Nee precies. En zoals Haaz al schreef, nu heb je echt nog alle tijd aan je zelf met je verlof dat heb je met een tweede ook niet meer.
Grappig dat jullie dat zeggen van die waarschuwingen als 'onderschat de slapeloze nachten niet' enz.... Ik weet nog dat ik de eerste weken me zelfs een beetje genaaid voelde, dat niemand me had verteld hoe het óók kon zijn. Ik vond het een bakkie zwaar! En ondertussen bleven ze maar roepen dat ik moest genieten en of ik lekker op mijn roze wolk zat. Ik ging toen wel aan mijzelf twijfelen hoor! Gelukkig was dat allemaal te wijten aan een niet zo makkelijke baby, en is dat helemaal goedgekomen (want de Tweede dient zich over een maandje aan, dus zo leuk is het wel!). Maar mijn vriendinnen die nu zwanger zijn vraag ik altijd of ze eerlijk antwoord willen of niet. En idd, soms is fantaseren over je kleine baby gewoon alles wat je op dat moment wilt. Met die tepelkloven deal je wel tijdens de kraamtijd Hier vandaag het hemeltje van de wieg gestreken, de zolder schoongemaakt en de koelkast en vriezer ontdooit en gesopt. Onze schoonmaakster die normaal heel luxe elke twee weken komt, heeft afgebeld, dus morgen gewoon aan de standaardpoets... En ik moet nog zoooooveel kasten uitmesten! Hebben jullie ook zo'n last van Nesteldrang? Ik kan eigenlijk alleen maar denken over poetsen. En opruimen. Heb een boek gelezen van een Japanse opruim goeroe en nu is helemaal het hek van de dam
Aimee, als Ariadne komt moeten jullie wel een prachtig huis hebben! En Emmy succes met je laatste dagje! Al leuke dingen gepland in je verlof? Groupon is wel een leuke tip voor een lekkere gezichtsbehandeling of een high tea!
Hihi nee nog niets gepland, maar kappertje enzo zie ik wel zitten hoor! Indd die slapeloze nachten zullen echt wel heftiger worden dan nu, maar ik kan soms ook weinig met die opmerkingen. Laat me nu maar even lekker op mn wolk zitten. En als ik er straks af en toe vanaf stort haha dan zien we dat dan wel... maar als niemand het gezegd zou hebben zou je beeld ook wel een beetje scheef zijn ben ik bang.
Zo kan het ook zijn. Ik kijk terug op een mooie kraamtijd, borstvoeding kwam goed op gang en kind sliep de hele dag. Moest elke 3 uur wakker maken voor voeding in het begin en sliep vanaf 8 weken door. Amper krampjes gehad. Makkelijker kan het dus niet en het zegt ook helemaal niks over de volgende baby We zien het wel. Herkenbaar de nesteldrang. Heb vandaag een uur op m'n radiator in de badkamer zitten poetsen. Alles is globaal gedaan, nu ga ik voor het grondige werk! En dat boek, staan daar nog leuke tips in?
Ik hoor die opmerkingen ook wel voorbij komen over de 'minder' leuke kanten van een pasgeborene en kindjes krijgen. Is wel realistisch maar soms denk ik ook laat mij maar lekker genieten op mn roze wolk, merk het zelf wel.. Nellie, ik merk die vermoeidheid ook enorm ineens! Halverwege de dag kan ik al niet meer. Was even in de stad met zussen en liep zo langzaam dat ik bijna achteruit liep haha. Vind dat wel vreemd me zo te voelen, zijn dat echt niet gewend. Maar waaron ging je je moeder helpen poetsen? Is ze daarin zelf minder mobiel..? Wel heel lief van je! Pomm, wat leuk die muisjes! Wat betreft jullie kraamfeest: hoe gaan jullie dat vormgeven als ik vragen mag? Voor de mensen die niet kunnen komen andere dagen kraambezoek plannen of..? Wij zitten ook aan kraamfeest te denken. Emmy, lekker genieten van je verlof! Vandaag ligging echo gehad. Meisje was nog niet ingedaald helaas...weten jullie hoe lang dat duurt? Kan dat van de een op andere dag? Verder was alles goed gelukkig nu dinsdag weer controle.
Eems. M'n zoontje was pas met 37 weken ingedaald en vast. Nu weet ik het niet. Het kan van de een op andere dag maar het hoeft ook helemaal niet te gebeuren. Meestal wel met een eerste kind hoor, wat zei de vk erover? We plannen het kraamfeest een week of 4 na de geboorte. Mensen die niet konden komen op het feest hebben we wel gezien maar dan wel na het feest en niet ervoor. Ligt er natuurlijk maar net aan wie het is. Volgens mij is het bij 2 stellen voorgekomen. Wij lieten wel mensen toe die dichtbij stonden, dat vonden we ook heel fijn en leuk om onze baby te showen!
