12e zwangerschap??? Heb je zoveel miskramen gehad dan? Jeetje mina. En krijg je nu ook weer snel een echo of dat niet?
ja miskramen inderdaad. heb geen idee, denk dat ze aan de hand van mn bloeduitslagen verder gaan beslissen.
Blegh, nog steeds onzekerheid dus. Eigenlijk weet je zaterdag dus pas meer dan he? Of krijg je dan pas maandag de uitslag?
ja ze wist nog niet zeker of ik zaterdag moet bloed gaan laten prikken of maandag. lekker duidelijk allemaal haha.
Eigenlijk best irritant! Maar jeetje wat heftig voor je zoveel miskramen Hopelijk gaat je hcg mooi stijgen en is op je volgende echo een mooi kindje te zien!
wanneer ik mijn eisprong heb gehad weet ik echt niet maar gezien mn positieve test op 7 juni lijkt de termijn redelijk te kloppen.
*breek even in* @Pitahaya zie dat je zwanger bent! gefeliciteerd!!!! het is je zo gegung!!! *breekt weer uit*
Super lief Denanja! Dank je wel. Jij schiet al lekker op zeg. Voel je de baby al? (We praten in het andere topic wel verder)
@Kimm87 Wat een onzekerheid zeg! Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt. En dan natuurlijk een positieve uitslag. Ik duim voor je!
Die gedachte heb ik ook af en toe en het is voor mij al weer de 3e keer. Bij de 1e bevalling wou ik graag dat ik al wist hoe het zou zijn om te bevallen. Maar bij de 2e bevalling had ik liever dat ik niet wist hoe het is . De eerste keer was dan ook echt zo'n scenario waar alles tegen zat, gelukkig was de 2e bevalling echt totaal anders, een verschil van dag en nacht.
Oh kimm wat vetvelend die onzekerheid, en 12 miskramen wat verdrietig zeg ☹. Ik heb geen paniek voor de bevalling, ik kijk er ook naar uit! Bijzonder moment. Mijn dochter is met precies 35 weken geboren, heel onverwachts. Hopelijk blijft dit beebje langer zitten Hier weinig klachten alleen mn darmen die opspelen!
Laatste dagen een beetje druk gehad hier. Kim jeetje dat zijn wel heeel veel miskramen! Ik ga hard voor je duimen! Xxx Ik ben gewoon echt bang om te bevallen. Mijn placentha laat niet gemakenlijk los en is dus een paar keer operatief gedaan. En vaak blijft dat zich dus herhalen.... Nee bevallen is totaal niet mijn hobby. Al zou je het haast denken haha nee grapje. Ze keken me afgelopen maart ook erg raar aan toen ik gewoon moest huilen tijdens de bevalling in het ziekenhuis.
Ik ben er nog niet erg mee bezig de bevalling. Ik ben wel heel nieuwsgierig naar ons kindje. Mijn vriend heeft 3 kinderen uit zijn eerdere huwelijk en ik ben zo benieuwd of dit kindje op hun zal lijken Ben niet bang voor de bevalling, maar misschien komt dat nog.....
@Harpa, wat vervelend dat je eerste bevalling zo tegen zat. Hopelijk gaat het nu dan net zo zoals bij je 2e! @Orchidee88, ook al zo'n snelle dochter haha. Heb jij ook even moet blijven in het ziekenhuis? @morgenzon, zou inderdaad denken dat het een hobby is Maar wel heftig dat het al vaker geëindigd is op de operatietafel voor je! @Marlies78, wat leuk al 3 kindjes. Zijn ze al wat ouder?
Een zoon van 16 en 2 dochters van 14 en 11. De kinderen weten het nog niet, we vertellen het na de 1e echo. Maar de meiden willen heeeeeeel graag een zusje of broertje, dus het nieuws brengen heb ik nu al zin in
@Kimm87 hopelijk komt het allemaal nog goed. Ik ga voor je duimen. Hier bij mijn eerste ingeleid geweest hij was er binnen 4 uur dus was op zich best een snelle bevalling wel veel pijn gehad.... Nog niet echt paniek voor deze bevalling. Wij willen dit x niet weten wat het word als het maar gezond is. Ben wel heel benieuwd hoe mijn zoon er op reageert. De vorige x was hij zo blij en moesten we hem teleurstellen dat vond ik wel sneu dus hopelijk hebben wij nu goed nieuws. Even afwachten op 4 juli.
Ik heb nog nooit een bevalling meegemaakt.. Dus ik ben heel erg benieuwd! Zie er niet tegenop maar ben wel nieuwsgierig hoe het allemaal zal gaan Hoe is het verder met jullie? Hebben jullie het een beetje kunnen uithouden met het warme weer de afgelopen dagen?