Ja ik snap nu ook waarom ze het met zekerheid kunnen zeggen... Als dit geen balzak is weet ik het ook niet meer.
Gefeliciteerd Merelfox wat leuk een jongetje in ons midden. jeetje Marian wat vervelens. vertellen julliw het geslacht ook aan de buiten wereld?
Dat bedoel ik! Merelfox. En als je dan mijn dametje ziet.. Dan kan ik het verschil nog wel vinden Bekijk bijlage 437137
Joepieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Hihi superleuk!! Altijd wel fijn als je voorgevoel klopt he Hihi en eerlijk ... ik ben jaloers op mensen die het geslacht kunnen zien op die echo's, want zelf zie ik er heeeelemaal niets op Ben blij voor jou dat je het nu ook weet
Wanneer komen jullie het te weten Pomm? Waarschijnlijk heb je het al gezegd, maar ik onthoud niet zo lang, hahahahaha
Ai, dat is inderdaad minder leuk nieuws!! Maar het kan helemaal herstellen dus? Heel veel beterschap meid!! x
@joanne, inderdaad zeg! ziet er heeeeel anders uit @Pomm: dank je wel! voorgevoel klopte helemaal En ja dat shoppen word inderdaad leuk. Door de dure kerst moet ik wel even op mijn volgende loon wachten
Hahaha ik was zo blij dat ik kon shoppen.. Maar net op dat momenr(zal je net zien) overal baby kerstdingen in de sale. Maar mag niet klagen heb al aardig wat! @nelllie, ik zag eerst ook niet wat het geslachts was maar door vergelijkingen van jongens/meisjes en avonden lang naad mijn echo's kijken denk ik nu wel een beetje te begrijpen wat ze zien.
YES!! Mijn vriend en ik hadden al een hele tijd een idee in ons hoofd voor een geboortekaartje, maar we vreesden dat we het niet zouden vinden... Ik ben dan maar zelf online aan de slag gegaan om zelf een geboortekaartje te maken. En ik vind het resultaat fantastisch Ben echt blij dat het gelukt is!! Ik zat er al mee in dat het zou mislukken en dat we op zoek zouden moeten gaan naar iets anders... Maar het is dus gelukt, joehoew!! Heb een proefdruk besteld en als het op papier ook mooi is, dan ga ik naar de drukker om te vragen of ze het daar kunnen namaken. Ik bestel m'n 'definitieve kaartjes' liever niet online, want je weet nooit hoe lang het duurt tegen dat je ze met de post krijgt, en tegen dat het dan opgestuurd is naar de mensen ... dan ben ik al lang uit het ziekenhuis tegen dat ze het ontvangen natuurlijk En zou het wel fijn vinden om wat mensen te kunnen ontvangen op de materniteit, dan komen ze niet allemaal thuis en is het wat mooier verdeeld. Nu nog op zoek gaan naar ideetjes voor de suikerbonen die erbij passen, dat zal een andere klus worden vrees ik!!! Ben al eens op zoek gegaan, maar je hebt zoveel verschillende dingen ... zucht! Het wordt nog een heuse opdracht Maar is wel superleuk om te doen natuurlijk!!
Woow...moest echt even terug lezen. Meiden gefeliciteerd met jullie meisjes en jongens! Welkom nieuwe meiden Bah Mariam, wt vervelend van je aangezichtsverlamming, komt dat door de zwngerschap? Hier voel ik me wel weer wat beter dus ben ook weer gaan werken nu 10 uur p wk, dus ong 2 uur per dag. Erg lst van mijn rug en heb ik het verleden al eens bekkeninstabiliteit gehad na val van een paard dus gister maar naar de fysio. Bekken lijken stabiel mar spieren werken niet echt mee... Morgen naar de vk. Hier 10 feb. de 20 wk echo. En geen geslachtsbepaling. alhoewel ik echt geen leuke neutrale kleertjes zie, heb nu 1 pakje gekocht. VL zegt ach we hebben maar 4 pakjes nodig (2x mt 50 en 2x mt 56) en de rest bestel je toch gewoon dan of vraag je aan je bezoek. Heeft hij wel een punt.... Zag nog iets voorbij komen over gewicht, ik weeg netzo veel als voor mijn ziekenhuisopname nl 81,7 en weeg 2x per week en dit verander niet (ja n de kerst eventjes). Woog voor mijn zwangerschap 84. Ook op mijn werk gaven ze aan zo je kan je buik wel zien maar je bent ook afgevallen zeg....vind ik niet zo leuk. Hoop dat mijn beebje wel goed groeit... Jullie al kinderwagens in huis?
