Hooiii meiden! Al tijdje niks van mij gehoord maar lees wel mee hoor voor zover ik het kan bij houden! Heb alweer wat mooie echos voorbij zien komen echt helemaal super! Vandaag hebben wij onze termijnecho heb er zoveel zin in!! Voel me gelukkig al stukken beter niet meer echt misselijk en de vermoeidheid is ook al stukken minder.. Heb overdag weer wat energie, alleen in de avond nog wel wat meer moe.. Maar kan elk geval weer dingen ondernemen hahaha heerlijk! Hee meiden ik wilde een zonnebankje pakken vandaag,.. Me zus die zegt dat het echt geen kwaad kan zij deed het ook toen ze zwanger was.. Ik weet dat je moet zorgen dat je het niet te warm krijgt en een handdoekje over je buik kan ook geen kwaad..en je moet oppassen voor een zwangerschapsmasker.. Voor sommige is dit misschien onbelangrijk maar ik ging normaal 2x in de week en nu al 6 weken niet.. Ben zo wit als het maar zijn kan.. Je ziet nu helemaal snel als ik moe ben enzo verschrikkelijk haha.. En makeup doet ook niet veel vind k dan haha.. Wat denken jullie ?
@Diortje: ik weet niet of dat wel of niet mag. Volgens mij loop je wel veel risico op een zwangerschapsmasker. Ik zou het even checken bij de verloskundige voordat je gaat. Ik ben lekker 1,5e week vrij. Even vakantie genomen. Anders is het lang tot de zomervakantie. Ik had de vakantie al gepland voordat ik zwanger raakte en het komt nu erg goed uit. Even 1,5e week bijkomen en lekker toegeven aan de drang om naar babywinkels te gaan . En we gaan deze week wat dingen in ons appartement aanpakken, maar dat is vooral de taak van mijn man hahaha. Ik wilde eigenlijk vanochtend even naar de sportschool maar ik ben behoorlijk misselijk. Ik ga vanavond maar.
Mohge dames, Weer even een berichtje van mij. Ik heb de laatste tijd niet veel tijd om te reageren, druk met van alles. Denk ook wel dat ik wat heb gemist ondertussen want heb niet echt bij gelezen.. Zag wat over seksleven, hier is het ook nog vrij rustig haha. Komt wel weer. Voel me wel al minder misselijk en moe, dus komt goed. Ik ben ook al een kleine 2 kg aangekomen. Maakt me niet veel uit eigenlijk. Hoort er ook gewoon bij. Nou ik ga weer wat doen op mijn werk. Fijne dag allemaal en diegene met een echo, veel plezier!! Ik mag morgen weer
Goedemorgen allemaal! Hier weer lekker geslapen en niet misselijk dus top. Nog een week tot de echo. Door het opeens weggaan van de misselijkheid vind ik het nu toch een beetje spannend... Het huis is heerlijk leeg en ik heb weer energie dus vandaag een boel dingen doen in huis! En misschien.. de ramen lappen. @Diortje.. het mag wel hoor maar de kans op een zwangerschapsmasker is vrij groot. Je kunt het beste je gezicht toch insmeren met een hoge factor. Dat handdoekje over je buik hoeft echt niet. Luister vooral naar je lichaam. Voelt het niet goed... dat ga je eruit. Dat geldt ook voor later in de zomer. Je kunt gerust in de zon maar luister naar je lijf. @Nog 2 weken en dan wordt dochter 3 jaar en dan nog 3 dagen.. VAKANTIE! Heerlijk.. de echte warmte opzoeken.. mmmh
Goedemorgen! Wauw, wat was Beyoncé fantastisch gisteravond! Heb alleen de hele nacht niet geslapen. Steeds weer zoveel dorst en ieder uur op de klok gezien. Nu dus als een zombie achter de computer. Meiden met de echo: succes en veel plezier! Ik moet nog precies 3 weken wachten grr...
@Firsttime... wat leuk dat Beyoncé zo gaaf was... wel jammer dat je niet geslapen hebt. Veel sterkte vandaag!
