Pfff heftig!! Goed dat jullie als ouders hebben doorgepakt en dag jullie naar de KNO arts konden! Better safe than sorry zeg ik altijd maar! Fijn ook dat jullie mannetje nu weer koortsvrij is! Op naar betere nachten❤️
Lijkt zo op de eerste foto denk ik? Dat zijn de spijlen van het ledikantje. Box zetten we pas na 34 weken op ofzo. Wil dat ding niet nu al in me woonkamer, haha
Niet zo mijn ding.. maar ik heb ook wel echt een specifieke smaak. Wij hebben een ronde met lichtjes via smallable.com. @Rian89 Hoe gaat het inmiddels met D? Heel veel beterschap!
Mijne ook niet persé.. vandaar de vraag of zn ding echt een musthave is of gewoon grof geld verspilling
Ik heb 'm even gegoogled . Ik heb wel een lampje met zacht licht en een lage watt zodat je niet gelijk de grote lamp aan hoeft te doen maar onze dochter sliep na 3 weken door dus daarna ook niet meer echt gebruikt haha. Denk dat je voor dat geld ook andere leuke lampjes hebt.
Wij hebben een nachtlampje in de babyfoon zitten. Maar we gebruiken het nooit, dan slaapt E. niet maar gaat spelen
Kijk! Wat ik zelf al dacht niet echt nodig dus Volgens mij heb ik het al is gevraagd maar weet niet zeker meer Wat voor babyfoon hebben jullie? Het geen wij nodig hebben bestaat niet. Het is of voor verweg of met beeld. Wifi is bij ons niet stabiel genoeg dus werkt niet. Moeten zn 50-100 meter kunnen overbruggen door huis, straat en bedrijfspand heen Liefst met beeld omdat we niet op dezelfde verdieping slapen.
Nachtlampje vind ik wel handig met de nachtvoedingen. Haat het als de grote lamp aan moet, want dan ben ik meteen klaarwakker. Wij hebben 2 verschillende babyfoons van Alecto, beide met beeld en zonder WiFi. 1 is wat luxer dan de ander want die kan ik ook op afstand draaien en muziek aanzetten enzo.
Wij hebben wel zo'n projector lamp. Vond O wel leuk als baby. Maar niet om mee in slaap te vallen. Het beste werkte hier gewoon een muziek doosje die ik elke dag al even aandeed toen ik hoog zwanger was. Kon de baby wennen aan het muziekje. Werkte echt
Nacht voedingen hebben wij met O nooit gehad. . Alecto hebben wij ook aanvankelijk gehad maar terug gestuurd omdat signaal erg echt was
Jullie nog plannen voor vanavond? Hier rustig avondje gepland. Rond 6 thuis.. man is later en haalt O op. Ik ga dan denk ik eventjes sporten en eet daarna. Vanaf een uur of 8 hoop ik heerlijk lui op de bank te ploffen!
Wow dat is luxe. Hier eerste dagen om de 2 uur voeden en daarna om de 3 uur (flesvoeding). Wil deze keer ook best een baby zonder behoefte aan nachtvoedingen Raar van het signaal. Die van ons deden het prima, maar hebben ze nu al denk ik meer dan een jaar niet meer aan omdat het niet nodig is. Zal straks wel weer 1 aansluiten boven het wiegje voor als de baby overdag boven slaapt en ik beneden ben met de andere kinderen.
Ze zeggen bij dat soort babyfoons 50 meter binnenshuis en 300 buiten. Ben bang dat we net te weinig bereik hebnen dan...
Wij hebben de alecto dbx-88 limited. Zonder camera, wel met temperatuurfunctie, terugspreekfunctie en temperatuurweergave. Qua bereik doet die het prima. Heb er deze week toevallig nog een gekocht omdat dochter naar de zolder verhuist als de baby er is.
Het gaat gelukkig wat beter met mn kleine man. Vanmorgen bij de KNO arts geweest, even oor uit laten zuigen, wou kijken of het buisje er nog zat, maar kon hem niet zien.. wel krijgt ie nog antibiotica via het infuus, dus moet sowieso vannacht nog blijven. Morgen opnieuw laten beoordelen. Hopelijk mag die dan naar huis. Ik slaap lekker thuis vannacht. Vannacht nauwelijks een oog dicht gedaan daar. Bah. Vandaag hele dag brak en hoofdpijn. Dus duik er lekker vroeg in.