Ow, dat zou natuurlijk kunnen, grappig . Lellebel, veel succes! Ik ga je berichten ook even opzoeken. Hier nu toch echt de laatste fase van de voorbereidingen ingegaan. Dagelijks perineummassage sinds een week, sinds afgelopen weekend 2x per dag de geboortetrainer (dat valt nog best wel tegen ). Vrijdag worden de klossen thuisgebracht, de 'vluchttas' is grotendeels ingeruimd, de babykamer is compleet en nog één was te gaan. Én, vandaag de eerste dag van m'n laatste werkweek .
Mijn laatste dagen werken. Vanaf woensdag verlof, ik leef daar zo naartoe. slapen gaat zo slecht de laatste dagen. maagzuur, warm het helpt allemaal niet mee we hoeven in de babykamer alleen de gordijnen nog op te hangen. dan zijn wij klaar kan ik gaan wassen. hopelijk heb je nog een beetje geslapen Lellebel! sterkte en succes vandaag.
Ja slapen is echt een drama met dit warme weer. Terwijl ik juist goed wil slapen en krachten opbouwen voor de bevalling en vooral voor na de bevalling. Wil niet vermoeid die periode ingaan. Dames kunnen de metingen/schattingen van gewicht en lengte na de geboorte heel anders zijn? Want we hebben nu kleertjes van maat 44 ook in de vluchttas zitten, maar als dat niet meer past wil ik die eruit hebben. Volgens m'n banner zou de baby nu 48 cm zijn. Tot nu toe liep m'n baby voor qua gewicht. Kan ik nu de kleertjes maat 44 eruit halen of is er nog een kans dat ze die past?
@ Iez, zeker! het is echt een schatting. het kan alle kanten op. mijn dochter had precies mijn bouw bij de geboorte, volgde de eerste maanden ook mijn groei als baby. zo grappig. Ik denk daarom ook dat je het beste kan kijken naar hoe groot jij en je man waren als baby. Zolang je geen last hebt van zwangerschapsdiabetes moet dat toch een goede graadmeter zijn. oh ja, mijn dochter was echt een ukkie heeft nog ruim 6 weken in maat 50 gezeten. ik heb daarom voor deze baby toch wat pakjes bijgehaald.
Mijn bouw en die van mijn man verschillen enorm. Hij is 1.86m en ik 1.58. Maar ik zal eens navragen bij mn schoonmoeder welke maat hij aanhad bij de geboorte.
Ik heb een setje maat 50 en een setje maat 56 in de koffer gestopt. Maar onze man word ook niet klein geschat. Heb eerlijk gezegd geen enkel pakje maat 44 in huis, maar mocht het nodig zijn is dat natuurlijk zo bijgehaald. Zet m op lellebel!!
Dat ga ik denk ik ook doen Anne. En hier inderdaad ook geen kleinere maten dan maat 50. Qua gewicht wordt ie momenteel gemiddeld geschat.
Ik heb hier geen maatje 44, zelfs geen maatje 50 in huis. In mijn vluchttas zit maatje 56 en zelfs een maatje 62. Krijg geen kleintje en de vorige twee mannetjes waren 54 en 58 cm. Wij zijn beide ook groot. En mocht het toch nodig zijn dan is het zo gehaald.
Hier niets van 44 in huis al had mijn dochter waarschijnlijk wel in naast 46 gepast haha daar ze 3 mnd in mt 50 zat hihi Spannend lellebel ik ga zo is lezen Tassie gek dan hè zo'n shower ik had t bij mijn dochter ook niet en nu wel vind t zo mooi om te zien hoe mijn vriendinnen zich druk hadden gemaakt met hapjes kadoos enz
@lisil, vond het inderdaad gek maar tegelijkertijd leuk, lief en gezellig. Heb hier wat krampen en harde buiken. Volgens mij is de kleine aan het indalen of wat voorwerk. Heb jullie daar ook al last van?
Ik weet niet beter dan dat ik de halve dag harde buiken heb haha de vk vind m met 33 wkn ook al gespannen misschien was het wel door het indalen ofzo dat hoor ik vlg week maandag op de controle of ze is ingedaald
Heb de setjes netjes in diepvrieszakjes gestopt. 2 aparte zakjes, maat 50 en 56. In de zakjes bijpassende sokjes/mutsjes enzo. Anders weet ik al hoe het gaat. Dan krijgt ie wss een ander mutsje op dan wat mijn bedoeling was hahaha
Ik heb nog nooit een harde buik gevoeld, dus kan er niet over meepraten. Wel heb ik sinds een dag of 3 af en toe wat menstruatiekrampjes onderin mijn buik. Hoop dat hij aan het indalen is en dat dat is wat ik voel. Vanavond om 19:20 liggingsecho en controle dus ben heeeeel benieuwd!
Ik heb niks gemerkt van het indalen en nooit een harde buik gehad (of iig, niks gevoeld). Behalve dan dat ik véél minder last van mn bekken heb sinds ie is ingedaald.
Hier ook regelmatig wat gezeur en krampjes. Soms flinke steken van onder. Als hij de hik heeft voel ik het geplop ook echt heel laag, vlakbij mn schaambot, dus volgens mij is hij flink ingedaald en komen daar de pijntjes vandaan. Niet echt last van harde buiken trouwens
Jippie, hij is ingedaald en ligt vast in mijn bekken. Geeft me op de een of andere manier toch een geruster gevoel 😍
Nou hier echt tranen met tuiten... Heb sinds gisteren een hernia en verrek van de pijn...uitstraling naar mijn rechterbeen en doof gevoel in mijn rechtervoet. Zijn er dames die dit eerder hebben gehad? Ook ten tijde van zwangerschap/bevalling? Bevalling nu zie ik helemaal niet zitten.. Zitten, staan en lopen doet zo'n pijn...ik kan op dit moment echt helemaal niets. Bij elke beweging schiet de zenuwpijn door mijn been en barst ik in tranen uit.. Pijnmedicatie is beperkt ivm de zwangerschap.