Oh Pean, wat naar dat ze ziek is! Ik kan me zeker voorstellen dat dat en domper is voor jou en je meiden en man natuurlijk! Ik hoop dat ze gauw op knapt en je nog wat genietmomentjes kan gaan inhalen. Sterkte voor je k kleine meid en je gezin! Mamainspe wat spannend! Wordt vandaag hoop ik een prachtige dag voor jou!!! Succes en een voorspoedige bevalling gewenst!
Hier zijn we nog niet op aarde geland. Wat een heerlijk mannetje is onze Xavi. Hij is zo rustig en tevreden, drinkt goed, slaapt goed en kijkt soms met grote ogen de wereld in. Het is alleen maar genieten. Eerste dag van operatie was voor mij wel pittig, want ik werd heel misselijk en overgeven met een grote buik wond is niet zo heel tof. Maar na de nodige rust en medicatie is dat weer helemaal goed gekomen. Zo goed dat ik straks al naar huis mag ipv morgen. Xavi was al helemaal goedgekeurd door de kinderarts dus nu nog even uitrusten in zkh en straks lekker mijn eigen bed in met een prachtbaby in mijn armen en zijn trotse zussen en papa om ons heen!
Pean jeetje wat naar. Hopelijk slaat de antibiotica aan. Snap dat je een andere kennismaking wou voor de meiden. Heel veel sterkte. Mamainspe heel veel succes. Hopelijk zet het nu wel door Adje wat heerlijk om te horen dat Xavi zo goed doet. En super dat jullie al de naar huis mogen. Hopelijk herstel jij ook snel. Las ook nog iets van twijfelen aan de naam alleen niet meer wie. Ben je er al een beetje uit? Hier gister avond pijnlijke harde buiken en rugpijn. Dus blad van de vk erbij gepakt en daar stond in van weeën zitten niet boven in. Tis de eerste dus ik weet niet hoe een wee voel. We twijfelende zo erg dat we niet durfde te bellen. Na 2 paracetamols omdat m'n rugpijn erg was toch nog kunnen slapen
Een wee is ook moeilijk te omschrijven en iedereen ervaart het ook weer anders. Wat iedereen wel zegt is dat als je een wee hebt dat je die herkent. En dat is echt zo! maar ja, de een heeft ze in de rug, de ander in de buik en weer een ander in haar benen. of een leuke combi van alles. Je mag de vk altijd bellen, als je twijfelt helemaal, dan weet je zeker welk gevoel je aan kunt houden of niet. Als je hebt kunnen slapen lijken het mij voorweeën, Hou de tijd in de gaten als het rond de 5 minuten van elkaar af zit dan kun je gewoon bellen. dan vertelt de vk wel hoe of wat. een 1e is idd erg onzeker, dus je kan beter een keer te veel bellen als te weinig
Adje wat een mooi mannetje en wat kijkt hij al wijs! fijn dat jullie naar huis kunnen. daar lekker verder op de roze wolk
ahhh wat een plaatjes!! Wat een prachtige kindjes! Ik wil ook!!! Pean wat vervelend dat het zo allemaal loopt. Hopelijk slaat de antibiotica goed aan en blijft de opname beperkt tot een week. Adje: fijn dat het zo goed gaat. Heerlijk thuis gaan genieten dan. mamainspe: nou nogmaals succes vandaag! de eerste centimeters heb je al binnen Hopelijk kan je aan het eind heerlijk genieten van de kleine Marisje89 vervelend he die onwetendheid. Ik vind het ook zo lastig. Is dit nou een wee of gewoon een vervelende strakke buik. Maar men zegt dat je weeen wel herkend als het eenmaal zo ver is. Tja we zullen het meemaken. Is een wee eigenlijk een heftige versie van een harde buik? Of heb je dan gewoon een zachte buik, maar wel pijn???
Rijn, bij een wee heb je zeker Geen zachte buik!! je hebt een harde buik, dat zo ie zo, je merkt dat je je buik moet proberen ontspannen zodat het weggaat, puffen/zuchten. En dat houd op den duur ongeveer een minuut aan. Ik vind het erg lastig om uit te leggen, misschien dat de andere meiden nog wat ervaringen op kunnen schrijven.
@ karin: ja dus een wee is een soort hele heftig versie van een harde buik? Dat ontspannen heb ik nu dus ook wel een beetje met die vervelende harde buiken (misschien toch voorweeen). Als ik dan eens ff diep en laag in- en uitadem, gaat het het beste. Aanspannen werkt dan alleen maar averechts.
