 jr, 1e kindje, FV, thuis en het is een meisje! 23 (4) -Vlinder1309, 29 jr, 1e & 2e kindje, FV, ziekenhuis en het zijn een jongen en een meisje! -MaMeMi, 43 jr, 1e kindje, FV, ziekenhuis en het is een meisje! -Anna123, 30 jr, 2e kindje, FV, ziekenhuis en het is een jongen! -Angelasm, 24 jr, 1e kindje, BV, ziekenhuis en het is een meisje! 25 (2) -Lis1989, 23 jr, 1e kindje, BV, thuis en het is een jongen! -Rosa1981, 31 jr, 1e kindje, BV/FV, ziekenhuis/thuis, en het is een meisje! 29 (2) -Mopje, 34 jr, 2e kindje, BV, nog twijfelend, en het is een jongen! 30 (2) -Firsttime, 26 jr, 1e kindje, BV,ziekenhuis en het is een jongen! -Yntje, 32 jr, 2e kindje, BV, ziekenhuis en het is een meisje! 2 december (1) -Juis, 27 jr, 1e kindje, BV/FV, ziekenhuis en het is een verrassing! 30 zwangeren! 10 jongens 15 meisjes 5 verrassingen 8 vlindertjes* Zwaantje76, Beebielove, Kriti81, Linnepinna, Sweetangell, Plurk80, Marjol, cici86 Geboren: Maike79 - 23 augustus, Sem*,30 cm, 385 gram, 26+5 weken Kaatje87 - 7 oktober, Noud, 47 cm, 2210 gram, 34+5 weken Leinos - 10 oktober, Tobias, ? cm, 2405 gram, 33+4 weken Deurmat22 - 14 oktober, Lana, 47 cm, 2515 gram, 35+0 weken Lise87 - 24 Oktober, Sam, ? cm, 2750 gram, 37+0 Afspraken: oktober 22: riantje1987 ( gyn ), Stefjuh (liggingsecho) 23: xBLOEMPJE (intake kraamzorg) 24: Souries (liggingsecho), xBLOEMPJE (ziekenhuis controle),Diortje (VK) 28: Cygnet2 (gyn), Diortje (Gyn controle) 29: Stefjuh (VK) 30: Mopje (VK bevalling bespreken en liggingsecho), Juis (liggings echo) 31 : xBLOEMPJE (ziekenhuis controle), Juis (VK + bevalling bespreken) november 5: Cygnet (KS), xBLOEMPJE (VK), DIORTJE (INLEIDEN BEVALLING)
Lise: van harte gefeliciteerd! Super leuke naam!! Veel last van naweeën omdat het zo snel gegaan is of niet? Geniet ervan met je gezinnetje!!!