Hier over 4 weken heerlijk 2 weken naar de zon En ben daar ook echt even aan toe Hoop dat ik wel redelijk reageer want heb al gouw last van zon uitslag maar afhelopen jaar ook niet veel last van gehad is er nu overdag gemideld 25 grade en 15 snachts en dalijk zelfs nog wat warmer Net heel even de vk gebeld Had zaterdag in ene een beetje oranje / bruin afschijding Maar ze zegt kan geen kwaat als je pijn krijgt of echt rood bloed gaat verliezen maar even terug bellen maar dit kan geen kwaat kan van de seks zijn maar ook klein gesprongen vaatje Ergens wist ik ook wel dat het geen kwaat kon maar tog Trek het denk echt niet als het nu nog mis mocht gaan Na klopend hartje en zo Over 2 weken een echo dus nog even af wachten en nagel bijten Sex is hier ook echt op laag pitje Als het 1x perweek is is het veel ga er maar van uit dat de zin wel weer komt Vl klaagt niet echt maar zecht wel van hoop wel dat je zin dalijk weer terug komt Verder ga ik hier maar is wat doen Even was weg wassen en op hangen En even stoffen En als ik heel veel zin heb maar alvast dingen uit het toekomstige kinder kamertje alvast wat opruimen en in dozen stoppen Deze willen we als we terugkomen van vakantie gaan verven Dan ben ik 16 weken ongeveer en dan vind ik wel dat we er aan mogen gaan beginnen Maar voor die tijd dus dingen in doze stoppen En moet de zolder bij me ouders wat opruimen om dat we daar de dingen mogen opslaan zo als onze eet tafel daar is nu namelijk geen ruimte voor En nog wat andere dingen zo als boeken en zo Die hebben we nu tog niet nodig en zo wel dan is het zo weer terug Waneer gaan jullie eigenlijk beginnen Van het weekend bij ikea geweest en hebben de kleding kast en ledikantje al uitgezocht ( nog niet gekocht hoor ) Over de komode zijn we het nog niet eens maar denk wel dat ik me zin ga krijgen Nu nog eens worden over de kleur hihihi niet zo zeer de kleur maar wel de tint in die kleur
Hebben jullie ook zo'n moeite met slapen? Ik ben 's avonds echt doodop en slaap wel redelijk snel in, maar zodra ik dan wakker word, word ik ook echt een paar keer per nacht wakker. Heel vermoeiend! Ben echt heel onrustig 's nachts. Niet weten hoe ik moet liggen, draaien, dorst. Bah!
@firsttime hier ook hoor. Ik val gelijk in slaap, maar vanacht schrok ik om drie uur wakker van een nachtmerrie en voelde me de rest van de nacht vreemd en vanmorgen ook, alsof ik nog half in die droom zat terwijl ik weet dat het niet echt was. Verder wordt ik ook echt badend in het zweet wakker s morgens...dat vind ik ook maar apart. @riantje lekker vakantie. Wij zouden pas september gaan, maar ik ga toch voorstellen om twee keer anderhalve week te gaan ipv drie weken en dan in mei of juni even wat tijd te pakken. Ben er ook wel aan toe. @babykamer Ik ga er pas over drie weken over nadenken, ik wil eerst op die echo zien dat het goed is. Ik las gister dat de meeste miskramen tussen de 9 en 12 weken voorkomen, dat vond ik dan weer apart omdat ze zeggen dat de kans zoveel kleiner is als je een hartje hebt gezien.... Wel vast rustig aan de zolder opruimen zodat de rotzooi van de, ooit bedoelde logeerkamer, naar zolder kan. Dat betekent eerst een was wegwerken van een week of drie haha!
Hooi meiden! Ik laat ook een wat an me horen!!! Heb het zo druk gehad de laatste tijd (niet goed i know!). Net terug gelezen vanaf pagina 313 waar ik was gebleven hahaha! Heel ernstig! Maar zo blijf ik wel bij! Hier is het seksleven ook ver te zoeken geen behoefte aan maar vl klaagt ook niet die snapt t wel! Gewicht durf ik niet te zeggen. Heb sinds vorige week dinsdag niet op de weegschaal gestaan. Toen was er 0.5 kg bij. Weet wel dat m'n buik al goed opgezet is. Draag vandaag n jurkje en zie dat m'n kleine vetkwabbeltje wat net ove de rand van m'n broek zat nu egaal op loopt vanuit m'n schaamstreek. Otw buikje staat goed bol! Had vorige week ook wat kleding bij Lidl gekocht. De panty heb ik nu aan! M is ruim bij m'n ribbenkast maar verder zit hij heerlijk! Ik heb morgen de intake bij de VK helaas zonder echo aangezien ze die daar niet maken... Vraag wel een nieuwe verwijzing aan. Zit nu in de week (week 8) waarop het bij de vorige 2 miskramen eigenlijk mis ging. (Alleen kwamen we er bij de 2e pas 3 weken later achter) Dus wil echt n echo hierna hebben hahaha! Verder eindelijk een (hoop ik) rustige week! Ff ademhalen!
Trouwens... Ik heb de ene dag geen honger en de andere dag kom ik om van de honger... Jullie ook last van?