Pean wat een tegenvaller! Ik snap dat je liever thuis bent. Hopelijk slaat de antibiotica goed aan. Heb je een idee hoe de infectie komt? Adje wat een heerlijk mannetje, lekker van genieten! Mamainspe succes vandaag. Dalk oei dat zou ik ook lastig vinden! Hier dacht ik dat we er uit waren en man zou vast een nieuw naambordje voor bij de voordeur bestellen, en toen had ik een omslagdoek met naam geborduurd besteld om gelijk te kunnen gebruiken in de kraamweek. Bleek dat mijn man nog niet besteld had omdat hij nog wat onzeker was! Maar de doek was al binnen dus ja, toen was het besloten anders zouden we nu misschien nog twijfelen. Je mag me Pb sturen hoor! Marisje een wee voel je wel, al had ik rug en been weeeen en dat voelt wel anders. Maar je herkent de regelmaat wel. Gisteren had ik een borrel bij een vriendin, gezellig zitten kletsen bij de vuurkolk en laat geworden. Voordeel is wel dat ik daarna goed sliep maar op de terugweg 5 min met de auto kreeg ik 1 flinke wee. Voelde echt als een kramp om de buik heen zeg maar, alles spant dan aan.. Moest echt puffen. Nu moe maar dat ben ik toch wel en wat pijnlijke buik. Zet maar niet door!
Adje wat een mooi mannetje. Karin dank je voor de uitleg snap dat het lastig is omdat iedereen het anders ervaart. Vond vooral voor mezelf lastig omdat ik dat blad erbij had gepakt wanneer bellen. Daardoor gingen we twijfelen en het was al zo laat. Heb niet op de tijd gelet helemaal niet aangedacht. Maar zeer deed het wel. Op het papier stond dat die zo van onder na boven rol. Denk dat ik minder papier werk moet lezen meer op m'n lichaam moet vertrouwen. Mariomama mijn buik was hard pijnlijk en trok naar m'n rug maar heb werkelijk niet op de tijd gelet. Heb wel eens een harde buik die iets pijn doet maar deze waren echt pijnlijk dat ik even moest lopen en gedachten op iets anders moest zetten. Misschien dan toch voorweeen. Les voor de volgende keer op de tijd letten paniek misschien dat we er niet aan gedacht hebben en vk bellen. Rijn ja die ontwetendheid is niks. Maar ben blij dat het forum er is. En degene die al ervaring ermee hebben zo fijn antwoord geven erop.
Tip, je kunt een weeën timer app downloaden en het daarmee bijhouden, je hoeft pas te bellen als ze een uur lang om de 3-4 minuten komen. Zeker bij een eerste is het echt bij de eerste wee nog niet zover, dus doe rustig aan.....
Adje wat en mooi mannetje en wat fijn dat jullie al naar huis mogen, lekker genieten. Marisje ik snap je wel hoor, heb ook geen idee hoe het zal voelen, tegen mij werd gezegd menstruatie krampen alleen veel erger, en als het goed doorzet merk je dat wel, nou dat gaan we dan afwachten. Mij vk zei dat de tijd tussen de weeen en hoelang de pijn aanhoud belangrijk is. Maar bij twijfel gewoon bellen.
Dat van onder naar boven rollen herken ik. Het begint inderdaad onderaan de baarmoeder (daar begint het dan samen te spannen) en dan kruipt het zo omhoog. Zullen dan nog wel voorweeen zijn en geen harde buiken. Of misschien toch weeen om het kindje verder in te laten dalen. Vorige keer bij de vk lag het hoofdje nog niet vast. Eens kijken wat ze er dinsdag over te vermelden hebben.