Wat is er weer lekker veel geschreven Aimee wauw plus 5 kilo wat een mooi gewicht. Ik zit nu op plus 10 ongeveer maar ben er tevreden over. Kan me voorstellen dat je er op een gegeven moment klaar mee bent zeker als je al sinds week 29 thuis bent. Op een gegeven moment weet je ook niet meer wat je moet doen. Wat gaaf dat Adriadne foto's komt nemen. Ben benieuwd naar jullie huisje en de babykamer Emmy je hebt verlof!!!!! Geniet ervan. Ik doe het een volgende keer niet meer tot 4 weken doorwerken. Vond het iets te pittig ondanks dat ik zittend werk doe. Pomm hoe was je controle bij de vk? Haazzherkenbaar die nesteldrang. Gelukkig heb ik niet zo'n groot appartement. Officieel 2 kamers maar hebben er vorig jaar drie van gemaakt door een verbouwing. Eems geen idee hoelang het duurt voordat ze zijn ingedaald. Die van mij is al enige weken ingedaald en ligt nu ook vast volgens de vk. Maar dat wil ook weer allemaal niks zeggen. Pomm wat gaaf trouwens dat je een voetje vast had. Zo bijzonder allemaal. Hier: gaat het zijn gangetje. Merk dat mijn broeken niet meer lekker zitten. Als ik thuis ben gaat dan ook gelijk mijn pyamapakjes broek weer aan. Gisteren heb we een 2e handse schommelstoel/wipstoel gekocht voor de kleine meid. Dit weekend gaan we de box opzetten. Vanmorgen ben ik boodschappen gaan doen en het was echt druk waardoor ik niet alles heb meegenomen ivm het tillen van de zware tassen. Zondag maar nog een keer gaan. Volgende week ga ik ook nog even naar de kapper. Even de puntjes bij laten knippen .
Sorry als ik niet op iedereen gereageerd heb maar het was ook zoveel en via de iPad gaat het niet zo snel .
Hier ook lovely, broeken zitten nu erg strak haha, thuis idd mijn huisbroekje aan.. Heeeerlijk opgelucht! Dinsdag weer naar de vk, ben benieuwd en ga iig melden dat ik erg pijn heb met lopen (soms lijkt het of ze elke moment eruit kan vallen.. Ging het maar zo makkelijk hahah) En veel harde buiken en buikpijn. Elke nacht hoop ik dat het doorzet. Gek he, eerst was ik bang om te bevallen, en nu kan ik eigenlijk niet wachten tot ik haar eindelijk kan knuffelen. Verlang er zo erg naar.. Ook nesteldrang hier. Ons huis trekt vrij snel stof aan.. En aangezien de meubeltjes wit zijn loopt ik het liefst 10x per dag er met een doekje langs. Denk dat ik echt zo een mieterige mama word hahah. Hier wachten we rustig af.. Kan ook niet wachten tot ik haar naam van de daken kn schreeuwen, hebben jullie dat ook? Ik ben slecht in geheimpjes bewaren en geduld hebben.. Dus deze zwangerschap heeft me al veel geleerd !
Hier vandaag een mindere dag. Baby ''zit'' de hele dag al niet lekker. Alsof hij in de weg zit ofzo. Doet ook pijn, beurs gevoel. Bij de verloskundige was de controle goed maar ik moet morgen nog wel voor een extra groeiecho omdat ze verwacht dat deze ruim over de 8 pond gaat als ik de 40 weken haal. Ben benieuwd. Morgen eind van de dag de echo. Hier zitten mijn broeken ook niet lekker meer, van de meeste broeken is het buikstuk te klein, zakt naar beneden of je ziet het randje door m'n shirt heen. (geen gezicht). Heb nog 1 broek die heel mooi zit. Ben benieuwd hoelang we nog doorlopen allemaal. Dit is de tijd dat de buik nog een flinke spurt neemt. Oh oh oh... Lovely. Fijn dat jullie geslaagd zijn! Joanne. Herkenbaar dat stofdoekje. Ik vond thuis nog wat pakjes natte schoonmaakdoekjes en nu loop ik helemaal veel te stoffen. Haha.
Heeft tot 2 uur geduurd voordat ik kon slapen. Dat beurse gevoel bleef aanhouden. Nu is het weg en hopelijk blijft dat het ook. Vandaag maar weer eens rusten in de middag, dat heb ik de afgelopen dagen niet gedaan in de hoop dat het mijn nachtrust zou verbeteren maar daar hoef ik niet meer op te hopen. Vanmiddag om 16.20uur de echo. Ben benieuwd.
Owww dat beurse gevoel, vannacht werd ik wakker van een soort menstruatie pijn... Ik dacht echt, dit zijn dus mini weeen ofzo (?), echt een soort druk op mn onderkantje . Zal ze wel weer een stukje naar beneden geschoven zijn. Heerlijk .
Pomm wat vervelend dat je er vannacht nog steeds last van hebt gehad.Hopelijk gaat de kleine vandaag lekker veel slapen en mama niet zo tot last zijn. Ik had gisteren ook een beetje last van mijn buik geen idee of het buikpijn was of de kleine. Vandaag weer even een dagje naar mijn ouders. Misschien wel de laatste keer zonder baby. Echt een heel gek idee.
Meiden, vraagje, hoe is jullie ontlasting? Ik heb de ziekte van Crohn en heb dus wel eens last van mijn darmen, maar vind het heel moeilijk inschatten of het nu door mijn zwangerschap of door mijn Crohn komt...
Hallo meiden Sorry maar heb even geen tijd om alles te lezen en overal op te antwoorden. Volgende keer beloofd! Maar heb een vraagje. Heb de hele avond wat last gehad van pijnlijke harde buiken. Is er iemand van jullie die dit ook al heeft gehad? Zijn dit voorweeën ofzo? Niet dat het superveel pijn deed, maar was ook niet echt aangenaam... En m'n buik spande ook helemaal op. Eerder had ik wel al harde buiken, maar nog nooit deden ze pijn. Tot vanavond dus Zou dit normaal zijn? Nu is het momenteel weer terug wat weg, maar er blijft een raar gevoel in m'n onderbuik precies, zo'n beetje een zeurende menstruatiepijn, weet niet hoe ik het anders moet uitleggen...
Even via mijn telefoon. Emmy30. Mijn ontlasting is de laatste weken zacht. Soms zelfs diarree. Nellie. Daar had ik gister avond erg last van. Warme kersenpit hielp om iets te ontspannen. Vandaag had ik nergens last van. Groeiecho was goed. Baby weegt nu 3100 gram. Naar verwachting bij 40 weken 4000 gram.