Ik vind gewoon dat ze twee beginecho's moeten maken: 1 bij 8 weken en 1 bij 12 weken. Voor geruststelling en de termijnecho. Haha. Maar ja, that's me
@Firsttime Ik vind ook dat ze dat standaar bij iedereen moeten doen, desnoods een bijdrage van 20 euro ofzo per keer, maar de geruststelling is toch heel wat waard. Het rare is, vrouwen die aangeven niet te weten hoever ze zijn krijgen een extra echo voor termijn bepaling. Vrouwen die aangeven zonder medische geschiedenis, extreem bezorgd te zijn, krijgen er ook een extra, waarom maken ze het dan niet standaard voor iedereen. @Souries, iedere week lijkt me wel wat te veel haha, denk dat iedereen dan helemaal paniekerig wordt iedere week. Iedere x ben ik weer extreem zenuwachtig namelijk. Teveel werkt niet bevorderend voor het vertrouwen in eigen lichaam.
Als ik dat inderdaad had geweten, had ik gezegd dat ik geen idee had hoe ver ik was... Denk dat iedereen bezorgd is, toch? Ik wil er ook wel voor betalen, no problem. Als ik maar weet hoe of wat. Maar goed, drie weken geduld nog. Haha.
@Firsttime ja precies dan zou ik dat ook gedaan hebben als ik door medische redenen niet naar de gyn moest enzo. Je zou eventueel een pretecho kunnen maken, voor ik denk rond de 30 euro? Weet het niet zo goed. Al is het al omdat het leuk is te zien hoe het groeit van een soort garnaaltje, naar het kleine babytje wat je bij 12 weken op je echo zou zien. Maar ik weet niet zo goed hoe dat allemaal zit. Wel knap hoor je geduld
Ik weet niet zo goed wat ik van die pretecho's vind... wanneer je wat verder in de zwangerschap bent, is het misschien wel leuk, maar nu zou ik daar juist de zenuwen van krijgen omdat ik dan dingen niet denk te zien of wel en een vk of gyn heeft er toch meer verstand van wat je allemaal ziet.
@Juis ik krijg net commentaar dat ik zoveel zit te eten op kantoor. Ik werk meestal 1 pakje liga's naar binnen, een pakje sultana's en een appel of banaan...afgezien van de lunch. Valt wel mee toch ik moet sowieso altijd al meerdere keren op een dag eten voor m'n bloedsuikerspiegel, maar het valt ze nu ineens op :S
@Souries... de meeste miskramen (verreweg de meeste miskramen komen voor in de eerste weken (3-6) en daarna neemt de kans enorm af dus dat tussen 9-12 het meeste zou zijn, klopt niet hoor. Maar helaas.. het komt wel voor. @Echo's.. tja, nu weten we allemaal hoe de gezondheidzorg onbetaalbaar wordt... ook voor een echo wordt tijd, middelen en kennis ingezet. Dit kan allemaal maar één keer ingezet worden op dat moment en met 20 euro bijdrage kom je er dan echt niet... Nog niet zo heel lang geleden kreeg je helemaal geen echo's en toen ging het ook meestal gewoon goed. Hoewel het voelt als een wonder is het natuurlijk wel gewoon een natuurverschijnsel en dus eigenlijk doodnormaal. Gelukkig gaat het meestal goed. Niet dat ik niet blij was met mijn vroege echo hoor maar ik had het wel begrepen als ze het niet voorgesteld hadden. Het zal ook wel een beetje afhangen van hoe druk de praktijk is, hoeverre ze mee bewegen met de zwangere. Hier is het simple: alleen een vroege echo bij (flink) bloedverlies of een voorgaande miskraam en daarna een termijnecho, een 20 weken echo en een groeiecho met 32 weken. Alle andere echo's zijn OF medisch ingegeven OF moet je zelf organiseren en betalen. Ik hoop met circa 25 weken weer naar Dr Papa te gaan voor een 3D/4D echo... wel erg duur maar zoooo leuk! @honger.. Hier een beetje anders... als ik niet eet.. dan hoef ik niets maar als ik eenmaal begin met eten dan wil ik ook veel. Gelukkig vind ik snoepen totaal niet interessant op het moment net zoals vet eten. @Slapen. Gaat goed. Ik val makkelijk in slaap, word standaard rond 3 uur wakker om te plassen en val dan weer makkelijk in slaap. Inmiddels ben ik ook gewend aan de vogeltjes en word ik niet meer om 5 uur wakker. @positiekleding.. hier is de buik al flink opgezet en dus vandaag alle oude positiekleding gestreken (gewassen had ik eerder gedaan). Fijn, nu heb ik weer een paar dingen om uit te kiezen. Gelukkig had ik nog aardig wat en best leuke dingen. Ik ga nog wel een keertje naar Room42 in Haarlem.. zo leuk! @Energie... gelukkig is mijn energie weer terug. Ik kan alles weer doen (wel ietsjes vaker even pauze houden).. zo fijn!