Mariomama bedankt voor de tip ga ik die downloaden. Diana denk ook dat het ook meer overweldigend was en toch licht paniek. Denk tegen die tijd dat we het echt wel doorhebben. Rijn hier ligt die wel vast maar we zien wel wat er gebeurd deze dagen. Hopelijk dinsdag bij jou ook
😍GEBOREN😍 21 maart, Laurens, zoon van Florenthe, 856 gram (UD 23 juni) 30 maart, Fleur & Suze, dochters van Prinsesje2014, 1430 & 1300 gram (UD 16 juni) 30 april, Flo, dochter van Mahna, 1770 gram (UD 21 juni) 17 mei, Hugo, zoon van A Flower, 2965 gram (UD 24 juni) 30 mei, Luke, zoon van Lievemandie, 2730 gram (UD 21 juni) 31 mei, Thobian, zoon van Surprise, 3660 gram (UD 21 juni) 6 juni, Noaley, dochter van 3muisjes, 3350 gram (UD 20 juni) 7 juni, R.avinay, dochter van Brusje, 3605. gram (UD 20 juni) 7 juni , Esmay dochter van Vlindertje126, 3525 gram (UD 18 juni) 9 juni, Chloë, dochter van Pean, 4290 gram (UD 15 juni) 9 juni, Xavi, zoon van Adje, 3515 gram (UD 20 juni) 👧7 meisjes 👦5 jongens 👶ZWANGER👶 12 juni🎈 Puppytje, 29 jaar, 2e kindje💓 17 juni🎈 Fee86, 29 jaar, 2e kindje💓 Chanti1980, 35 jaar, 1e kindje💓 18 juni🎈 Rijn, 24 jaar, 1e kindje💓 Karin1983, 32 jaar, 2e kindje💓 MiniMe89 , 27 jaar , 1e Kindje 💓 19 juni🎈 Disneymama, 26 jaar, 2e kindje💓 20 juni🎈 tbtje, 23 jaar, 2e kindje💓 Marisha, 35 jaar, 3e kindje💓 Marisje89, 27 jaar, 1e kindje💓 Boterbloempje, ? jaar, 1e kindje💓 21 juni🎈 awvd, 24 jaar, 2e kindje💓 Anoul26, 36 jaar, 3e kindje💓 22 juni🎈 Kleinemuis80, ? jaar, 2e kindje💓 23 juni🎈 Ellamalou, 31 jaar, 1e kindje💓 Mamavanmanoa, 34 jaar, 2ekindje💓 Fluss1984, 32 jaar, 1e kindje💓 24 juni🎈 Wup79, 36 jaar, 2e kindje💓 Mamainspe2016, 22 jaar, 1e kindje💓 Fauna, 31 jaar, 2e kindje💓 25 juni🎈 Mariomama, 34 Jaar, 3e kindje💓 Goldsword, 27 jaar, 2e kindje💓 26 juni🎈 Sissi87, 28 jaar, 2e kindje💓 Bloemetje16, 26 jaar, 2e kindje💓 27 juni🎈 Viveluna, ? jaar, 1e kindje💓 Pinkshadow, ? jaar, 2e kindje 💓 28 juni🎈 Dalk, 34 jaar, 1e kindje💓ks Diana285, 30 jaar, 1e kindje💓 Goblins, 39 jaar, 2e kindje 💓 30 Juni🎈 Schattepoester, 30 jaar, 1e kindje💓 1 juli🎈 Anne020, 36 jaar, 1e kindje 💓 In totaal 41 mama's 42 kindjes 👧17 meisjes 👦23 jongens 👦2 verrassingen 🌟🌟🌟Sterretjes🌟🌟🌟 🌟Whoppie🌟Luna3🌟Doetie🌟Lila 🌟Melanie2012🌟Saphira85🌟Oktober91 🌟Marlau🌟 🌟 🌟Loes 📅Afspraken & echo's👀 Juni 13 juni MiniMe89 controle vk 13 juni Goldsword gyn + bloedprikken 13 juni Wup79 bloeddrukmeting gyn 13 juni Karin1983 keizersnede 14 juni Marisje89 controle 14 juni Mariomama controle gyn 16 juni Dalk controle gyn 20 juni Marisje89 controle 21 juni Mariomama controle gyn 21 juni Dalk keizersnede 28 juni Mariomama controle gyn
Ik merk dat ik een beetje nerveus begin te worden. Morgen (ja echt op zondag) moeten we om 14.00 in het ziekenhuis zijn voor opname gesprek. En dan mag ik weer naar huis als het goed is. Dan horen we dus ook hoelaat het maandag echt allemaal gaat gebeuren. Ik kan me vandaag niet echt vermaken, ondanks dat ik genoeg dingen om handen heb. Alles is maar voor even leuk. Grrr, vind mezelf niet leuk vandaag. Maar goed ik kan zeggen : nog 2 dagen. Heel veel van jullie zitten misschien nog wel een paar weken in spanning. Sterkte daarmee!
Spannend hoor Karin! Ik heb zon raar gevoel van aan de ene kant verveling want ik ben er wel echt klaar voor, aan de andere kant te weinig energie om wat te doen of op te pakken. Ben ook erg kortademig, heb last bij bukken, wordt gewoon moe van niks. Ik vind 12-06-2016 wel een mooie datum, jullie?