Ik ben ook al heerlijk aan het rondkijken wacht alleen tot de nieuwe collectie er is. Ga ook qua kleding niet te veel kopen verwacht ook wel veel te krijgen
Wij hebben al een kinderwagen, de maxi cosi mura 3. Lekker wendbaar met groot boodschappenvak En dat shoppen, ja ik denk niet dat ik kan wachten totdat we alles cadeau hebben gekregen. Zie nu bij de hennes wel al dingen die ik echt te tof vind om te laten liggen. Maar veel dingen zijn nu winter achtig. En alles onder maat 62 moet voor ons toch meer zomerachtig zijn. Dus wat ik nu koop koop ik meer voor over een jaar. En dat slaat nog nergens op, heb er de kastruimte niet eens voor. Dus ik ga me maar even inhouden tot de lente collectie er is. Ga wel met volgende loon los op andere dingen (box, boxkleed etc)
Even een Ego berichtje van mij. Ik werk 40 uur per week op kantoor. Door mijn reistijd ben ik dagelijks van 07:15 tot ongeveer 18:30 van huis. 9 uur per dag op kantoor en de rest is reistijd. Ik merk dat ik niet de energie heb die ze zeggen dat je in het tweede trimester hebt. Sterker nog, na een halve dag werken ben ik moe, heb i hoofdpijn, begint mijn lijf een beetje te klagen en word ik misselijk. Het fulltime werken valt me behoorlijk zwaar..... Wie heeft dit nog meer? En hoe gaan jullie ermee om? Of wat adviseren jullie mij om te doen in deze situatie?
@ Merelfox, je baan klinkt ook wel als veel en pittig. Ik werk fulltime als leerkracht op een basisschool en ook dit is pittig. Ik heb tot de kerstvakantie een dag minder gewerkt en mocht dit straks opnieuw nodig zijn, regelen we dit weer. Wellicht dat dit ook iets voor jou zou zijn? Misschien eens overleggen met je baas? En anders arbo arts?
Hey meid Ik herken je situatie wel... Ik werk ook fulltime en meestal zijn mijn uren van 8u tot 19u, waardoor ik van 7u30 tot 19u30 van huis ben. Of eens de nacht, dan weer een weekenddienst,... Werk bij personen met een verstandelijke handicap en een grote zorgebehoefte, dus fysiek en mentaal is het ook niet altijd even gemakkelijk... Zoals je zegt, na een halve dag heb ook ik soms iets van 'ik kan niet meer', heb ik dikwijls barstende hoofdpijn, kan ik het gewoon niet meer opbrengen. Het advies dat ik je wil geven is: rust thuis alle momenten dat je kan en je voelt dat je het nodig hebt. Ik weet dat dit niet altijd even gemakkelijk is, maar probeer het toch te doen. En het huishouden zal daar onder lijden, dat is normaal. Maar daar probeer ik gewoon niet naar te kijken, dat het maar even opstapelt. Op momenten dat ik meer energie heb, zorg ik wel dat het in orde komt... Onze rust en dat van ons beebje is nu even het belangrijkste, toch?!
Merelfox. Toen ik zwanger was van mijn zoontje werkte ik ook fulltime tot aan mijn verlof. Met pijn en moeite... achteraf had ik veel eerder korter of minder dagen moeten gaan werken. Nu werk ik 32 uur en mijn dagen zijn nu ook langer doordat ik mijn zoontje eerst naar de oppas moet brengen en na het werk weer ophalen. Tot nu toe gaat het nog goed, ben overdag niet moe maar savonds om 20uur gesloopt. Als ik merk dat het teveel wordt geef ik het aan met mijn werk. Maak het bespreekbaar op je werk, en als je leidinggevende het niet doet, kaart dan zelf aan om kortere dagen te werken of minder dagen!
Mariam. Dat klinkt niet fijn, hopelijk ben je er snel vanaf. Beterschap! Nellie. Volgende week woensdag avond is de geslachtsbepaling! Kraamzorg is geregeld, was het alweer bijna vergeten! Bij de tweede gaat het toch net even anders als bij de eerste merk ik. Straks mijn zoontje ophalen van de peuterspeelzaal en dan richting consultatiebureau.